Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: "Bradul de Craciun al Consolistului"

  1. #1 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar

    Cool "Bradul de Craciun al Consolistului"

    Fiind in sezon de iarna,craciunul se apropie...Mos craciun o sa coboare pe cosh cu sacul plin sau nu de cadouri..evident daca am fost cuminti anul acesta


    Cu acest threat ma gandeam ca putem posta idei legate de cum am vrea sa arate bradul nostru de craciun...idei de decorare si in special cand o sa fie vremea,sa postam poze cu brazii nostrii de craciun
    Attached Images Attached Images pac-man_xmas_tree.jpg upside-down-christmas-tree.jpg pacman-xmas-tree.jpg charlie-brown-christmas-tree.jpg christmastreecat-m.jpg christmas-20tree-20-20mantle-202006-742736.jpg super_mario_christmas_by_dragonkazooie89.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Cel mai mult imi place combinatia de auriu si negru pentru decoratii, dar cel mai important mi se pare bradul natural, cele artificiale sunt seci, nu au mirosul acela specific.
    Attached Images Attached Images tree.jpg

  3. #3 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ai dreptate cele mai misto sunt cele naturale..dar nimeni nu se gandeste cat ii ia unui bad sa crasca pt ca oamenii sa il taie pt cateva zile....
    si daca vrei miros de natural poti cumpara o creanga naturala...
    intradevar e frumoasa combinatia de negru cu auriu

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Ai dreptate, dar nu ar fi asa mare problema daca porcii care ii taie, i-ar taia cu masura nu hectare intregi ca sa vanda doar 1/3 din ei si dupa seara de ajun sa ii abandoneze in strada. Un alt gest care trebuie facut este plantarea unui nou pomisor cand dai unul mare, dar e mai convenabil sa construiesti un hotel sau o carciuma decat sa ingrijesti o padure...

  5. #5 SP
    Member ciypriyan's Avatar

  6. #6 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    hai mai
    ca am facut threatul asta ca ceva frumos...
    hai sa nu ne mai gandim la kestiile urate care se intampla, din pacaate nu putem face nimic...
    uite eu sincer cred ca un brad ar fi frumos daca ar fi impodobit cu action figures in loc de globuri...cele pe care le are monky...
    facem cativa brazi seriosi cu ce are el
    ce ziceti?

  7. #7 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Frumoasa combinatia de auriu cu negru intr-adevar...acum ca a trecut Craciunul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts