Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 84

Thread: The Crew 2

  1. #1 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    The Crew 2

    In The Crew® 2, celebrate the American Motorsports spirit as you explore and dominate the land, air, and sea of the United States in one of the most exhilarating open worlds ever created. With a wide variety of exotic cars, bikes, boats, and planes to choose from, experience the unbridled thrill and adrenaline-pumping excitement of competing across the entire USA as you test your skills in a wide range of driving disciplines.

    Watch the world gameplay premiere of The Crew 2 in this official commented walkthrough featuring Pre-Alpha capture. In this sneak peak, get an early look at some of the ways you’ll dominate the air, land and sea in the colossal, varied open-world of the United States we call Motornation. Check out a street race through New York City, aerobatic plane stunts in the clouds, explore off-road racing through the North Eastern forests, plunge into the swamps via a high-speed jet boat and much, much more. In The Crew 2, America is yours to explore and to conquer in Motorsports. Make sure to sign up for a chance at Beta Access to play The Crew 2 early.


    The Crew 2: E3 2017 Cinematic Announcement Trailer



    The Crew 2: E3 2017 Motorsports Gameplay



    The newest iteration in the revolutionary franchise, The Crew 2 captures the thrill of the American motorsports spirit in one of the most exhilarating open worlds ever created. Welcome to Motornation, a huge, varied, action-packed, and beautiful playground built for motorsports throughout the entire US of A. Enjoy unrestrained exploration on ground, sea, and sky. From coast to coast, street and pro racers, off-road explorers, and freestylers gather and compete in all kinds of disciplines. Join them in high-octane contests and share every glorious moment with the world.

    FEATURES:
    WELCOME TO MOTORNATION – TAKE THE CHALLENGE TO THE GROUND, SEA, AND SKY
    Push boundaries and take on new experiences in iconic locations. Fly and spin through fog and clouds above the snowcapped Rocky Mountains, burn rubber in the backstreets of New York City, sweep through the Mississippi River, and explore every inch of the Grand Canyon. Driving your dream hypercar, riding some of the most iconic American bikes, and taking control of the swiftest aerobatic planes and powerboats: opportunities for fun and challenges are limitless in a fully redesigned USA.

    BE THE CHAMPION YOU WANT TO BE
    Join four different motorsports families from around the country: street and pro racers, off-road experts, and freestylers. They’ll hook you up with new rides, and they’ll introduce you to their own unique motorsports culture and set of disciplines. Through competitions and chance encounters, find and hone your personal style, collect and customize your dream rides, show them off in your HQ, and make your mark on the entire US motorsports scene.

    SHARE AND SHINE IN A CONNECTED WORLD
    The world of The Crew® 2 is fueled by the need to share your personal accomplishments and unique moments with friends and others – break records and be a pioneer! Every time you achieve something, it will be saved as a new challenge for other players, while you will be encouraged to surpass the feats of others. Capture and share all of your best moments with the press of a button.

    Available Early 2018 on Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro and PC.
    Attached Images Attached Images crew-2-logo.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bai mie-mi place. Arata foarte bine. Au lucrat serios la iluminare. Harta se pare ca e la fel, tot intreaga America, dar probabil au lucrat si acolo, nu doar la texturi si iluminare.

    Pentru mine e clar. Day one buy. Am bagat cam 100h in primul, asa ca daca bag si in asta tot la fel, ma declar multumit.

  3. #3 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Sa fim seriosi,ideea e geniala,dar sunt ubi si au mai facut greseli in trecut.Sper sa fie un control bun si un numar decent de vehicule ca deh "Cine alerga dupa 4 iepuri poate nu prinde nici unul"

  4. #4 SP
    Member westy9009's Avatar
    Ubisoft a anunțat oficial că data de lansare pentru racer-ul open-world The Crew 2 pentru PlayStation 4 (și suport pentru PlayStation 4 Pro), PC și Xbox One este 29 iunie.

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai e putin pana la lansare. Avem closed beta la sfarsitul lunii si sigur va mai fi un open beta inainte de lansare. Asa ca aveti posibilitatea sa-l incercati gratis daca va inscrieti.

    #TheCrew2 Closed Beta will be live from May 31st to June 4th. Register now to have a chance to play!

  6. #6 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pretty nice. Poate invata si EA pentru viitoarele NFS-uri, cum trebuie sa arate customizarea masinii.


  7. #7 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  8. #8 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Am primit codul de la beta. Pot invita inca 3 prieteni pe aceeasi platforma (PS4). Daca nu s-a inscris cineva si doreste sa participe, sa imi dea un PM cu user-ul uPlay.

  9. #9 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Jucat si "terminat" acest beta. SUUUUUPER generic si mega cringey la faza cu followers, popularity, etc. Cringey si dialogul intre experti si caracterul ales de tine, dar parca e anumea asa, e over the top cliche.

    Partea buna e ca ai acea harta imensa, PLINA de iconite pt curse si nu numai. Car racing-ul este foarte arcade-ish, cum si ma asteptam, boat racing-ul e ok, dar cel mai fain mi s-a parut cu avioanele pt ca ai libertate in miscare, poti face ce vrei la freestyle iar la curse intre checkpoints, la fel.

    Also, rally races iar au fost faine, mai ales noaptea prin muntii de pe langa orase.

    Jocul arata foarte bine, destul de mult pop in pe un ps4 pro, mai ales cand dai zoom out de la masina pana "in spatiu".

  10. #10 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am trimis o invitație la un prieten și nu găsește cum să acceseze beta, aveți vreo idee cum se accesează invitația?

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  11. #11 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Ar trebui sa primeasca pe adresa e-mail cu care si-a facut contul de Ubisoft Club, codul de redeem.
    Intra de pe consola, in PS Store si da la Redeem Codes.

  12. #12 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu am dat unui prieten invite si nu a primit mail-ul. Oare dureaza mai mult?

  13. #13 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Nu stiu ce sa zic. Eu i-am trimis lui westy9009 azi dimineata, pe la 7:40 si cam in 2 ore mi-a trimis mesaj ca l-a primit.

    Am incercat prima parte din joc + o cursa cu Ford Mustang.
    Este ok jocul, doar ca mie mi se pare putin greu, poate din cauza ca nu am mai jucat un joc de racing de mai bine de 1 an...
    Per total, mi-a dat o senzatie de NFS ProStreet, ca sa ajungi sa il bati pe regele street-ului, putin din Watch Dogs 2 la faza cu followers. Pacat ca trebuie sa strangi ceva bani pentru a modifica masina.

  14. #14 SP
    Junior Member BogdanPI's Avatar

    The Crew 2

    Salutare,
    Îmi poate trimite și mie cineva o invitație pentru (PC) Beta?
    Adresa de mail: [email protected]
    Va multumesc!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #15 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu nu am văzut poliție în jocul ăsta. E destul de fain că ai harta mare și te poți plimba pe unde vrei tu.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  16. #16 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Testat putin ieri, mi se pare un amalgam de chestii. S-au gandit sa faca cate putin din fiecare (racing cu masini, barci, avioane), dar nu exceleaza la niciuna. Cam asa se intampla cand incerci sa faci mai multe chestii deodata. Daca voiam avioane, jucam alte simulatoare sau jocuri care au aceasta optiune, nu asteptam dupa The Crew 2.

    Grafic arata okish, nimic wow. Dialogurile sunt platitudini ca in orice joc de fel, mi se pare ca astia care fac script-ul sunt aceeasi pentru toate jocurile. Tu esti un hipster nimeni in chiloti si cineva iti da o masina sa participi in prima cursa, desigur doar loan. Dupa, primesti vreo "rapciuga" care trage greu pana o upgradezi. Harta e mare, este un plus, aduce mult cu Test Drive Unlimited, doar ca acolo mi se parea mai frumoasa locatia. (si aici poti sa testezi masini pentru o perioada scurta de timp, ca sa vezi cum sunt masinile pe care nu ti le permiti inca). Nu inteleg decizia de a nu arata un cutscene normal cand vorbesc personaje, sau poate voiau sa ascunda niste animatii proaste. Pur si simlu parca ma uitam la un slide show cu poze de pe net in timp ce aia vorbeau pe fundal. Cadre cu masina din toate unghiurile, etc. Destul de arcade driving-ul, la masini cel putin, dar macar nu e ca la NFS cand NOS-ul te ajuta sa faci powerslide in viraje si sa zburzi peste tot.

    Faza cu followers si alte prostioare sunt date de situatia actuala a oamenilor care fug dupa validare d-asta virutala. Un om cu scaun la cap este lasat cel putin rece de aceste "artificii". Voice acting, okish si el. Nu stiu, nu mi se pare care are nimic demn de luat in seama, din punctul meu de vedere. Cei care au jucat prima parte cu placere probabil ca il vor juca si pe acesta.

  17. #17 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai cam pentru oamenii aia care au jucat cu placere primul The Crew, este si 2-ul. Jocul este bun. Masinile au greutate si spre deosebire de primul joc in care parca levitai, aici simti ca mergi pe drum.

    Grafic chiar exceleaza, la cat de mare este lumea si la faptul ca poti merge absolut peste tot, oriunde - oricand. Dpdv al marimii hartii si a cat de deschis este (includem si avioanele si barcile) nu cred ca se poate compara cu niciun alt joc de pana acum.

    Este super fun sa mergi cu avionul si sa lasi dara de fum alb in spate si sa te uiti dupa ce ai facut cercuri si sa vezi ca a ramas aproape tot traseul.

    Nu-mi place in schimb, controlul cu motorul de niciun tip. In cealalta extrema sta controlul de rally. Am testat acel Citroen si chiar daca este mai mult arcade decat simulare, este fun fara sa devina frustrant.

    Imi mai place partea de photo mode, unde nu numai ca opresti cadrul in care apesi pe buton, dar poti derula in ultimile 10 minute ca sa prinzi un cadru din cursa, unde nu ai putut sa folosesti acest photomode. Iar faptul ca poti sa schimbi si time of day sau vremea este un mare plus.

    Overall, este un joc reusit, pe care cu siguranta il voi lua si daca in primul am bagat vreo 200h, ma astept sa bag si aici minim 100. Nu singur, desigur.

    Si normal, tot ce am zis este o parere personala si obiectiva si trebuie tratata ca atare.

    Povestea...nah. E acelasi lucru pe care-l vedem si la Forza Horizon (sau Watch Dogs 2) doar ca acolo nu zicea nimeni nimic de rau despre ea si totul este de umplutura, pentru a te familiariza cu jocul.

    Oricum, recomand tuturor sa puna mana pe beta sau macar sa se inscrie la ei pe site. Sigur vom avea si un open beta de 1-2 zile inaintea lansarii si asa va puteti face o idee personala despre joc, control, lume, samd.

  18. #18 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pro tip: daca cumparati ceva care costa mai mult decat aveti bani, se da "peste cap" suma si aveti vreo cateva milioane in cont

  19. #19 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cum? La mine nu functioneaza. (PC)
    Attached Images Attached Images crew-2-screenshot-2018.06.01-21.17.20.14.png crew-2-screenshot-2018.06.01-21.18.37.68.png crew-2-screenshot-2018.06.01-21.17.52.20.png

  20. #20 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, nici la mine nu merge faza cu luat cand nu ai bani - Xbox

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Crew By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 309 Last Post: 19-06-2019, 18:43
  2. Comunitate - THE CREW By Patrunjelu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 11-01-2016, 22:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts