Have fun! In afara de ultimul act care nu mi-a placut cum l-au realizat, restul a fost peste asteptari. Distractie placuta cu Erlang :>
Printable View
It time for some vault hunting
Jocurinoi, promti ca de obicei.
Si un mic tip pentru cei care nu stiau deja, daca lasati un produs in coș pentru 24h veti primi de la ei pe mail un cod de 10% reducere. (valabil si la precomenzi)
Interesanta jucaria :p
In cautarea controler-ului perfect :-S
Cum vine asta? Pai pe vremuri cand multi dintre noi aveam Sega Megadrive/Genesis, toti laudam gamepad-ul. Ca are direct 6 butoane, perfect pentru MK Ultimate si cel mai important lucru: D-pad-ul care era de inegalat.
Am testat si am avut zeci de controllere si niciunul nu se ridica la standard-ul lui Sega pentru fighting games. Cel putin pana azi:
8bitdo controller pentru PC/Switch/Android Dreamcast version ( Firma asta face o gramada de modele pentru mai toate platformele dar nu si pentru Sony Playstation). L-am testat intr-un joc retro pe Windows (king of fighters '98) si ce spune mai toata lumea pe internet e adevarat. Gamepadul asta de 30 de euro e rege. Sa mai spun ca in banii astia primesti si cablu USB-C in pachet? Respect!
si
Rise of the Ronin + MGS 3 Remake
Rectificare, controllerul este dupa Sega Saturn, nu stiu ce tot am cu Dreamcast :)
Ozone.ro
364 de lei cu tot cu transport. Livrată vineri, în ziua lansării https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...caed220e6e.jpg
Sent from my KB2005 using Tapatalk
Cred ca ultima bucata de pe emag.Vad ca nu mai este in stoc :)https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...80da8dac0c.jpg
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
De pe Jocurinoi, varianta nordica.
Mirosul ala de plastic proaspat desigilat ! Nice ! :D Full Night !
Watch Dogs Legion PS5.
jocurinoi - 89 lei.
Controllerul livrat pe la 12:30, jocul cu 5 ore mai tarziu. Sigur la ora 12, n-au mai avut jocul sa-l puna in pachet cu maneta si au preferat sa "sparga" comanda in doua. Au ajuns totusi in aceeasi zi cu lansarea. La Metal Gear Delta am primit jocul la 3 zile. M-am "ratoit" la un indian in call center-ul Amazon si mi-a dat atunci 10 eur cadou. Deci nu strica si fii "tare in gura", eu am probleme cu Amazon aici (se fura colete in principiu) si mereu sunt recompensat.
Acum on-topic:
Ghost of Yotei DAY!
Controller si jocul pt PS5
De obicei nu cumpar jocuri in format digital, dar fac o excepție de data asta. E prea bun sa mai aștept. :x
Hades 2 pentru Mac, 130 de lei pe EGS.
De la emag. Ajuns acum la easybox. https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c9a7a5e7be.jpg
Sent from my KB2005 using Tapatalk
Nu am mai postat de secole, dar mor de curiozitate. @westy9009 și @LucKos, cum v-au ambalat emag controller-ele? Par mint cutiile. Că mie pe cel 30th anniversary mi l-au livrat doar în punga de curierat, iar pe cel Ghost nu l-au livrat, deși ziceau că azi ajunge.
Ca să nu fiu off-topic, poză:
La fel a ajuns si la mine 30th Edition. Intr-o alta cutie de carton, aia basic, fara logo eMAG sau ceva. Comandat pe 27 septembrie si a ajuns pe 30 septembrie.
PS: d-abia azi am putut sa folosesc controller-ul :lol: ...
https://i.postimg.cc/N9chb5tp/IMG-20250930-WA0035.jpg https://i.postimg.cc/Q93LSHD4/IMG-20250930-WA0037.jpg