Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: GameTime - Canal review

  1. #1 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    GameTime - Canal review

    Salutare.Unii stiti de mai mult timp ca vroiam sa fac un canal de gaming complex pe YouTube , dar cum scoala si timpul nu mi-au permis am inceput mai de jos.Astazi am reusit sa finalizez un review video la Battlefield Bad Company 2.Am folosit pentru acesta telefonul ca sa inregistrez , Sony Vegas Pro 9 ca sa montez video , Paint si Adobe Photoshop CS4 ca sa fac designul...nu este cine stie ce si vocea a iesit aiurea , dar sper sa va placa primul meu review.

  2. #2 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar

  3. #3 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: GameTime - Canal review

    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    **** up
    Iti e usor sa vorbesti ca nu ai lucrat tu la el.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  4. #4 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Pe bune,puteai alege un joc mai nou pt review

  5. #5 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Pe bune,puteai alege un joc mai nou pt review
    Stiu dar daca tot am facut si review in scris am zis sa ii fac tot la asta.
    Anyways urmatorul cred ca va fi Borderlands 2 cand pun mana pe el.

  6. #6 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    E foarte vechi jocul si calitatea video lasa de dorit. Plus ca e nevoie sa fii constant pentru a obtine vizualizari. Pe alt thread spuneai ca joci primul Borderlands pentru ca nu ai bani de al doilea. Ma indoiesc ca va fi cineva interesat sa vada un review la mult timp dupa ce apare jocul.

    Plus ca in momentul asta lumea are alternative de 100 de ori mai calitative (IGN, GameTrailers, Machinima etc.). Iar tu nu dispui,din cate am inteles,de resursele financiare pentru a intretine un astfel de Channel pe Youtube.

    Nu vreau sa te descurajez,dar mi'e greu sa vad rostul in ce incerci tu sa faci. Desi e de apreciat initiativa. Pentru cei 2-3 oameni care iti spun "good job" in comentarii si probabil cateva sute de vizualizari intr'o perioada foarte lunga de timp,chiar nu merita. Pentru ca muncesti mult si nu primesti nimic. Ar fi mai util sa te ocupi de altceva,scoala sau loc de munca (presupun ca scoala,dupa voce).

  7. #7 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Scoala Vroiam sa incep un proiect mare dar nu am cu cine sa lucrez si chiar nu am resursele fianciare sa intretin acest canal.Am mai patit la fel si cu Android Developing.Muncesc cate 20-30 de ore la un proiect , dar macar am satisfactia ca lumea chiar este interesata de ce fac.Oricum multumesc mult si cred ca ai dreptate.Nu pot sa continui cu asta.Apreciez ca nu ai adus injurii si alte pareri inutile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Canal TV gaming By BoDoPSX in forum Console Club
    Replies: 37 Last Post: 26-05-2013, 12:46
  2. Canal gaming By Marinake in forum Offtopic
    Replies: 30 Last Post: 28-08-2012, 22:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts