Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce urasti cel mai mult la smartphone-ul tau?

Voters
143. You may not vote on this poll
  • Bateria tine prea putin

    81 56.64%
  • Este prea mare si prea greu

    1 0.70%
  • Este prea lent

    24 16.78%
  • E prea sensibil la zgarieturi si socuri

    29 20.28%
  • Camera este prea slaba

    12 8.39%
  • Se blocheaza prea des

    17 11.89%
  • A costat prea mult pentru ce stie

    20 13.99%
  • Sistemul de operare e prea slab

    8 5.59%
  • Are prea putine aplicatii si jocuri

    8 5.59%
  • Nu-mi place designul

    2 1.40%
  • Nu am smartphone!

    25 17.48%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: Ce urasti cel mai mult la smartphone-ul tau?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Ce urasti cel mai mult la smartphone-ul tau?

    Cum sunt in pauza de idei legate de noi poll-uri (si voi nu prea ati mai venit cu nimic nou pe threadul dedicat ideilor), am zis sa creez unul un pic mai off-topic, despre smartphone-uri (mai ales ca in ziua de azi aproape oricine detine asa ceva). Prin urmare, hai sa vedem ce urati cel mai mult la smartphone-ul pe care-l detineti.

    Va rog sa specificati si ce model de smartphone aveti, ca sa vedem despre ce este vorba. Optiunile sunt:
    • Bateria tine prea putin
    • Este prea mare si prea greu
    • Este prea lent
    • E prea sensibil la zgarieturi si socuri
    • Camera prea slaba
    • Se blocheaza prea des
    • A costat prea mult pentru ce face
    • Sistemul de operare e prea slab
    • Are prea putine aplicatii si jocuri
    • Nu-mi place designul
    • Nu am smartphone!

    ---------- Post added 03-02-2013 at 07:24 AM ----------

    Raspund eu primul, referitor la iPhone 5:
    Bateria tine prea putin - mi-as dori un smartphone care sa tina cel putin 7 zile, cu WiFi si 3G Always ON :)
    E prea sensibil la zgarieturi si socuri - mi-as dori ca Gorilla Glass sa ajunga sa fie indestructibil, iar aluminiul as nu fie asa usor de zgariat
    A costat prea mult pentru ce face - deh, produs premium. Desi l-am luat pe puncte si abonament pe 2 ani, tot cred ca smartphone-urile sunt prea scumpe pentru ce fac
    Sistemul de operare e prea slab - well, oricand se poate mai bine, nu? Mi-as dori sa am mai multe optiuni de customizare

  2. #2 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    ca nu-l am!

  3. #3 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Mie personal nu-mi place OS-ul si anume symbian.
    Aplicatii si jocuri nu-s cinestie ce, dar ce-i cel mai urat se blocheaza pe internet . Degeaba l-am dus la garantie, (Orange, bineinteles)
    Ei l-au luat, au semnat contractul , l-au tinut acolo, si s-au gandit ca fix inainte sa vin sa-l formateze pur si simplu. Cand vin acasa nici nu apuc sa intru bine si se blocheaza . Ce sa si faci..

  4. #4 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    nu-l am

  5. #5 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Samsung Galaxy S
    - prea mic...
    - apar cam greu update-urile pentru el.
    In rest isi face treaba.

  6. #6 SP
    Member Mishy's Avatar
    Ca imi sta ecranul lipit cu banda adeziva in rest imi place ( HTC Touch 2)

  7. #7 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Bateria si ca nu am radio ! ( Iphone)

  8. #8 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    ca nu-l am!
    looool, am dat click pe thread cu gandul sa scriu exact aceeasi chestie... fkin weird coincidence

  9. #9 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Bateria tine putin + sensibil la orice fel de cazatura (IP 4S) . In mod cert voi revenii la urmatorul model de Samsung galaxy S cand se va lansa .

  10. #10 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca las deoparte pretul dat pe telefon, nu ma pot plange de nimic. (iPhone 5)

  11. #11 SP
    Junior Member B_lin_k_182's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Daca las deoparte pretul dat pe telefon, nu ma pot plange de nimic. (iPhone 5)
    Poate ne putem plange de zgarieturile minunate (si multe!) care apar foarte lejer pe ecran daca nu ai folie... in rest, da, ai dreptate, e awesome!

  12. #12 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by B_lin_k_182 View Post
    Poate ne putem plange de zgarieturile minunate (si multe!) care apar foarte lejer pe ecran daca nu ai folie... in rest, da, ai dreptate, e awesome!
    Eu folie pun pe orice telefon. In rest, nu il imbrac in nicio husa si mereu il arunc in cate un buzunar. Pana acum nu are nicio urma.

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Urasc foliile... Nu am avut folie de pe vremea primului GSM (care era tinut in casa precum un bibelou... iti trebuia "cerere scrisa" sa te joci cu "caramida"), si cu toate astea, nu am avut nici-un telefon cu ecran zgariat. Am avut cam toate iPhone-urile... si le-am vandut cu ecranul ca nou. La fel si la iPad. Poate cine stie, conteaza si cum si-l tine fiecare?

    P.S. Eu il port tot timpul la toc (la curea) si cu back cover. iPad-ul doar cu back cover si gentuta de transport.

  14. #14 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Am un HTC Desire HD, care devine deja vechi. Singurul lucru pe care-l detest este luminozitatea ecranului, sau mai bine zis lipsa intensitatii ei. In lumina solara directa nu vad nimic pe ecran, nici macar daca luminozitatea este la maximum. Iar daca l-as tine tot timpul la maximum, bateria s-ar consuma in cateva ore.

  15. #15 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Am un Sony Xperia S. Singurul lucru care ma deranjeaza este faptul ca bateria tine prea putin. Cam 1 zi cu versiunea 2.3.7 si 2 zile cu 4.0.4. (SONY FTW )!

  16. #16 SP
    Member felixanu's Avatar
    N8.ul meu sigur nu mai face banii care i.am dat pe el. Sistemul de operare este in urma rau. De camera sunt multumit si cam atat. Sper ca in toamna asta sa pun mana pe un galaxy note2.

  17. #17 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    iPhone 4S ... prea sensibil la zgarieturi si socuri.

  18. #18 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Pe mine ma enerveaza ca mai toate smartphone-urile trebuie purtate fie cu huse, fie cu folii, fie cu ambele.

  19. #19 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Pe mine ma enerveaza ca mai toate smartphone-urile trebuie purtate fie cu huse, fie cu folii, fie cu ambele.
    + 1

    iPhone 4S. 3 zile fara husa au dus la niste zgarieturi fenomenale. Folie nu i-am pus niciodata. Bateria nu duce sub nicio forma mai mult de 7 ore de utilizare continua. In rest,exceleaza sub fiecare aspect.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #20 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu nu stiu cum va plangeti voi de 4S. Eu i-am pus folie fata-spate si dupa 6 luni arata ca nou, tinut in buzunar, folosit fara nicio grija. Folia fata-spate a fost 7 RON si nu am avut nicio grija apoi. Mi se pare foarte bine gandit 4/4S din punctul asta de vedere. Umbli cu el naked, dar nu se zgarie niciodata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 31-12-2014, 15:00
  2. Replies: 8 Last Post: 19-09-2014, 11:34
  3. Ce apreciezi cel mai mult la un joc? By MonkY in forum Polls
    Replies: 22 Last Post: 19-03-2014, 12:31
  4. Replies: 10 Last Post: 29-12-2013, 23:58
  5. Ce astepti cel mai mult de la 2013? By MonkY in forum Polls
    Replies: 8 Last Post: 13-01-2013, 00:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts