Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: R.I.P. Paul Walker

  1. #1 SP
    Member AzFaust's Avatar

    Actorul Paul Walker a murit in accident de masina

    Nu mi-a venit sa cred cand am vazut aceasta stire si am inceput sa caut pe toate site-urile sa vad daca este minciuna sau nu. Din pacate stirea este adevarata si apare inclusiv pe IMDB ca Paul Walker(40 ani) s-a stins din viata si oarecum ironic, intr-un accident de masina. Personal imi placea cum juca in filme. RIP Paul Walker.


    Attached Images Attached Images baxalyyiuaec5ja.jpg baxv0ihcuaakrvu.jpg baxwdqtciaaonje.jpg baxwqthccaad7af.jpg paulwalker2.jpg tumblr_lxcj3hiblt1qgyco5o1_500.jpg url.jpg urlvb.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar

    R.I.P. Paul Walker

    Actorul Paul Walker din seria "Fast and Furious" a decedat in urma unui accident de masina in timp ce se indrepta spre un eveniment de caritate impreuna cu un prieten de-al lui.
    R.I.P., Paul!
    Sursa: ‘Fast and Furious’ actor Paul Walker dead after car crash

  3. #3 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    R.I.P

  4. #4 SP
    Member Rukax's Avatar

  5. #5 SP
    Member Harilip's Avatar
    nu stiu daca acest lucru are relevanta dar sunt FOARTE curios sa stiu cine e acest prieten. nicaieri nu zice

  6. #6 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    R.I.P.

  7. #7 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Pacat...RIP

  8. #8 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Bun actor. Pacat ca cei buni se duc si raman doar tentative de actori care au o singura expresie faciala si un singur neuron. Odihneasca-se in pace.

  9. #9 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Astazi este ziua noastra, a tuturor romanilor, este o zi de bucurie, insa pentru multi dintre noi este si o zi de tristete.. o zi in care marele actor Paul Walker, a incetat din viata la varsta de 40 ani. Actorul este cunoscut din seria Fast and the Furious, dar a jucat si in alte filme foarte bune, cum ar fi Eight Below (un film foarte bun), Takers, Running Scared si multe altele.
    Ramai cu bine, drag actor!
    Attached Images Attached Images 1456549_1442824225937510_1933405896_n.jpg

  10. #10 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Odihneasca-se in pace...
    Am ramas inmarmurit cand am dat astazi peste stirea asta.

  11. #11 SP
    Junior Member M4NU's Avatar
    R.I.P. Paul Walker

  12. #12 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Mare pacat .. R.I.P

  13. #13 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Dumnezeu sa-i odihneasca.

  14. #14 SP
    Member Mariush's Avatar
    RIP Paul Walker. Chiar m-a socat rau aceasta stire.
    Cu toate ca sunt partial de acord cu faptul ca masina mergea mult prea repede, cred ca nu ti-ar strica un control my friend la ce ineptii debitezi....

  15. #15 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Răzvan iti recomand Eight Below, un film foarte bun.

    RIP, prea tanar, mult prea devreme

    PS Masina a explodat daca nu ma insel, de aceea l-au identificat in acel mod

  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am vazut si Eight Below

    Da, a explodat. Amandoi au murit carbonizati. Cica ar fi incercat un prieten sa-l scoata din masina, dar cum pe masinile normale sunt doar extinctoare mici, nu s-a putut apropia.

  17. #17 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se pare ca a fost o defectiune pana la urma...

    Anchetatorii au dezvaluit primele informatii de la fata locului, dupa ce au studiat ramasitele masinii in care Paul Walker si prietenul sau Roger Rodas si-au pierdut viata sambata seara in drum spre un eveniment caritabil din California.
    Se pare ca au fost probleme tehnice la Porsche-ul Carrera GT in care se aflau cei doi. Masina a pierdut lichidul de la servo-directie iar soferul a pierdut controlul masinii la viteza mare, au aflat cei de la TMZ. Mecanicii care asigurau intretinerea masinii au mers la fata locului si au vazut urmele lichidului pe sosea inainte de locul in care masina a derapat si a intrat intr-un pom si apoi intr-un stalp.
    Aceasta teorie este confirmata si de faptul ca masina a luat foc in partea din fata, desi are motorul in partea din spate. Lichidul ar fi luat foc si s-ar fi extins foarte rapid, cauzand o explozie ce a dus la moartea celor doi pasageri.
    Sursa
    Attached Images Attached Images 1403202_10151935374112935_921780252_o.jpg

  18. #18 SP
    Junior Member Zen47's Avatar
    Lol, au refacut Banlieue 13 cu Paul Walker Trailer Brick Mansions - Brick Mansions

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-12-2013, 08:24
  2. Metal Gear Solid: Peace Walker By paul in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 30 Last Post: 10-08-2010, 04:51
  3. Metal Gear Solid: Peace Walker Videos By ReNeGaDe124 in forum Videos
    Replies: 10 Last Post: 09-06-2010, 10:46
  4. MGS: Peace Walker Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 5 Last Post: 09-04-2010, 19:23
  5. MGS: Peace Walker va fi lansat in Iunie By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 17-03-2010, 11:29

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts