Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce studii aţi urmat? (sunt deja finalizate)

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Şcoală generală

    0 0%
  • Arte şi meserii

    0 0%
  • Liceul [ ce profil ]

    7 24.14%
  • Facultatea [ ce specializare ]

    12 41.38%
  • Masterat/Doctorat [ ce domeniu ]

    10 34.48%
Results 1 to 13 of 13

Thread: Nivelul de studii al membrilor forumului

  1. #1 SP
    Banned nurv's Avatar

    Nivelul de studii al membrilor forumului

    Ce studii au membrii forumului e un topic cu poll interesant, sa vedem si noi ce fel de oameni umbla p-aci işa.

    Votati si apoi postati pe scurt detalii. Incep eu:

    Facultatea de Stiinte Economice, m-am specializat in Informatica economica, proiectul de licenta a fost o aplicatia Distributed-COM multi-tier scrisa in Delphi pentru prognoza riscului de faliment. Lucrez in IT de 13 ani din care 9 pe post de conducere. Pozitia actuala: advanced software developer.

  2. #2 SP
    Member Smara's Avatar
    Drept / Jurist

  3. #3 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    generala magna cum laude

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cum laude?

  5. #5 SP
    Member Leni's Avatar
    Fac. de chimie si ing. chimica - UBB Cluj - inginer biochimist. Momentan sunt sef de laborator intr-un centru de cercetare.

  6. #6 SP
    Member marv's Avatar
    asta era o incercare de-a lui nurv sa ne arate cat e el de destept?

  7. #7 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #8 SP
    Banned Templier's Avatar
    don't feed the troll

    Quote Originally Posted by nurv View Post
    Concluzia mea, niste copii cu bacu proaspat luat ii pun la panou asta aiuristic pe niste oameni de care 1. habar nu au ce sunt si doi mult mai experimentati si mai capabili. Ma citeaza pe mine pe Donely etc. Pana vor avea copii astia realizarile mele sau ale lui Don in IT respectiv electronica mai trece. Faptul ca scri obosit sau grabit sau chiar nu iti pasa ca gresesti e una, faptul ca se face thread cu mizeriile astea e alta. Cel mai tampit thread. E de console sau e la dracu de limba romana. Ca m-am trezit dupa un chef cu echipa de top a reprezentantei IBM de driver development din Romania si mi se rupe ceva de greselile gramaticale, pot sa ma relaxez pe forumul asta si sa scriu fara stresul ca niste putoi cu mucii in gura ma posteaza la panoul pulii?

  9. #9 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Probabil vroia să afle la ce școală generală învățau mucoșii care și-au permis să-l tragă de urechi pe threadul cu limba română, să-i pândească când ies de la ore și să le iasă-n cale zbierând isteric despre cum nu au ei acasă sisteme PC ultra-high-end, ci doar niște amărâte de console sărăcăcioase și ponosite!

    Ar fi râs apoi și curcile de ei, ha!

  10. #10 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    don't feed the troll
    Nu am ce să hrănesc, a plecat intr-o lume mai bună.

  11. #11 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu se mai întoarce

  12. #12 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Își face site am înțeles, cu "baetzii" de la "haI BieM"

  13. #13 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Probabil vroia să afle la ce școală generală învățau mucoșii care și-au permis să-l tragă de urechi pe threadul cu limba română, să-i pândească când ies de la ore și să le iasă-n cale zbierând isteric despre cum nu au ei acasă sisteme PC ultra-high-end, ci doar niște amărâte de console sărăcăcioase și ponosite!

    Ar fi râs apoi și curcile de ei, ha!
    Voia - pfff

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 31-05-2014, 01:26
  2. Replies: 9 Last Post: 27-11-2011, 20:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts