Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 49 of 49

Thread: Sondaj Opinie Sala Gaming

  1. #41 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Se gasesc foarte usor Si costa 2 lire de pe ebay din Honk Kong . Am de 2 luni aproape si nici nu le mai simt . Plus ca nu-mi mai transpira mana pe controller .

  2. #42 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Ar merge daca ai avea cateva 360-uri arcade jasper in loc de cateva ps3-uri(elite nu recomand sa iei pentru sala de gaming...ca nu se merita). Ar fi putin mai ieftin si anyway 360-ul e superb si el. Oricum as spune sa nu te grabesti, sa lanseze si sony ps3 slim, ca e posibil sa fie mai ieftin si oricum va consuma mai putin. PS2-urile sincer nu le vad rostul...ar fi mai bine daca ai folosi console next-gen si mai ales pretul/ora...ar trebui sa te mai gandesti...cam 7-8 ron ar fi ok, 5 ron prea riscant...profitul cam mic.
    Cat despre jocuri:
    360:gears of war, gears of war 2, halo 3, resident evil 5, GTA IV (jocuri de care stiu majoritatea). RPG-uri nu cred ca s-ar merita sa aduci ca ar fi nebunie cu salvarile si chestiile de genu
    PS3: resistance 1, resistance 2, killzone 2, MGS 4, GTA IV (din nou jocuri pe care le stie mai tot omul)
    Minibarul ar fi o idee excelenta...si un tonomat pentru cafea

  3. #43 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by weriwulf View Post
    ...si un autonomat pentru cafea
    nu are rost sa bage 5000 euro intr-o prostie din aia , mai bine cumpara un expresor sau un filtru si face cafeaua pe loc si pune pretul care vrea el .

  4. #44 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    nu are rost sa bage 5000 euro intr-o prostie din aia , mai bine cumpara un expresor sau un filtru si face cafeaua pe loc si pune pretul care vrea el .
    Normal!!! Chiar 5000 de euro e un automat de cafea?! Am ramas "speachless". Pai am gasit masina smechera de facut inghetata cu 4000 de euro.
    Ma supar si vand inghetata, in loc de cafea, cu incalzirea gobala.

  5. #45 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Pai atat a costat automatul de cafea de pe etajul meu din liceu , din spusele celui care are grija de el

  6. #46 SP
    Member weriwulf's Avatar

  7. #47 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Normal!!! Chiar 5000 de euro e un automat de cafea?! Am ramas "speachless". Pai am gasit masina smechera de facut inghetata cu 4000 de euro.
    Ma supar si vand inghetata, in loc de cafea, cu incalzirea gobala.
    Mai bine un espresso maker...e putin peste 3000lei

  8. #48 SP
    Banned Mario's Avatar
    Laurentiu pana sa deschizi tu deja sa deschis una psclub

  9. #49 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Stiu. In timp ce vroiam sa o deschid se pare ca cineva o luase deja inaintea mea. A cazut din Iulie ideea cu sala dupa cum observi si tu. Nu-i problema ca vand covrigi si merdenele

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Sala Xbox By adrianx in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 66 Last Post: 23-01-2019, 19:21
  2. Sala Gaming (X360) - Cluj-Napoca By RonanN1 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 280 Last Post: 04-02-2016, 10:42
  3. Sala Xbox Brasov? By Plasture in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 7 Last Post: 16-05-2013, 14:04
  4. Sfaturi Sala Jocuri By andrai886 in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 29-12-2012, 14:27
  5. Sondaj de opinie: Cat v-a tinut xbox-ul 360? By nurv in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 168 Last Post: 27-06-2010, 19:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts