Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Gaming Party - Sibiu

  1. #1 SP
    Junior Member blooder's Avatar

    Gaming Party - Sibiu

    Probabil ca unii dintre voi , va mai aduceti aminte ca am mai postat aici odata , de mult , cand am tinut un last man standing all night long in brasov la un tip acasa. Anywayz , au mai fost multe gaming partyuri de pe atunci dar locatiile noastre sunt foarte mici , insa de data asta , ramane un prieten din sibiu singurel si putem tine acolo lanul acesta. Tipul are peste 6 televizoare in casa dintre care 5 HD si are 3 etaje deci e loc pt destula lume. Pana acum suntem in jur de 10 stransi . Daca e cineva din sibiu - brasov - bucuresti care vrea sa vina sa de add la blooder_cristi. Am mentionat si brasovu si bucurestiu ca sunt mai multi de aici si putem sa aranjam sa plecam impreuna.
    Daca va intrebati ce o sa avem , pai , Playstation 3 , xbox 360 , wii + motion plusuri , cateva pcuri pentru ggx probabil si fifa (tastatur rulz) Jocuri : multe - fifa 11 , modern warfare 2 , halo reach , super street fighter , tekken , forza 3 , guitar hero , rock band etc etc etc
    O chestie noua ar fi , taxa de inscriere , care deobicei se duce pe pizza oricine ar castiga =] Taxa fiind 10 ron.
    In fine mai multe detalii va pot da pe mess.
    Ca sa va faceti o mica parere la ce o sa avem pe acolo check this pic.

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sounds awesome. Distractie placuta

  3. #3 SP
    Junior Member blooder's Avatar
    ty eagle - eye , chiar e foarte distractiv , cu multe jocuri si multi oameni , si ne-am zis ca daca tot avem locu asta asa mare sa chemam mai multa lume , poate mai intalnim pe cineva care se joaca in disperare ca noi orice.
    P.S Momentan sunt mai multe fete "inscrise" la lanu asta . Suntem vreo 4 baieti si 6 fete ^_^

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    lol

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Din cluj primiți 2 oameni? Eu și axe - noi, dacă venim, venim pentru Tekken 6.

    Thanks.

    *p.s.

    Pe ce jucați Tekken 6? PS3 sau X360? (pentru adaptor �ntreb).

    *p.s.

    Și �n caz că suntem primiți, eu (vorbesc �n numele meu) vreau să joc Tekken 6 cu BĂIEȚI. Fetele, �n general, habar n-au pe ce lume trăiesc (super misogin!)

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ce de console ! ce de jocuri ! ce de accesorii ! . Distractie placuta dede . Imi pare rau ca nu sunt din Bucuresti/Brasov/Sibiu

  7. #7 SP
    Junior Member blooder's Avatar
    in primul rand ronan1 trebuie sa sti ca noi facem tournament style lanul, si jucam ceva de genu: Fifa 2011 : x vs y , a vs b , m vs n ( Un win means 1 punct , lose 0 pnct.) apoi Halo reach: x vs y , a vs b , m vs n , si tot asa pana terminam toate jocurile care o sa le alegem , si intr-un final cine are mai multe puncte castiga , sau ca sa fie mai rapid prin eliminare (gen ultimate gamer , daca stiti emisiunea) . Vor fi in jur de 10 jocuri din aproape toate genurile (fps , sports , racing , fighters , 3rd pers shooters , rythm and so on), Daca vreti sa veniti asa de fun sa jucati doar tekken , ceea ce cred ca nu prea va fi amuzant pt ca noi o sa ne jucam acolo intro parte turneul , si voi o sa stati. Dar nu stiu cat de mult va veti distra pentru ca noi sigur no sa jucam doar tekken , eventual daca facem in stil eliminatoriu turneul o sa aveti cu cine juca , adica cu cei care ies din grupe/etapa/blabla depinde ce va fi.Tekken avem si pe xbox si pe ps3 , puteti venii cu ce vreti voi , in orice caz avem si tastaturi si arcade stickuri ; poti veni cu orice oricum , arcade stick custom made sau own keyboard.

    P.S @ Tudoran , poti venii de oriunde vrei tu , ziceam de bucuresti / sibiu / brasov , ca de aici venea mai multa lume si aveati cu cine sa veniti pe tren.

  8. #8 SP
    Junior Member blooder's Avatar
    Sorry pt double post , Gaming partyul este sambata asta , pana la urma se prezinta cineva?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ps3 sibiu By nosgothik in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 7 Last Post: 22-01-2012, 16:37
  2. Replies: 6 Last Post: 25-12-2009, 21:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts