Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 752 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 502 ... LastLast
Results 21 to 40 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #21 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu platesti nimic in plus. E cel mai bun router atat wired cat si wireless. E cel mai bun router in banii aia.

  2. #22 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    I miss the first Spambox. :<

  3. #23 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Attached Images Attached Images 1279034256279.jpg

  4. #24 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Ce prostie....

  5. #25 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    De ce ?

  6. #26 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    De mere...

  7. #27 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nuuuu, e de cirese, am vazut eu.

  8. #28 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Mai bine cirese! Si un pic de zahar sau caramel nu ar strica

  9. #29 SP
    Member klausn's Avatar
    Mie ''forte forte'' somn...

  10. #30 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Visine si orice derivat din acestea, visinata, placinta de visine

  11. #31 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Care sunteti de prin sibiu?
    Maine dau prin sibiu sa depun dosarul la facultate si apoi ma plictisesc!

  12. #32 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Eu sunt din Sibiu

  13. #33 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pai mai toate routerele bune vin si cu wireless pentru ca deja face parte din dotarile standard. Daca vrei ceva fara o sa fie ceva model vechi.

  14. #34 SP
    Member LeGenD's Avatar
    2010 . Criza . Iulie . Zi de salariu . Seara de film . Sun un prieten . Predators sau Losers. Predators. Cool. Fac rezervare . 21,30 . Sala pe jumatate plina. Plin de pitzipoance. WTF !?!. Reclame. Trailere . Drew Barrymore + Justin Long . Comedie romantica ? WTF !!!!! Incepe filmul. Adrien Brody pica din cer. Coafura rezista . Langa mine, o blonda cu o fustita foarte scurta. Plus un accesoriu cu care face schimb de saliva. Picioare apetisante si goale. Salivez si eu, cu speranta ca blonda va face schimb de saliva si cu mine. Speranta moare ultima. Pe ecrane, mai pica unul din cer. Inca unul, inca unul, sunt vreo 7 picati din cer. Toti sunt inarmati pana-n dinti. In afara de Topher Grace. Who cares...Merg aia printr-o jungla complet necunoscuta. In sir indian. Sunt atacati de niste caini de-ai locului. Danny Trejo moare. Merg mai departe. Aflam ca n-au picat din cer pe pamant. Adica pe Terra. Who gives a ****...Ajung in tabara de vara a Predatorilor. Un predator e legat de-un pom. Mai moare unul din aia picati din cer. Mai sunt 5, deci mai am de rezistat inca vreo 4 morti. Apare Laurence Fishburne. E nebun. Moare si el. Moare si cecenul. Moare si puscariasul. Moare si japonezul. Ok. simt ca reincep sa traiesc. Adrien Brody se cam place cu tipa aia dura. Aflu ca Topher Grace nu e cine-as fi crezut eu c-ar putea fi, in ideea in care chiar mi-as fi chinuit singurul neuron cu asemenea intrebari existentiale. Moare si Topher Grace. Blonda de langa mine se joaca cu telefonul. Imi baga lumina ecranului in ochi. II bag si eu lumina telefonului in ochi. E deranjata. That`s right, bitch ! Pe ecran, Adrien + gagica supravietuiesc. Sfarsit . O melodie rock`n roll pe generic. Nuca-n perete. Ies de la film si o iau spre McDrive. Woaw, ceva nou in menu : Creveti !!

  15. #35 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    2010 . Criza . Iulie . Zi de salariu . Seara de film . Sun un prieten . Predators sau Losers. Predators. Cool. Fac rezervare . 21,30 . Sala pe jumatate plina. Plin de pitzipoance. WTF !?!. Reclame. Trailere . Drew Barrymore + Justin Long . Comedie romantica ? WTF !!!!! Incepe filmul. Adrien Brody pica din cer. Coafura rezista . Langa mine, o blonda cu o fustita foarte scurta. Plus un accesoriu cu care face schimb de saliva. Picioare apetisante si goale. Salivez si eu, cu speranta ca blonda va face schimb de saliva si cu mine. Speranta moare ultima. Pe ecrane, mai pica unul din cer. Inca unul, inca unul, sunt vreo 7 picati din cer. Toti sunt inarmati pana-n dinti. In afara de Topher Grace. Who cares...Merg aia printr-o jungla complet necunoscuta. In sir indian. Sunt atacati de niste caini de-ai locului. Danny Trejo moare. Merg mai departe. Aflam ca n-au picat din cer pe pamant. Adica pe Terra. Who gives a ****...Ajung in tabara de vara a Predatorilor. Un predator e legat de-un pom. Mai moare unul din aia picati din cer. Mai sunt 5, deci mai am de rezistat inca vreo 4 morti. Apare Laurence Fishburne. E nebun. Moare si el. Moare si cecenul. Moare si puscariasul. Moare si japonezul. Ok. simt ca reincep sa traiesc. Adrien Brody se cam place cu tipa aia dura. Aflu ca Topher Grace nu e cine-as fi crezut eu c-ar putea fi, in ideea in care chiar mi-as fi chinuit singurul neuron cu asemenea intrebari existentiale. Moare si Topher Grace. Blonda de langa mine se joaca cu telefonul. Imi baga lumina ecranului in ochi. II bag si eu lumina telefonului in ochi. E deranjata. That`s right, bitch ! Pe ecran, Adrien + gagica supravietuiesc. Sfarsit . O melodie rock`n roll pe generic. Nuca-n perete. Ies de la film si o iau spre McDrive. Woaw, ceva nou in menu : Creveti !!
    Bun asa, si blonda nu te-a insotit la mcdrive ?

  16. #36 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    @carcotasi: Da, stiu ca exista storgebox dar mi se pare o prostie.
    deci nu sunt singuru cu aceasta parere

  17. #37 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Bun asa, si blonda nu te-a insotit la mcdrive ?
    Avea deja un accesoriu de schimbat saliva...
    eu cred ca luam o vuvuzela si suflam tot filmu!

  18. #38 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    deci nu sunt singuru cu aceasta parere
    Ar fi ok daca video-urile postate aici sunt puse intr-un Spoiler tag si gata.

    [SPOILER=Test video]http://www.youtube.com/watch?v=7z3dAY-mJAg&feature=related[/SPOILER]

  19. #39 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Knock Knock

  20. #40 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Who's there ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 752 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 502 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10179 Last Post: 23-02-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts