Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: FreebieJeebies

  1. #1 SP
    Junior Member CostynRo's Avatar

    FreebieJeebies

    Salut
    Multi dintre voi ati auzi de site ca Lockerz,Ptzplace etc,dar cati dintre voi ati auzit de FreebieJeebies?
    FreebieJeebies este un site ca celelalte numai ca aici nu trebuie sa astepti redeemul,tot ce trebuie sa faci este sa te inscrii,sa completezi o oferta (Homestead este singura care e gratis) si cand ai facut numaru necesar de reffer iti iei premiul.

    Multi dintre voi o sa zica ca este vrajeala,scam sau chesti de genu asta dar sunt multe video pe youtube care infirma acest lucru deoarece site asta primeste banii seriosi de la firmele la care completati voi ofertele si au un profit destul de bun.

    Ce trebuie sa faceti pentru a castiga:
    1:Incrietiva dant click pe linku asta http://gifts.freebiejeebies.co.uk/356096 (este liku meu personal o sa zic mai incolo de ce lam postat)
    2:Completati o oferta
    3:Aduceti mai multi amici si luati-va premiul

    Linku meu personal lam postat din 2 motive
    1: Am nevoie de 13 persoane pentru ami lua si eu un ps3 deoarece sunt intr-o familie modesta si nu prea imi permit unu din motive personale
    2: Primii 13 care devin reffer la mine se inscriu automat intr-un concurs premiul fiind un Nintendo Ds. (l-am primit de la o vecina careia ia plecat fata la facutate si nu se mai joaca ea cu asa ceva )

    Succes

  2. #2 SP
    Junior Member Dody's Avatar
    Asa este,sistemul este cat se poate de pe bune,eu chiar am facut ceva bani cu ajutorul lor iar de curand am descoperit cum sa completezi o oferta la freebiejeebies gratuit(fara card) deoarece la o inscriere normala oferta este tot gratuita dar va va trebui un card;si am mai descoperit o metoda de a completa o oferta gratuita la Kudos Network fara a va folosi cardul sau pentru cei carora le-au fost respinse cardurile Visa(sau MasterCard).Pe bloguri sunt postate si dovezile, am facut screenshoturi la platile prin paypal.Pentru cei care sunt interesati ,ii rog sa-mi dea un PM

  3. #3 SP
    Junior Member Dody's Avatar
    Am descoperit o noua metoda de a completa o oferta la Freebiejeebies ABSOLUT GRATUIT,FARA CARD si 100% LEGAL,aveti nevoie doar de un cont de PayPal (nu trebuie sa aveti niciun cent pe el pentru ca va platesc eu inscrierea)

    Am disponibile 11 locuri momentan.(voi actualiza acest numar pe forum functie de nr. de inscrisi)

    REPET:-oferta este ABSOLUT GRATUITA(o platesc eu pt. dvs.)
    -NU AVETI NEVOIE DE CARD
    -AVETI NEVOIE doar de un cont de PayPal (nu trebuie sa aveti niciun cent pe el pentru ca va platesc eu inscrierea)---daca nu aveti cont de PayPal va puteti face unul chiar acuma,e gratis

    CEI INTERESATI II ROG SA MA CONTACTEZE PE ID-ul de messenger: kudosfreebienocard SAU AICI PE FORUM CU PM

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Freebiejeebies (gen Lockerz) By donatelo in forum Offtopic
    Replies: 21 Last Post: 11-05-2011, 13:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts