Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 29 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 578

Thread: Need for Speed: Hot Pursuit / Remastered

  1. #1 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

    Need for Speed: Hot Pursuit / Remastered

    Criterion preia fraiele seriei Need for Speed si lucreaza la un remake al jocului Hot Pursuit.

    NFS Hot Pursuit RACE confirmed?

    We already know that Criterion is developing a new game in franchise Need for Speed. As you can see in the new episode of GTTV, Electronic Arts booth was decorated with symbols of NFS Hot Pursuit RACE, so you can relax and not worry - Criterion conceived rebut Hot Pursuit franchise.
    Attached Images Attached Images hmmrmjp.png

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Si-au revenit?!

  3. #3 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Developerul meu preferat sa faca jocul meu preferat, Hot Pursuit. Cred ca sunt in paradis /O

  4. #4 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    E oficial. Se testeaza in momentul asta in studioul de la Bucuresti. Se va numi NFS Hot Pursuit (de RACE nu sunt foarte sigur).

  5. #5 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    De unde sti ? Lucrezi pe acolo ?

    In video-ul ala apare acolo si RACE dar dupaceea apare doar NFS Hot Pursuit. Si chiar in poza de pe thred, in spate apare fara RACE.

  6. #6 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu eu, lucreaza un prieten.

  7. #7 SP
    Member drik's Avatar
    Aparent NDA nu e la fel de amenintator in Romania...

    Cred ca RACE face parte dintr-o serie de panouri... Fiecare cu sloganul sau. Unul cu RACE, altul cu PURSUIT, altul cu FART... donnow.

  8. #8 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    NDA-ul spune ca nu au voie sa dea detalii pana la o anumita data, o fi trecut de data aia... Oricum, nu cred ca e cine stie ce dezvaluire numele care si-asa a aparut pe GT.

  9. #9 SP
    Member drik's Avatar
    Noul Hot Pursuit extra-confirmat, una dintre masini dezvaluita: Bugatti Galibier 16C Concept

    Asta, daca mai existau �ndoieli despre noul NFS | gameswitch
    Attached Images Attached Images bugatti_galibier.jpg

  10. #10 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Rog un moderator sa stearga "RACE" din numele threadului. Multumesc!

  11. #11 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Dupa trailer sa inteleg ca in sfarsit seria NFS se intoarce acolo unde trebuie ? Masini exotice si politie, cu decor munti, paduri si linia oceanului ? Fara bling-bling, tunning si alte porcarii ? Plus criterion ? O sa cumpar 2 bucati in cazul asta. Una pentru posteritate.

  12. #12 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  13. #13 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Here are the first facts about EA's Need for Speed: Hot Pursuit:

    - The career can be completely played as a cop or as a speedster. Before each race, one decides for a role

    - Cop and racers have different special abilities that you select with the Cross of the digital controller. The cop can ignite such an EMP bomb, the speeders can make himself invisible on the map or create a twin, the cop confused.

    - The choice of vehicles ranges from "hot" to "hot". So there are invariably horsepower sports cars, muscle cars and exotics there - for example, a Lamborghini Murcielago, Lamborghini Reventon, or Ford GT.

    - The damage model will not be as detailed as in the fantasy vehicles, the Burnout games. Basic restrictions are the vehicle manufacturer.

    - Online eight players can participate. Anyone can opt for a role, so it can also come to chase a speeder and seven cops.

    - Need for Speed: Hot Pursuit is published in Germany on 18 November 2010 for PC, Wii, PS3 and Xbox 360
    ....

  14. #14 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  15. #15 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Abia astept data de 16 Noiembrie, nu credeam ca o sa mai am sansa sa ma bucur de un adevarat Need For Speed , astept jocul acesta de 6 ani .

  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    " The damage model will not be as detailed as in the fantasy vehicles, the Burnout games. Basic restrictions are the vehicle manufacturer."

    iar se baga astia...

    eu nu inteleg cum de are acelasi nume... a iesit HP, a iesit HP2 si acm iese iar HP ? ciudat

  17. #17 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    A iesit AVP a iesit AVP2 si anu asta a iesit iar AVP

    Deci , e la moda..

  18. #18 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    NDA-ul spune ca nu au voie sa dea detalii pana la o anumita data, o fi trecut de data aia... Oricum, nu cred ca e cine stie ce dezvaluire numele care si-asa a aparut pe GT.
    Nu e neaparat de NDA-uri si contracte, dar zvonurile circula repede, plus ca nu stii cine de la ce firma se mai uita pe forumuri. Concluzia e ca se poate termina nasol pentru persoana din firma care a comunicat in exterior. E mai usor decat pare sa se faca retrace-ul catre omul din firma care a dezvaluit secretul (acoperit de multe ori si de o clauza de confidentialitate NDA care se plateste cu zeci de mii de euro daca e incalcata).

    Am si eu cunostinte care lucreaza la unele jocuri neaparute inca, dar orice oi fi primit de la ei, biiig big secret pana dupa lansarile oficiale.

  19. #19 SP
    Member Mavone's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    eu nu inteleg cum de are acelasi nume... a iesit HP, a iesit HP2 si acm iese iar HP ? ciudat
    It's called a REBOOT !

    Primele imagini �mi aduc aminte de primul NFS ca să nu zic că-mi aduc aminte de Cote D'Azur din Porsche. "Din păcate", NFSul acesta chiar pare interesant spre deosebire de ultimele "ediţii". Ce mă-nc�ntă cel mai mult e că nu par a fi "trasee cu ture" ci par a fi segmente de drum.

  20. #20 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    '' Trasee cu ture '' = Circuite joke'

    Bestial Trailer-ul Cred ca visez ....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 29 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Need for Speed: Hot Pursuit Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 5 Last Post: 10-12-2010, 22:58
  3. Problema cu volanele LOGITECH in Need For Speed Hot Pursuit By nicutapa in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 18 Last Post: 02-12-2010, 14:17
  4. Lansarea Need for Speed: Hot Pursuit in Romania By Zombozo in forum Console News
    Replies: 104 Last Post: 22-11-2010, 19:39
  5. Need for Speed: Hot Pursuit in editie limitata By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 18-08-2010, 12:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts