Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 141

Thread: FIFA 19

  1. #81 SP
    Member Giogio's Avatar
    eu am dat precomandă prin eMAG dar am o vagă impresie că îl vor livra mult mai târziu așa că n-ar fi exclus să-l cumpăr în format digital cu atât mai mult că n-are rost dacă nu-l vinzi sau nu faci colecție . Cu 2018 am rămas în sertar...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #82 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Pai nu mai fac colectie de jocuri.. si nici nu vand..

    Trimis de pe al meu SM-A500FU folosind Tapatalk

  3. #83 SP
    Member Giogio's Avatar
    Arunci digital și scapi de multe bătăi de cap


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 16-09-2018 at 17:55 ----------

    L-am testat pe demo aseară. Intră golurile fără probleme aproximativ ca la 18. Driven shoot nu mai poți face ca înainte... posibil să existe sub o altfel de combinație...
    In apărare pare că reacționează bine de data asta, vedem pe online. Cred că e un pas mai bun. Cu toții știm că FIFA 18 a fost cel mai slab din ultimii ani.: vedem dacă am scăpat și de Scripturi deși nu prea cred


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #84 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am mai scos 5$ din microsoft rewards,bag doar 150 ron din buzunar pe fifa19


    si am jucat pe pc fifa19 demo prin parsec,ca si cum un strain ar fi in casa ta si jucati normal kick off match
    am jucat 4 meciuri si jumatate din meciuri au fost pinball
    incerci sa ii iei mingea si pur si simplu are super glue cateodata
    jumatate din golurile lui si majoritatea golurilor mele au fost suturi in jucatori si mingea a revenit la acelasi jucator care a sutat si al 2 lea sut a inscris
    interceptii si first touch de benny hill
    nu am stat sa modific prea mult la tactics sau individual orders nici unul din noi(am jucat cu un roman) ca vroiam sa jucam dar la mine se duceau prea sus jucatorii defensivi,exagerat,lb si rb ziceai ca sunt lm/rm si cdm erau gen intre cam-cm
    daca pasam de la gk la cb,pai cb daca pasa la rb era o pasa de 25-30m ceea ce era cam exagerat sau de la cb la cdm 20-25m
    per total o sa-ti faci nervi daca asa va fi

  5. #85 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Am jucat doua meciuri 1vs1 cu juniorul; la prima vedere pare un 18 mai polishat; să vedem in online cum e, dar tare îmi e că îmi fac speranțe degeaba.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  6. #86 SP
    Senior Member nina's Avatar
    iti spun eu,iti faci nervi mult mai rapid

    e pinball jumatate din timp,la propiu daca sunteti cam la acelasi nivel

    oponentii vor juca pe super pressing,contraatac si desigur pe lateral
    cred ca anul asta o sa joc 95% pro clubs si 5% cariera si nu cred ca ma ating de ranked 1vs1,am fost div1 de la fifa13 pana la 18,mi se rupe daca nu voi mai fi

  7. #87 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Mi-a plăcut mai mult gameplay-ul la pes19. Din păcate juniorul vrea neapărat FIFA. Sa iau și pes să-l joc eu nu prea îmi convine, n-am prea mult timp liber.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  8. #88 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Pai normal, stie ce vrea: champions league si europa league. PES a ramas in fundul gol.

  9. #89 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Mi se pare ca au imbunatatit mult Fifa19 fata de 18. Ma bucur ca au redus numarul de meciuri din Weekend League de la 40 de meciuri la 30. In Fifa 18 nu am reusit niciodata sa joc 40 de meciuri in Weekend League. Pur si simplu nu aveam timp.
    Ce impresie mi-a lasat demo-ul Fifa 19:
    - Timed finishing: nu cred ca o sa-l folosesc. Este spectaculos dar nu mi se pare ca o sa ajute in meciurile online. Voi merge pe modul clasic, ca in Fifa 18.
    - Imi place noul low driven shot
    - First touch e fun. Te ajuta mult daca il folosesti exact cand trebuie.
    - Imi place ca au pus mai mult accent in Fifa 19 pe partea artistica. Sunt mai multe acrobatii, skills, etc.
    - In sfarsit te lasa sa umbli mai mult la tactics. Mi se pare foarte misto noul mod. Iti poti adapta tactica mai bine in Fifa19 in functie de modul in care se prezinta adversarul.

    Nu cred ca am sa joc mult Career Mode. Pentru mine nu conteaza cine stie ce ca au luat licentele Champions League, Europa League.
    Voi juca 99% Fifa Ultimate Team. Imi place totusi ca au luat licenta Seria A.

    Astazi apare Fifa Web App si apoi abia astept ziua de 25 Septembrie cand apare jocul.
    Daca jucati des si vrei sa ma adaugati, imi puteti trimite mesaj cu id-ul vostru si va adaug eu. Joc pe PS4.

  10. #90 SP
    Senior Member nina's Avatar
    mi-am setat consola pe locatie new zeeland si ma pot juca deja fifa19 prin ea access

  11. #91 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Alea 10 ore? Market e? Ca zicea cineva ca iese aplicatia azi.

    Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

  12. #92 SP
    Member vladthegamer's Avatar

  13. #93 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Mi se pare ca au imbunatatit mult Fifa19 fata de 18. Ma bucur ca au redus numarul de meciuri din Weekend League de la 40 de meciuri la 30. In Fifa 18 nu am reusit niciodata sa joc 40 de meciuri in Weekend League. Pur si simplu nu aveam timp.
    Ce impresie mi-a lasat demo-ul Fifa 19:
    - Timed finishing: nu cred ca o sa-l folosesc. Este spectaculos dar nu mi se pare ca o sa ajute in meciurile online. Voi merge pe modul clasic, ca in Fifa 18.
    - Imi place noul low driven shot
    - First touch e fun. Te ajuta mult daca il folosesti exact cand trebuie.
    - Imi place ca au pus mai mult accent in Fifa 19 pe partea artistica. Sunt mai multe acrobatii, skills, etc.
    - In sfarsit te lasa sa umbli mai mult la tactics. Mi se pare foarte misto noul mod. Iti poti adapta tactica mai bine in Fifa19 in functie de modul in care se prezinta adversarul.

    Nu cred ca am sa joc mult Career Mode. Pentru mine nu conteaza cine stie ce ca au luat licentele Champions League, Europa League.
    Voi juca 99% Fifa Ultimate Team. Imi place totusi ca au luat licenta Seria A.

    Astazi apare Fifa Web App si apoi abia astept ziua de 25 Septembrie cand apare jocul.
    Daca jucati des si vrei sa ma adaugati, imi puteti trimite mesaj cu id-ul vostru si va adaug eu. Joc pe PS4.

    O sa fie champions league la ultimate team.

    ---------- Post added 20-09-2018 at 07:44 ----------

    Au dat drumul la webb app.

  14. #94 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Vor avea, ca si pana acum, anumite SBC, MOTM Cards si Special Cards, doar ca acum vor baga in numele lor si Champions League, nimic mai mult. Asta o sa fie Champions League in Ultimate Team.

  15. #95 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    mi-am setat consola pe locatie new zeeland si ma pot juca deja fifa19 prin ea access
    Poti confirma te rog daca la Rest of the World este inclusa CFR Cluj?
    Multumesc.

    LE: M-am lamurit, se pare ca totul a fost o teapa preluata de toate canalele 'de specialitate'. Rusine... gargara de pomana in stil romanesco-shaormist, chiar ma bucurasem atat de mult...

  16. #96 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Poti verifica toate echipele incluse in joc si pe FIFA Web App. CFR Cluj nu e in Fifa 19.

  17. #97 SP
    Junior Member Armando's Avatar

    Am inceput bine fifa 19 bobby firmino !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #98 SP
    Member AlexG's Avatar
    De unde descarc web app ?

  19. #99 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pai nu o descarci. Fifa Web App se poate accesa prin browserul de internet la adresa https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/
    Fifa 19 Companion pentru mobile inca nu a aparut. Cred ca o sa apara in seara asta.

  20. #100 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Eu il am pe Otamendi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts