Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Jurnalistii Turci in Ossetia de Sud

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Post Jurnalistii Turci in Ossetia de Sud



    ...deci cum să tragi �n presă!? Nu există scuză! + alte trei zile de coșmar �n care au fost bătuți și integorați aiurea.

    Am văzut azi la știri...și m-am g�ndit să caut pe youtube să vedem dacă este...am rămas șocat.

    De la 0:40+ �ncepe atacul...

    *p.s.

    și mai sunt...de exemplu mai este unul cu o reporteră...care este �mpuscată �n brațul drept �n timp era LIVE@news

  2. #2 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    1. Este razboi.
    2. Este zona de razboi. Nu ii obliga nimeni sa fie in zona de razboi.
    3. Nu au nicio treaba acolo. Cum am zis mai sus. E ZONA DE RAZBOI.
    4. Asadar sa nu se vaite. Daca ma pun in mijlocul campului de lupta sa transmit live si primesc un glont in figura este vina mea ca nu am ce cauta acolo.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Trebuie sa te gandesti ca totusi acela le este jobul. Si poate ca n-ar vrea nici ei sa fie acolo, dar daca-i trimite seful sau ii concediaza... (desi eu unul as prefera concediu prelungit decat sa ma laud pe CNN sau Realitatea cu "ia uite dom'le cum trag pe langa mine"). Unii din ei sunt si inconstienti, si fac totul de dragul senzationalului... In plus, multi stiu ca se intorc acasa, mai castiga un Pulitzer, si se gandesc ca merita... Asta e viata, unii fug de-acolo, altii se lauda ca au fost acolo...

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    In cazul din acestea nimeni nu este obligat sa se duca. Se duc doar de dragul de a fi ei acolo, de a transmite de acolo. Imi pare rau de ei dar daca nu se duceau nu pateau nimic.

  5. #5 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Versiunea intreaga aici :


    Nu mi se pare normal sa traga in jurnalisti..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 24 Last Post: 24-11-2010, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts