Awesome game. Trebuie sa incep sa-l joc ASAP!!!
Dar mai intai sa termin Castlevania...![]()
Merci Gameshop pentru Assassin's Creed: Brotherhood D1 Edition, Final Fantasy XIII, Fifa 09 si bineinteles cureaua EA.Si nu in ultimul rand multumesc tGC pentru Call of Duty: Black Ops!
![]()
Tare Torchlight!!! Mi-a placut mult jocul asta.
De cand cu criza asta am cam rarit cumpararea LEVEL. Dar jocul asta merita.
By Radoo in forum Offtopic
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By rodarkone in forum Carti si Comics
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks