Urmeaza si o masa...si o revaruire a peretilor![]()
@mariuck pot sa-ti raspund fara probleme la intrebare. e un telefon foarte performant ce ofera o suita foarte mare de aplicatii benefice pentru mine, iar pe langa asta, e cel mai frumos telefon (ca aspect) din aceasta categorie, parerea mea.
@alecs multumesc.
.. daca aveti orice intrebare legata de acest dispozitiv, va astept pe pm.
In sfarsit am reusit sa cumpar o consola din magazin! Asadar azi am luat un XBOX360 Arcade Jasper 2 + 2 jocuri la pretul de 950 ron din MediaGalaxy. Stiu ca e scump dar macar stiu o treaba ca am garantie 3 ani prin Mediagalaxy la Best Computers. Nu ma intereseaza ce fac, daca mi se strica ma duc si le-o dau de cap 3 ani de acum inainte![]()
Thread cleaned ! Discutiile despre cum se da o tzeapa la garantie ducand consola modate, va rog sa o mutati pe alt forum ! Thx in advance !
Thanks Webpredator!
Vin vremuri grele si pt aia care nu sunt bugetari . ...stai linistit...pt ca si noi ceilalti depindem de banii oamenilor ...
, iar daca lumea nu mai are bani ....Vin vremuri grele !!!
Originally Posted by shopto
ShopTo.Net - Red Dead Redemption Limited Edition - Sony PlayStation 3 (PS3)
By Radoo in forum Offtopic
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By rodarkone in forum Carti si Comics
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks