Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Mergeți m�ine să votați?

Voters
43. You may not vote on this poll
  • Da

    10 23.26%
  • Nu

    18 41.86%
  • N-am drept de vot (minori)

    15 34.88%
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Mergeți m�ine la vot?

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Mergeți m�ine la vot?

    Eu nu merg -> Aleg să NU votez.

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu merg pentru ca nu am 18 ani.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Merg, ca sunt curios cati manelisti sunt pe lista, cati cantareti de muzica de petrecere si cati de muzica "usoara"... si tot asa. Sunt curios ce vedete sunt prin Colegiul de la Sectorul 6

    Calinescu pe unde e ?

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Călinescu...om de nota ZC! (așa le spune...mai ceva ca Badea).

  5. #5 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Călinescu...om de nota ZC! (așa le spune...mai ceva ca Badea).
    Sper din tot sufletul ca esti ironic. Omul asta a decazut in ultimii ani atat de mult incat nu imi vine sa cred, joaca in filme cu manelisti si merge prin emisiuni la B1TV unde foloseste cuvantul care incepe cu P mai mult ca Dinescu.

  6. #6 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Sper din tot sufletul ca esti ironic. Omul asta a decazut in ultimii ani atat de mult incat nu imi vine sa cred, joaca in filme cu manelisti si merge prin emisiuni la B1TV unde foloseste cuvantul care incepe cu P mai mult ca Dinescu.
    Sa inteleg ca esti afon cand vine vorba de 'pamflet', si ca nu sustii libera exprimare, si de asemenea esti la pamant in ceea ce priveste politica romana?

    p.s. eu nu il sustin pe Calinescu, dar sa pare ca tu nu il intelegi macar.

  7. #7 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    da

  8. #8 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    nu am 18 ani

  9. #9 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    Sa inteleg ca esti afon cand vine vorba de 'pamflet', si ca nu sustii libera exprimare, si de asemenea esti la pamant in ceea ce priveste politica romana?

    p.s. eu nu il sustin pe Calinescu, dar sa pare ca tu nu il intelegi macar.
    Nu sunt deloc afon cand vine vorba de "pamflete", ba din contra imi place genul acesta de comedie sau ce este la radacini, cat despre libertatea de exprimare, daca eu nu o sustin atunci cred ca aproape nimeni nu o sustine. De ce ai impresia ca sunt la pamant cu politica romana, ca nu il sustin pe Calinescu ?

    Calinescu nu mai este nici pe departe ce era inainte de 2000, piatra de temelie la ProTV si regele Talk-Show-urilor. Acum este doar un invitat oarecare pe la diferite emisiuni de mana a II-a si ocazional actor in niste roluri proaste.

  10. #10 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    da, am sa merg. cat despre calinescu, candideaza intr-un colegiu din pitesti si pot spune ca modul in care s-a comportat in campanie (cel putin aici la nivel local) a fost dezagreabil. ii dau dreptate intru totul lui Uziwood

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  12. #12 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    N-am drept de vot (minori) (9) si cu mine.

  13. #13 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    eu n-am fost. Dar trebuia sa fi facut cum a facut taicamio... s-a dus la centru de votare le-a cerut un buletin de vot si a zis ca n-are nevoie de stampila. A strans buletinul de vot si l-a bagat in urna. Blank.

    Cetateneste si fara constiinta incarcata cum ca a votat pe cine nu trebuia de fapt.

  14. #14 SP
    Member mihaif27's Avatar
    De ce cred eu ca votul in alb nu e o solutie.

    1. Poti face imediat frauda. O stampila bine pus si gata . Si sunt siiiigur ca se intampla asta la unele sectii de votare.
    2. Prin prezenta ta la vot, chiar daca a fost vot nul, maresti procentajul prezentei la vot. Si o sa se laude "alesii" => Pai nu vedeti pe mine m-au ales X%.... si prezenta la vot a fost foarte ridicata bla bla bla
    3. La cat de nesimtiti sunt oamenii politici din ziua de azi... o sa-i doara fix in posterior si daca 95% din voturi sunt albe.

  15. #15 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    01. Nu am zis de vot alb la tara. In orase sunt membri din toate partidele la sectiile respective de votare si s-ar certa pe care sa puna stampila pentru ca sunt interese mult mai mari.
    2. Prezenta la vot si totusi nu sunt voturi? N-ar trebui sa se intrebe de ce nu i-a votat cineva?
    3. La fel cum ii doare si ca nu s-a dus lumea la vot. De ce trebuie sa te gandesti la ei in loc sa te gandesti la tine? Tu macar ai constiinta curata ca ti-ai exprimat votul democratic.

  16. #16 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Nu merg la vot...don't care about politics or other sh*t like that...

  17. #17 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    geez man, dezgropi toate threadurile.

    Plus ca sincer sa fiu (no pun intended), nici nu cred ca ai 18 ani.

  18. #18 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Ce vot maine?

  19. #19 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Tocmai. E vorba de alegerile parlamentare din decembrie. Dar hai sa discutam despre ele si despre moartea printesei Diana azi.

  20. #20 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    O sa inchida cineva threadul, sper. Nu stiu ce l-a apucat pe weriwulf de a inceput sa dezgroape threaduri la 3 noaptea...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Un vot daca se poate :) By DeeJay-RainY in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 26-07-2014, 02:25
  2. Un vot plz By wyd4ever in forum Offtopic
    Replies: 13 Last Post: 15-02-2011, 12:41
  3. Cum funcționează funcția - Search? By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 24-07-2009, 13:45
  4. Vot va rog!! By mihaikid in forum Offtopic
    Replies: 19 Last Post: 27-06-2009, 18:35
  5. Dati si voi vot! By mihaikid in forum Offtopic
    Replies: 31 Last Post: 31-03-2009, 23:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts