Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 458 of 498 FirstFirst ... 358 408 448 456 457 458 459 460 468 ... LastLast
Results 9,141 to 9,160 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #9141 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Call of Duty®: WWII - FREE cu PS+

    https://store.playstation.com/en-ro/...d=se-pi-239770

  2. #9142 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Si cand te gandesti ca acum 2 luni voiam sa-l iau. Am ales intr-un final Modern Warfare 2019. Wise choice


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #9143 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Days of Play nu este si pe store ro? Acum nu vad.


    Si ce teapa mi-am luat. Asteptam Plus 1 an la reducere pe ro, si am luat alaltaieri de pe cdkeys ptr us (pret bun) fara sa stiu ca s-a redus la noi.

  4. #9144 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    La mine apare cu 360 de RON, am PS+.

  5. #9145 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    Days of Play nu este si pe store ro? Acum nu vad.


    Si ce teapa mi-am luat. Asteptam Plus 1 an la reducere pe ro, si am luat alaltaieri de pe cdkeys ptr us (pret bun) fara sa stiu ca s-a redus la noi.
    De pe 3 iunie apare si pe Store.

  6. #9146 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by dark18 View Post
    De pe 3 iunie apare si pe Store.
    Inclusiv pentru PS+ digital ?

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

  7. #9147 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    PlayStation Store will also be offering awesome deals for blockbuster games, along with deals on PS Plus and PS Now subscriptions***, from 3rd June through 17th June.

  8. #9148 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    La mine apare cu 360 de RON, am PS+.
    Tu ai selectat ww2 gold edition.jocurile de ps plus le vei găsi tot timpul la categoria PlayStation plus monthly games.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9149 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Heavy Rain + Beyond la 9.99 lire, The Order 1886 la 8.99 lire in PSN UK store

  10. #9150 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Sunt multe reduceri pe store ce mia atras atenția the surge 2 premium edition 110 lei

  11. #9151 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    https://altex.ro/death-stranding-spe...PS4DEATHSTRSE/

    Death Stranding Special Edition PS4 - 189,95 lei

  12. #9152 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Gamivo are o promotie -12% din orice produs cu codul CHILDREN12 la comenzi pana in 50 euro. Am luat un cod de PSN UK de 20 lire cu 88.01 lei, pret foarte bun as zice eu.

  13. #9153 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nu am auzit de ei pana acum. Sunt de incredere? Vad ca au super pret la un an de PS Plus pe UK, unde as avea eu nevoie, doar ca pare prea frumos sa fie adevarat.

  14. #9154 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Am luat de la ei coduri PSN UK si vin in 3-5 minute, plata cu cardul, doar sa fii atent ca au ceva sisteme de abonament care trebuie debifate, citeste bine tot inainte de a merge mai departe si debifeaza smart protection de fiecare data cand il vezi pe pagina. Eu nu am avut probleme cu ei. Prima data am luat in perioada creciun-anul nou in 2019 si a durat un pic mai mult, probabil au cumparat multi atunci. Verifica pretul in lei si vezi cum vine mai bine paritatea leu-euro/lira.

  15. #9155 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Gamivo e din acelasi aluat cu G2A, Kinguin, etc si anume grey market d-ala urat (G2A au recunoscut ca existau selleri pe platforma lor care vindeau cd-keyuri cumparate cu carduri furate/clonate, exista si acum, cel mai probabil).

    Tocmai de aceea au adaugat acea extra protectie, sa platesti in plus dar sa fii "asigurat" in caz ca nu primesti acel key sau primesti si dupa ceva timp ti-l dezactiveaza Steam/Origin/Ubisoft/Epic etc. Daca tot va riscati sa luati de acolo, macar luati cu protectie.

    Eu v-as sfatui sa nu dati bani unor astfel de site-uri, mai bine dati ceva in plus, dar macar sellerul e mai "curatel".

  16. #9156 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Eu am luat in 5 luni vreo 8 coduri, in total aproape 100 lire fara probleme de la ei.

  17. #9157 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Asta nu reprezinta nicio garantie pentru viitor. Desigur, fiecare face cum crede cu banii lui.

  18. #9158 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Scuze de offtopic, dar va rog nu cumparati jocuri de pe site-uri de genul. Developerii au de suferit daca sustenti piata cu carduri fantoma. Decat sa luati de acolo mai bine le piratati, conform:


    https://www.pcgamer.com/developers-t...-of-using-g2a/

  19. #9159 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

  20. #9160 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Star Wars Jedi Fallen Order PS4 - 138 lei.
    Bloodborne Goty - 80 lei (a reapărut pe stoc).
    Witcher 3 Goty PS4 - 100 lei (știu ca il cauta lumea).
    Wolfenstein 2 PS4 - 80 lei

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 458 of 498 FirstFirst ... 358 408 448 456 457 458 459 460 468 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts