Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 114

Thread: JocuriNoi.ro - informații, noutăți și oferte

  1. #61 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    @JocuriNoi: Cand mai aduceti jocuri Rockstar (L.A. Noire, Max Payne, Bully, Red Dead Redemption si Grand Theft Auto) in varianta PC pe stoc?
    Am vazut ca aveti doar GTA IV in varianta pe PC.

  2. #62 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    @JocuriNoi: Cand mai aduceti jocuri Rockstar (L.A. Noire, Max Payne, Bully, Red Dead Redemption si Grand Theft Auto) in varianta PC pe stoc?
    Am vazut ca aveti doar GTA IV in varianta pe PC.
    Buna,

    Nu stim cand vom primim stoc la ele, dar poti apasa pe "alerta stoc", introduci adresa de e-mail si in momentul in care vom avea stoc, vei fi anuntat pe acea adresa de e-mail.

  3. #63 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Ar fi o idee buna sa se poata adauga jocuri la precomanda impreuna cu altele aflate in stoc. Da, stiu ca ar putea sa fie un mod de a scapa de taxele de transport, adaugand un joc in stoc mai ieftin impreuna cu unul la precomanda, dupa care anulata precomanda. Dar pe de alta parte, la 2 jocuri precomandate sau la o comanda care contine si un joc in stoc si altul la precomanda, platesti de 2 ori transportul, desi teoretic treci de 300 de lei deci n-ar trebui sa-l platesti deloc.

  4. #64 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by Zahpeter View Post
    Ar fi o idee buna sa se poata adauga jocuri la precomanda impreuna cu altele aflate in stoc. Da, stiu ca ar putea sa fie un mod de a scapa de taxele de transport, adaugand un joc in stoc mai ieftin impreuna cu unul la precomanda, dupa care anulata precomanda. Dar pe de alta parte, la 2 jocuri precomandate sau la o comanda care contine si un joc in stoc si altul la precomanda, platesti de 2 ori transportul, desi teoretic treci de 300 de lei deci n-ar trebui sa-l platesti deloc.
    Buna,

    Se pot adauga jocuri la precomanda impreuna cu altele aflate in stoc, cu 14 zile inainte de lansare.

  5. #65 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Salut,

    Am incercat sa fac o comanda in ultimele zile, dar de fiecare data plata mi-e respinsa. (Mod de plata; Visa Debit, card de UK tho...ma gandesc ca poate deaia nu-i place). Sugestii alternative? Accepati plata prin PayPal sau Monzo?
    Attached Images Attached Images eroare-plata-jocurinoi.png

  6. #66 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Salut,

    Am incercat sa fac o comanda in ultimele zile, dar de fiecare data plata mi-e respinsa. (Mod de plata; Visa Debit, card de UK tho...ma gandesc ca poate deaia nu-i place). Sugestii alternative? Accepati plata prin PayPal sau Monzo?
    Salut,
    Posibil ca procesatorul nostru de plati sa nu accepte plati prin cardul respectiv. Poti plati prin transfer bancar sau cu Revolut, daca nu detii un card in Romania. Incearca te rog si prin Monzo, ar trebui sa accepte.
    Daca nu reusesti, te rog sa ne contactezi.


  7. #67 SP
    Senior Member LucKos's Avatar

    Question

    jocurinoi - v-am trimis si un email legat de comanda #26368.

    Am comandat Doom Eternal CE pt PS4 si am constatat ca este zona 4 (Australia). Avand in vedere ca jocul contine un Season Pass (cu misiuni viitoare plus alte dowloadable content) si ca in descria produsului NU era mentionat nimic ca acest content nu poate fi accesat de pe un cont PSN european, va rog sa-mi acordati suport pentru a obtine codurile aferente pentru conturi de PSN europene.

    Multumesc anticipat,
    L.

  8. #68 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Buna

    Avem la oferta THE CREW 2 pentru PS4 la doar 69.90 Ron.

    https://www.jocurinoi.ro/the-crew-2-...E841yBh4HyDTzF
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2021-05-12-12.47.25.jpeg

  9. #69 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Salut. Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster cumva ?

  10. #70 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Buna, din pacate nu avem de unde achizitiona acest joc

  11. #71 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Avem in oferta 2 jocuri pentru PC, fiecare la pretul de 4.99 lei

    https://www.jocurinoi.ro/urban-empire-pc
    https://www.jocurinoi.ro/shadows-awa...ry-pack-dlc-pc

    *Jocurile sunt cu CD
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2021-05-13-13.32.41.jpeg

  12. #72 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Salutare jocurinoi,

    Va rog frumos, puteti lua legatura cu furnizorul pentru a confirma in ce limba va fi coperta jocului 'Ratchet And Clank Rift Apart'?
    As dori sa dau precomanda insa pana nu imi puteti confirma 100% in ce limba va fi coperta nu pot sa risc sa patesc ce am patit cu Returnal.

    Multumesc anticipat!

  13. #73 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Salutare jocurinoi,

    Va rog frumos, puteti lua legatura cu furnizorul pentru a confirma in ce limba va fi coperta jocului 'Ratchet And Clank Rift Apart'?
    As dori sa dau precomanda insa pana nu imi puteti confirma 100% in ce limba va fi coperta nu pot sa risc sa patesc ce am patit cu Returnal.

    Multumesc anticipat!
    Buna,

    La Returnal am avut si engleza, dar stocul a fost limitat. Vom intreba furnizorul si vom reveni cu un raspuns.

  14. #74 SP
    Member eastbason's Avatar
    Mai este valabil codul de reducere pentru The Quake Champions Scalebearer Edition ? Ma refer la ce pentru utilizatorii de aici

  15. #75 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by jocurinoi View Post
    Buna,

    La Returnal am avut si engleza, dar stocul a fost limitat. Vom intreba furnizorul si vom reveni cu un raspuns.
    Salutare,

    Vreun update in legatura cu intrebarea de mai sus?

    Multumesc!

  16. #76 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Buna
    Din pacate nu mai avem nici un cod de voucher. Pretul este deja redus
    Multumim pentru intelegere.

  17. #77 SP
    Member jon209's Avatar
    @jocurinoi.As vrea sa fac precomanda la Rachet And Clanck ajunge in ziua lansari pe 11 Iunie?

  18. #78 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @jocurinoi.As vrea sa fac precomanda la Rachet And Clanck ajunge in ziua lansari pe 11 Iunie?
    Da, va ajunge in ziua lansarii.

  19. #79 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Buna

    Avem o noua promotie pe site: https://www.jocurinoi.ro/god-of-war-...ystation-4-ps4
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2021-05-21-09.45.53.jpeg

  20. #80 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Buna
    Puteti cumpara The Legend Of Zelda Links Awakening Pentru Nintendo Switch la doar 189.90 Ron.
    https://www.jocurinoi.ro/the-legend-...intendo-switch

    whatsapp-image-2021-05-26-09.55.56.jpeg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Schimb ceas de dama pe PS4/Pro. Astept oferte ! By lionx1987 in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 01-12-2018, 12:10
  2. Sony mai face doua oferte de "nerefuzat" By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 21-08-2013, 12:29
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19
  4. Oferte console By Finrod in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 01-11-2008, 12:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts