Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 32

Thread: Adevarul despre Vaccinul Gripei Porcine !

  1. #1 SP
    Member ciypriyan's Avatar

    Adevarul despre Vaccinul Gripei Porcine !





  2. #2 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Cam aceiasi chestie parca se spune si despre Codex Alimentarius,depopularea pamantului ...o fi adevarat dar daca nu ne loveste cu vaccinu ne loveste cu codex si tot asa,nu prea avem ce face.Intr-o mare masura tind sa cred ca e pe buna chestia cu depopularea pamantului....ceea ce mi se pare barbar.

  3. #3 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    sfarsitul a inceput /

  4. #4 SP
    Member Skaar's Avatar
    Serios? Voi chiar credeti ce spune David Icke?

  5. #5 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    pe mine nu m-ar mira ca treaba asta si multe altele sa fie pe "rol"... noi ne traim cica vietile dar de fapt suntem controlati pana la cel mai mic amanunt.

  6. #6 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Asta cu depopularea pamantului eu cred ca e adevarata au aratat si in Zeitgeist , Pamantul e prea populat si nu pot fi intretinuti toti oamenii cu resursele din prezent . Asta s-a vrut si cu gripa aviara dar nu le-a iesit si nici cu asta nu nu cred ca o sa le iasa .


  7. #7 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Aw no. Si azi ma duc la doctor sa vad daca raceala mea e ceva mai mult decat o simpla raceala. Nu stiu cine e tipul, nu prea il cred ( it's a conspiracy, man ! it's the government ! ), dar un lucru stiu sigur: urasc injectiile. lol

  8. #8 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Asta cu slabirea mintala e foarte adevarata !!!
    Mama saptamana asta era racita , ii curgea nasul ,o durea in gat si s-a tot uitat la TV si tot vedea ca o sa moara oamenidin gripa porcina , e grav , vaccinuri si a facut atac de panica !


  9. #9 SP
    Member octav's Avatar
    daca mama ta se uita la stirile de la ora 5 e vina ei, ca nu o duce capul, nu e vina noastra. gripa porcina e ca o gripa normala, nimic mai mult...ma doare in c*r de ea...cat despre panarami cu depopularea pamantului...sunteti nebuni daca credeti asa ceva

  10. #10 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Da stiu ca nu trebeua sa sa uite la stiri si ca creada tot . ( bine ca eu la 5 sunt la scoala si nu pot sa ma uit lol)

    Uitate la Zeitgeist !!!


  11. #11 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Huh,voi chiar credeti asta?

  12. #12 SP
    Member octav's Avatar
    Zeistgeist este o manipulare in masa. Este o panarama de film. Daca maine fac un film destul de convingator cum ca tu de fapt te-ai nascut din sobolani si iti prezint argumente inventate care par foarte reale tu ma crezi, nu?
    L.E.: Da Mask, ei chiar cred asta. Parca sunteti niste babe. Paun ne da argumente despre ce a patit ma-sa ca s-a uitat la ora 5, cypriyan se plange ca sfarsitul e aproape si DeadlyGod se gandeste ca depopularea pamantului este ceva real.... Crazy people...

  13. #13 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Huh,voi chiar credeti asta?
    Daca pana si Mark nu crede... trageti voi concluziile

  14. #14 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Da lol !

    Stiu , nu sunt sigur care e adevarul dar cred ca este cel din Zeitgeist amestecat cu cel stiut de noi . ( eu cand nu stiu ce sa aleg , le combin pe amandoua si imi iese un terci )

  15. #15 SP
    Member octav's Avatar
    deci daca eu as face filmul, ai crede ca Adam si Eva au fost niste mutanti cu fata de porc si corp de om,nu?

  16. #16 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Asta cu slabirea mintala
    mentala

    Sincer, un vaccin este un vaccin, respectiv virus(chiar daca in stare latenta-teoretic). Atata timp cat pot sa decid ce intra sau nu in mine, un vaccin nu o sa fie unul din lucrurile admise. Chit ca este ser fiziologic, nu o sa fiu de acord. Nu am nici cel mai mic control asupra acelui lucru, asupra a ce bag in mine si chiar nu o sa am incredere in ceva lansat la scara mare ca o sa fie bun si pentru mine.

    Call me paranoid if you wish....

  17. #17 SP
    Member octav's Avatar
    trickz, nu am nimic cu tine, insa tu spui ca nu ai incredere in nimic lamnsat la scra mare, asta inseamna ca nu iei medicamente, nu? si penicilina este ceva facut la scara mare. eu ti-am dat un exemplu, insa sunt de acord cu tine....vaccinul asta nu imi trebuie atata timp cat gripa porcina nu face mai multe victime decat o gripa normala

  18. #18 SP
    is the man! trickz's Avatar
    offtopic: Nu iau medicamente. Imi face bunica ceaiuri specifice pe orice am si pentru chestii gen dureri de cap m-am obisnuit cu o rutina numita mancat. Mananc ceva fructe sa nu ma mai gandesc la durere si trec peste. I'm a freak

  19. #19 SP
    Member octav's Avatar
    you lucky guy....eu am probleme cu mari cu stomacul si nu tolerez fasolea si alte lucruri in exces....am bagat zeci de medicamente in mine doar din chestia asta...in septembrie am ram,as in spital peste noapte...am vomat 10 ore incontinuu

  20. #20 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    De acord cu trickz,e decizia fiecaruia daca e de acord sau nu cu vaccinu...cat despre medicamente,iau cat de rar posibil cand sunt racit / ma doare capu sau alte tampenii...prefer metoda veche cu ceai fierbinte sau o supa calda.Oricum daca nu reusesc cu vaccinu ...lovesc cu codex si alte porcarii de care probabil nu a descoperit nimeni.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Colectia Adevarul - Filmele Adevarul By rodarkone in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 29 Last Post: 28-01-2011, 03:10
  2. Veti face vaccinul pentru H1N1 ? By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 34 Last Post: 03-12-2009, 15:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts