Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Guitar Hero 5

  1. #1 SP
    Senior Member Khan's Avatar

    Guitar Hero 5

    Personal sunt foarte incantat de noua aparitie Guitar Hero. Nu neaparat pentru tracklist, ci din cauza noului studio. Cei de la Activison si-au dat seama ca nu prea au cum sa concureze cu Rockband la lista de melodii si vor lansa o noua versiune a studioului de creatie pe care abia astept sa-mi pun manutzele.

    Pana atunci, am creat un Playlist in youtube de unde puteti asculta toate piesele din joc.

    YouTube - Broadcast Yourself.

    Ma rog, sunt aproape toate pentru ca nu le-am gasit pe urmatoarele 3:

    • Public Enemy Featuring Zakk Wylde - "Bring the Noise 20XX"
    • The Derek Trucks Band - "Younk Funk"
    • AFI - "Medicate"
    Pe Wii si Xbox 360 veti putea canta folosindu-va de avatarele voastre + multe alte surprize.

    P.S. GameShop are un pret excelent pentru bundle-ul chitara + joc asa ca poate va astept la un co-op. Un nou feature este ca se poate juca cu pana la 4 chitari

  2. #2 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Si eu am facut precomanda la gameshop. Si urmeaza sa fac si la Band Hero si DJ Hero imediat cum le pune pe site.
    Din GH5 + BH ar trebui sa-mi fac kitul full: 2 chitare, tobe, microfon.

    Si daca tot suntem la capitolul jocuri cu controllere, imi iau si Tony Hawk Ride.
    Asta e, mi-a facut Activision mind control.

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #4 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    E ceva normal in universul GH...n'or fi nebuni piarda niste banuti in plus ...doar e criza

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sunteti nebuni. Melodiile pt Rockband 2 nu merg in Rockband 1.

    E ca si cum ati vrea ca map pack-urile din GoW2 sa mearga in GoW1.

  6. #6 SP

  7. #7 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    scuze ca ma bag asa in seama nu m-am jucat nici o data acest gen de games dar tot nu pot sa inteleg cum de provoaca dependenta hmm o fii visul neimplinit al multora de a fi rocks stars ?

  8. #8 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by itallianul21 View Post
    scuze ca ma bag asa in seama nu m-am jucat nici o data acest gen de games dar tot nu pot sa inteleg cum de provoaca dependenta hmm o fii visul neimplinit al multora de a fi rocks stars ?
    Daca zici ca nu ai mai jucat vreodata un joc de genul asta, chiar ca nu ai cum sa intelegi.

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    N-are nici o legatura. Eu nici nu prea ma dau in vant dupa muzica rock, chitari, s.a.m.d. Insa parca simti muzica in butoane la astfel de jocuri.

  10. #10 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    tocmai am vazut track-list-ul si sunt happy, mai ales pt Scars on Broadway - They Say
    i'm getting it! cred ca il iau in bundle sa am 2 chitari + tobe. Guitar Hero Band

  11. #11 SP
    Senior Member Nash's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts