Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Gamescom 2020

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    Gamescom 2020

    Quote Originally Posted by gamescom
    Become part of gamescom 2020 together with millions of fans worldwide!

    At the end of August the whole games world will be talking about gamescom and the latest games. Look forward to the best games, announcements, world premieres, events, Esport tournaments and special promotions.

    We will start with gamescom: Opening Night Live on August 27th followed by three packed days of program with all partners and new gamescom shows. You will then find all schedules, streams and information on the greatly expanded gamescom content hub on this website. This way you'll get every highlight! This means that gamescom 2020 is also for you: THE HEART OF GAMING!
    gamescom 2020 | The Heart of Gaming | gamescom

    August 27-30, 2020.

    Adaugati o ora ca sa fie EEST, ceea ce are Romania:

    Quote Originally Posted by gamescom
    Official partners gamescom 2020
    We will keep you up to date on the latest partner commitments.
    Attached Images Attached Images gamescom-feature.jpg

  2. #2 SP
    Manager paul's Avatar
    Prima zi de gamescom, LIVE, joi, 27 august:
    - 20:30 - pre-show - Kyle Bossman - 30 min.
    - 21:00 - Opening Night Live - Geoff Keighley & Sydnee Goodman - 2 hr.
    - 23:00 - post-show - IGN - 1 hr.
    - 00:00 - IGN Live - 2 hr.


  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow nici nu s-a lansat bine Fall Guys si este mega incomplet/limitat si deja anunta Season 2
    E nasol daca vor face asa si va trebui sa platim constant ca sa ne putem bucura de joc - e clar ca eu voi renunta

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sa platesti constant ce?

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce implementeaza in fiecare sezon? Nu stiu cum functioneaza, nu am mai jucat PUBG de cand au bagat seasons, nu m-am atins de Fortnite iar in Warzone am ignorat complet orice forma de season pass pentru nimicuri.
    Nu-mi place cash grabul asta. Sa faca jocul calumea, sa fie final, sa aibe continut la greu si dupa aia fa-ti de cap cu costume speciale, samd.
    Momemtan au...cat? 5-7 arene care se repeta over and over and over and over? Sa bage moduri de joc, co-op, split screen, team deathmatch in echipe de 4 jucatori, ca sa putem juca cu adevarat, samd.

    Ideea e ca jocul e super fun, dar e...gol si simt ca lipsesc atat de multe lucruri, incat impresia lasata e ca e un fel de beta sau game preview.

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E vreo prezentare azi? Ceva interesant? Lăsați un link va rog

    LE: Doar ăsta?

  7. #7 SP
    Manager paul's Avatar
    Citeste a doua postare. Ala e programul pentru azi.

  8. #8 SP
    Member zoli86's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ce implementeaza in fiecare sezon? Nu stiu cum functioneaza, nu am mai jucat PUBG de cand au bagat seasons, nu m-am atins de Fortnite iar in Warzone am ignorat complet orice forma de season pass pentru nimicuri.
    Nu-mi place cash grabul asta. Sa faca jocul calumea, sa fie final, sa aibe continut la greu si dupa aia fa-ti de cap cu costume speciale, samd.
    Momemtan au...cat? 5-7 arene care se repeta over and over and over and over? Sa bage moduri de joc, co-op, split screen, team deathmatch in echipe de 4 jucatori, ca sa putem juca cu adevarat, samd.

    Ideea e ca jocul e super fun, dar e...gol si simt ca lipsesc atat de multe lucruri, incat impresia lasata e ca e un fel de beta sau game preview.
    Stai un pic, cash grab la jocuri free to play? In cazul Warzone si Fortnite nu esti obligat sa cumperi season pass-ul pentru ca sunt doar cosmetice si nu afecteaza gameplay-ul, din cate stiu nu este nimic pay to win pe acolo.


    In cazul Fall Guys, jocul are vanzari de peste 7 milioane pe Steam si peste 16 milioane de downloaduri pe PS4, cred eu mult peste ce sau asteptat developerii este normal sa anunte chestii noi asa de repede pentru ca au o audienta uriasa, engagment-ul este foarte mare nu vad care este problema.

  9. #9 SP
    Manager paul's Avatar
    Le grupez cate 10 intr-un spoiler, ca sa nu le incarce pe toate de fiecare data degeaba pentru cine nu e interesat.

    Trailere de la jocuri fara threaduri, part I:
    Calup 1-10:

    Calup 11-20:

    Calup 21-30:

    Calup 31-40:

    Calup 41-50:

  10. #10 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ce implementeaza in fiecare sezon? Nu stiu cum functioneaza, nu am mai jucat PUBG de cand au bagat seasons, nu m-am atins de Fortnite iar in Warzone am ignorat complet orice forma de season pass pentru nimicuri.
    Nu-mi place cash grabul asta. Sa faca jocul calumea, sa fie final, sa aibe continut la greu si dupa aia fa-ti de cap cu costume speciale, samd.
    Momemtan au...cat? 5-7 arene care se repeta over and over and over and over? Sa bage moduri de joc, co-op, split screen, team deathmatch in echipe de 4 jucatori, ca sa putem juca cu adevarat, samd.

    Ideea e ca jocul e super fun, dar e...gol si simt ca lipsesc atat de multe lucruri, incat impresia lasata e ca e un fel de beta sau game preview.
    E battle pass, nu season pass. Dai bani si primesti customization stuff la level up, dar atat, contentul e la fel pt toti. Hai sa nu vorbim daca nu stim... E la fel si la Fortnite, PUBG, Warzone, orice joc cu battle pass.

  11. #11 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Little nightmares 2 A jucat cineva primul, e bun? Mie imi plac genul asta de jocuri, acuma am vazut pe PSN Store RO e 22 de ron prima parte, cred ca-l iau!

  12. #12 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Foarte bun

  13. #13 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by zoli86 View Post
    Stai un pic, cash grab la jocuri free to play?
    Nu stiu cum functioneaza aici, dar daca ce au anuntat aseara este deblocabil doar cu plata, atunci da, este cash grab. Daca este liber pentru toata lumea si cu plata putem achizitiona doar acele costumase silly, atunci este super ok si sa vina cat mai multe
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    E battle pass, nu season pass. Dai bani si primesti customization stuff la level up, dar atat, contentul e la fel pt toti. Hai sa nu vorbim daca nu stim... E la fel si la Fortnite, PUBG, Warzone, orice joc cu battle pass.
    Pai nu fix de asta vorbim? Ca sa aflam daca nu stim?

  14. #14 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Din toate cele de mai sus, doar Little Nightmares II este de interes pentru mine, mi-a placut mult primul. Sper sa nu vina foarte tarziu in 2021 pentru PS5.

  15. #15 SP
    Manager paul's Avatar
    Trailere de la jocuri fara threaduri, part II:
    Calup 51-60:

    Calup 61-70:

    Calup 71-80:

    Calup 81-90:

    Calup 91-100:

  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Marea majoritate sunt jocuri de Apple Arcade - nu inteleg ce ar cauta pe current gen consoles, dar si pe next gen...

  17. #17 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Mersi mult pentru trailere, paul. Foarte frumos aranjate, ai avut de lucru, nu gluma. E frumos cand vezi ca cineva si lucreaza, in loc sa se planga pe fiecare thread! Keep up the good work, respect!

  18. #18 SP
    Manager paul's Avatar
    Trailere pentru jocuri fara threaduri, part III:
    Calup 101-110:

    Calup 111-120:

    Calup 121-130:

    Calup 131-140:

    Calup 141-150:

  19. #19 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Multumesc Paul, toata dedicarea asta merita mai mult decat un simplu click pe 'Thanks'

  20. #20 SP
    Manager paul's Avatar
    Trailere pentru jocuri fara threaduri, part IV:
    Calup 151-160:

    Calup 161-170:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Ce consola vei achizitiona in 2021? By MonkY in forum Polls
    Replies: 107 Last Post: 07-05-2021, 21:32
  2. Call of Duty: Black Ops Cold War By memwarrior in forum Console Club
    Replies: 163 Last Post: 24-04-2021, 19:23
  3. E3 2020 By lukecelmare in forum Console Club
    Replies: 114 Last Post: 10-09-2020, 19:30
  4. eFootball Pro Evolution Soccer PES 2020 By Khufu in forum Console Club
    Replies: 150 Last Post: 09-04-2020, 22:50
  5. Borderlands 3 amanat pentru 2019-2020 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-06-2018, 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts