Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 30

Thread: Parerea ta conteaza

  1. #1 SP
    Junior Member cocon's Avatar

    Smile Parerea ta conteaza

    Am vorbit cu unul dintre adminii pentru aceasta parte de forum si am intrebat daca ar fi o idee buna sa vedem care ar fi preferintele generale ale unui gamer
    Asa ca am creat un chestionar care se leaga cam de orice tine de un consolist adevarat.

    AICI am pus un link catre un google forms, va rog sa il completati si voi.

    Ignorati prima intrebare, adica raspundeti da, pentru ca am pus-o acolo pentru cei din alta parte care nu au console.

    Va ia 3 minute sa il completati, cronometrat.

  2. #2 SP
    Member Mariush's Avatar
    Man...am zis sa dau o sansa si sa completez acest chestionar, si m-am oprit cand am vazut ca imi insulti inteligenta...

  3. #3 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Mie imi place cum pui problema. Te-ai gandit tu asa, din enorma ta bunatate, ca ar fi o idee buna sa faci un chestionar din care nu castigi nimic ca sa vezi ce le place oamenilor cu console ?
    Link cu refferali nu ai ?

  4. #4 SP
    Junior Member cocon's Avatar
    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    Man...am zis sa dau o sansa si sa completez acest chestionar, si m-am oprit cand am vazut ca imi insulti inteligenta...
    de ce zici tu ca iti insulta inteligenta ?

  5. #5 SP
    Member Mariush's Avatar
    Quote Originally Posted by cocon View Post
    de ce zici tu ca iti insulta inteligenta ?
    citeste post-ul lui dudel...

  6. #6 SP
    Member emanuel's Avatar
    hai mai baieti ca nu-i chiar asa rau chestionar-ul, e unul standard. Cocon, poate aflam si noi rezultatele

  7. #7 SP
    Member Harilip's Avatar
    mie mi-a placut

  8. #8 SP
    Junior Member cocon's Avatar
    Quote Originally Posted by emanuel View Post
    hai mai baieti ca nu-i chiar asa rau chestionar-ul, e unul standard. Cocon, poate aflam si noi rezultatele
    am promis ca pun rezultatele la sfarsit, poate ca nu in post
    ma bucur ca v-a placut

  9. #9 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Mie nu mi-a placut

  10. #10 SP
    Member Mariush's Avatar
    Fac si eu un poll: are doar 2 intrebari cu free text:

    1) CNP
    2) Cont Bancar

    Promit sa pun rezultatele AICI pe forum

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    Fac si eu un poll: are doar 2 intrebari cu free text:

    1) CNP
    2) Cont Bancar

    Promit sa pun rezultatele AICI pe forum
    Din cate am vazut omul nu cere niciun CNP si nici Cont Bancar. Mai mult, a cerut permisiunea inainte... Personal am inteles are nevoie de asa ceva pentru o lucrare de licenta, el fiind anul 3 la Cibernetica.

    Prin urmare, de ce sa fim rai si sa nu incercam sa-l ajutam? Omul n-a cerut bani (asa cum fac multi in ultima vreme), n-a pus link cu referrals, nici macar nu a pus link la website-ul sau, ci la un poll pe Google Docs. In plus, nu e nimeni obligat sa completeze formularul respectiv...

    Si in final, a promis ca va da share la rezultate... So... it's all good by me...

    P.S. Poate ca unele intrebari puteau fi un pic modificate sau chiar evitate... dar, la urma urmei, e alegerea sa.

  12. #12 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    P.S. Poate ca unele intrebari puteau fi un pic modificate sau chiar evitate... dar, la urma urmei, e alegera sa.
    Adevarat, unele intrebari au fost cam ciudate, altele au avut alegeri prea putine si prost gandite : jocuri action, adventure, action-adventure - come on...le alegi primele doua si gata, nu e nevoie de action-adventure, plus ca a lipsit shootere, sport, simulatoare, etc.

  13. #13 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din cate am vazut omul nu cere niciun CNP si nici Cont Bancar. Mai mult, a cerut permisiunea inainte... Personal am inteles are nevoie de asa ceva pentru o lucrare de licenta, el fiind anul 3 la Cibernetica.
    Imi cer scuze pt. postul anterior. Prezentarea mi s-o parut cam ciudata si am sarit la concluzii pripite.
    Scuze din nou si succes.

  14. #14 SP
    Junior Member cocon's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din cate am vazut omul nu cere niciun CNP si nici Cont Bancar. Mai mult, a cerut permisiunea inainte... Personal am inteles are nevoie de asa ceva pentru o lucrare de licenta, el fiind anul 3 la Cibernetica.

    Prin urmare, de ce sa fim rai si sa nu incercam sa-l ajutam? Omul n-a cerut bani (asa cum fac multi in ultima vreme), n-a pus link cu referrals, nici macar nu a pus link la website-ul sau, ci la un poll pe Google Docs. In plus, nu e nimeni obligat sa completeze formularul respectiv...

    Si in final, a promis ca va da share la rezultate... So... it's all good by me...

    P.S. Poate ca unele intrebari puteau fi un pic modificate sau chiar evitate... dar, la urma urmei, e alegerea sa.
    mersi de explicatie monky, ai spus mai bine decat ma gandeam eu, am promis ca voi da share, nu am ce sa ascund. in ceea ce priveste intrebarile, poate sunt unele care putea fi formulate altfel

  15. #15 SP
    Member Mircea's Avatar
    Ti-am completat chestionarul,intrebari simple,la obiect,nici macar 3 minute nu mi-a luat (si da am citit fiecare intrebare si am dat raspunsuri reale )

  16. #16 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Frumos chestionar, mai trebuiau niste completari ici-colo but who am I to judge. Astept rezultatele

  17. #17 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    super chestionar,cum s-ar zice good job!

  18. #18 SP
    Member Iulian's Avatar
    Succes cu lucrarea respectiva, am completat chestionariul.

  19. #19 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Succes,am completat si eu chestionarul.

  20. #20 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    L-am completat și eu ieri, singurul pas pe care l-am sărit a fost �n care mi se cerea adresa de email, n-am considerat relevant.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts