Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 114

Thread: JocuriNoi.ro - informații, noutăți și oferte

  1. #21 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Venim cu un voucher in valoare de 50 ron la o editie de colectie: THE QUAKE CHAMPIONS SCALEBEARER EDITION pentru PC

    Pretul actual este de 299,90 Ron, dar folosind codul de mai jos il poti cumpara cu 249.90 Ron.

    voucher-2.png
    CGQUAKE
    Stocul este limitat, deci 1 2 3 GO!

    https://www.jocurinoi.ro/the-quake-c...7FszB1tPJ0FCgA
    Attached Images Attached Images 11.png

  2. #22 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    La comandă se pot aduce jocuri care nu sunt pe stoc? Le am în wishlist, am setat alerta prin mail, dar nu cred că vor reveni prea curând.

    Dragons Dogma Dark Arisen pentru Nintendo Switch - https://www.jocurinoi.ro/dragons-dog...intendo-switch

    Trine Ultimate Collection pentru Nintendo Switch - https://www.jocurinoi.ro/trine-ultim...intendo-switch

  3. #23 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Inca nu stim cand vom primi stoc la aceste doua jocuri, momentan nu avem de unde sa le achizitionam.

  4. #24 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Salut, mai primiti editiile limitate/ de colectie de la:
    - Asterix si Obelix (XXL 2 Limited si Collector, XXL 3 Limited si Collector)
    - Forza Motorsport 7 Ultimate si Forza Horizon 4 Ultimate
    - Project Cars 2 Collector
    - Yakuza 6 The Song of Life After Hours Premium Edition

  5. #25 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Buna,

    Din pacate, nu avem stoc si nici nu avem de unde comanda aceste jocuri.
    Apasa pe alerta stoc si vei fi anuntat pe email in momentul cand vom avea stoc, poate vom avea de unde comanda pe viitor.

  6. #26 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Salut,
    Ca si feedback strict la nivelul 'nice to have' si nimic mai mult, n-ar strica un rework si o recosmetizare a site-ului.

    Desi este perfect functional si voi deveni cu siguranta client nefiind influentat deloc de acest aspect, fara nici o urma de hate va spun ca este unul dintre cele mai urate site-uri pe care le-am vazut lately . Am cautat acum niste jocuri pe un display de 27" si ma doare capul.

    Butoanele alea albe sunt urate rau de tot si misplaced, iar fontul ala... , apoi cand faci hover cu mouse-ul si apar pozele cu Xbox, Playstation etc... pozele alea sunt low resolution rau de tot.
    In plus, ori de cate ori intru pe site simt ca ma izbeste un munte de alb, mult mult foarte mult alb in special pe marginile alea.

    Pe langa acel alb infinit se adauga si faptul ca intre pozele jocurilor nu exista nici un grid despartitor nimic, pur si simplu sunt pozele alea aruncate acolo pe mult... alb .

    Really, sper sa nu mi-o ia nimeni in nume de rau, este strict un feedback constructiv si atata tot.
    Am cont la voi si voi cumpara chiar curand 2 jocuri pe care le am in backlog.

  7. #27 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Buna,

    Orice feedback e bine-venit. Iti multumim pentru parerea sincera asupra site-ului. In fiecare zi venim cu noi idei pentru ca site-ul sa fie mai bine conturat. Suntem inca la inceput si fiecare parere este importanta pentru noi, indiferent daca e pozitiva sau negativa, noi le consideram pareri constructive. Voi transmite mesajul tau mai departe, celor ce se ocupa de interfata site-ului Pana la noi modificari, asteptam cu mare drag comanda ta. O seara cat mai buna!

    ---------- Post added 01-04-2021 at 21:35 ----------

    Jocurinoi.ro are doar cateva luni de cand a fost lansat si a devenit deja destul de popular in Romania. Websiteul inca nu este in forma sa finala. am intampinat nenumarate dificulatai iar una dintre ele este optimizarea pentru telefoane si pentru cei care au internetul mai slab. din acest motiv am hotarat temporar sa aducem imaginile la o rezolutie mai slaba pana vom face diferentierea intre rezolutii cu imagini diferite. bineteles websiteul deja este responsiv dar se folosesc in mare parte aceleasi imagini si pentru cei cu calculatoare si pentru cei cu telefoane. avand in vedere ca peste 70% din vizitatori si cumparatori sunt de pe telefoane am hotarat temporar sa afisam imaginile de rezolutie slaba. deasemenea exact din aceleasi motive nu am incarcat websiteul in laterale. undeva sub 5% din cumparatori au vizibilitatea la rezolutii mari asa cum ai vazut tu websiteul. sa nu uitam totusi ca este un website unde se vand in mare oparte jocuri pentru console asa se explica si visionarea websiteului in mare parte de pe telefoane tablete etc. (statisticile sunt sigure din Metrica si Analitycs)
    Binenteles ca ne gandim la toti cumparatorii si nu vrem sa pierdem pe nimeni dar inca se lucreaza la website.

  8. #28 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Am fost sunat miercuri, mi s-a spus ca vineri le ajung lor jocurile si probabil luni ajung la mine. Azi dimineata primesc sms ca azi am colet, cam jumatate de ora mai tarziu m-a sunat curierul Deci mai mult decat ok.

    La capitolul sugestii: n-ar strica ambalarea sa fie un pic mai buna, jocurile au fost invelite intr-un strat de folie cu bule si apoi direct intr-un plastic. O cutie de carton n-ar strica deloc, coletul meu a ajuns ok, dar un pic de extra protectie n-ar strica, jocurile sunt destul de fragile daca le trantesti, iar curierii se stie ca nu-s chiar cei mai grijulii...

    100% o sa mai comand.

  9. #29 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Am fost sunat miercuri, mi s-a spus ca vineri le ajung lor jocurile si probabil luni ajung la mine. Azi dimineata primesc sms ca azi am colet, cam jumatate de ora mai tarziu m-a sunat curierul Deci mai mult decat ok.

    La capitolul sugestii: n-ar strica ambalarea sa fie un pic mai buna, jocurile au fost invelite intr-un strat de folie cu bule si apoi direct intr-un plastic. O cutie de carton n-ar strica deloc, coletul meu a ajuns ok, dar un pic de extra protectie n-ar strica, jocurile sunt destul de fragile daca le trantesti, iar curierii se stie ca nu-s chiar cei mai grijulii...

    100% o sa mai comand.
    multumim pentru feedback si spor la joaca

  10. #30 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Am o recomandare tot in ceea ce priveste siteul. In momentul cand schimb pagina, ma da la finalul paginii voastre (ca sa vad jocurile trebuie sa dau scroll up pana sus), iar apoi ca sa schimb pagina trebuie sa dau scroll down pana jos, ceea ce e obositor. In cel mai rau caz puteti pune un buton de schimbare a paginii si pe partea de sus a paginii, sa nu mai dau scroll de 2 ori pt acelasi lucru.

  11. #31 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Am fost sunat miercuri, mi s-a spus ca vineri le ajung lor jocurile si probabil luni ajung
    Idem, miercuri pe la 2 am fost sunat si mi-sa transmis la fel, iar vineri aveam jocurile in easyBox.
    Sunt de acord cu ambalarea jocurilor in cutii, deoarece am avut neplăcuta surpriză să găsesc 2 din 3 jocuri zburate prin cutie( noroc că nu sau zgâriat sau spart) , băieții dela sameday sunt praf( de aceea cei de la eMag când au cimenzi cu mai multe jocuri le ambalează in cutii și hârtie înăuntru că sa nu sară în toate direcțiile la manipulare.
    Project cars 3, grid ( care l-am primit in engleză chiar dacă la comandă era specificat Polish version) și gran turismo sport.

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vedeți că e o problemă cu site-ul/serverul.

    Update: now it works!
    Attached Images Attached Images 2021-04-08_082020.png

  13. #33 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    @jocurinoi vad ca ati pus pe site grid despartitor la pozele jocurilor, arata mult mai bine si mai ordonat acum!

  14. #34 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vă putem ajuta cu hosting, cu ceva?
    Attached Images Attached Images 2021-04-13_004441.png

  15. #35 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Si tocmai cand ma apucam sa comand.

  16. #36 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Buna dimineata,
    Ne pare rau, am avut o lucrare de mentenanta programata pentru a face upgrade la server si la conexiune.

    Puteti comanda acum, avem si oferta de paste: https://www.jocurinoi.ro/oferta-paste
    Attached Images Attached Images paste-1x1.png

  17. #37 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    @jocurinoi vad ca ati pus pe site grid despartitor la pozele jocurilor, arata mult mai bine si mai ordonat acum!
    aducem imbunatatiri permanente. Multumim de feedback. orice sugestie este binevenita chiar daca pare negativa este constructiva

    ---------- Post added 13-04-2021 at 11:09 ----------

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Vă putem ajuta cu hosting, cu ceva?
    am avut o mentenanta programata. a fost migrat websiteul catre un server mai puternic hostat in GTS.

    vendor_id : GenuineIntel
    cpu family : 6
    model : 45
    model name : Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2690 0 @ 2.90GHz


    [root@server8 cpnginx-11.4]# free -m
    total used free shared buff/cache available
    Mem: 257751 18027 78782 43 160940 238816
    Swap: 20479 0 20479

    am detinut si noi o firma de hosting
    quality-host.ro a fost in voga o data pentru servere de jocuri metin2 cs 1.6 etc prima firma de hosting cu plata prin sms din Romania

  18. #38 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Am vazut ca firma are sediul in Botosani. Pot fi facute cumparaturi direct de la sediu sau doar online? (pe google maps am vazut un raft plin cu jocuri la una dintre poze )

  19. #39 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Am vazut ca firma are sediul in Botosani. Pot fi facute cumparaturi direct de la sediu sau doar online? (pe google maps am vazut un raft plin cu jocuri la una dintre poze )
    Sediul il avem in Botosani, dar vindem doar online.

  20. #40 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Cu ocazia reducerilor de paste am comandat niste jocuri de pe site-ul vostru si totul a decurs excelent, jocurile fiind livrate la o zi dupa ce am dat comanda.
    Ba bucur ca livrati jocurile pe CD la cutie.
    Am sa mai comand de la voi.


    Nota 10/10

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Schimb ceas de dama pe PS4/Pro. Astept oferte ! By lionx1987 in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 01-12-2018, 12:10
  2. Sony mai face doua oferte de "nerefuzat" By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 21-08-2013, 12:29
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19
  4. Oferte console By Finrod in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 01-11-2008, 12:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts