Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 141 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #2761 SP
    Banned Miata's Avatar
    Voi ce arme folositi in mw2? ce arma imi recomandati si mie? AK 47, Scar21, AUG, Scar-H ?

  2. #2762 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    ak 47 fmj !

  3. #2763 SP
    Banned Miata's Avatar
    da nu ma pot adapta cu ak 47 are reculul foarte mare, iar daca atasez tinta la ea are reculul si mai mare

  4. #2764 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    e cea mai buna arma chiar si in cod 4, cod bo si chiar counter strike
    tot timpu jocu pe pc cu ak47 + fmj

  5. #2765 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Incearca

    Scar-H with Silencer
    M93 RAFFICA Akimbo
    Scavenger pro
    Cold-Blooded Pro
    Ninja pro sau Sitrep Pro
    Semtex sau Claymore
    Stun Grenade

    Si

    M4A1 Red Dot
    SPAS12-Grip
    Sleight Of Hand
    Stopping Power
    Steady Aim
    Semtex
    Stun Grenade

    Kill Streaks Free For All

    Predator Missile
    Harrier Strike
    Pavelow

    Kill Streaks Team deathmatch

    Care Package
    Predator Missile
    Emergency Air Drop

  6. #2766 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    primele sapte sunt cele mai bune. vreau si eu jocul credeti ca 114 ron este un pret bun??

  7. #2767 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Poate sigilat in banii aia dar nu cred ca ai nevoie de asa ceva
    Pentru SH un pret ok este intre 60-80 ron.Cauta la publicitate si sa fie impecabil,zona 2,engleza tot.
    Poate vrei sa cumperi si DLC-urile de pe PSN

  8. #2768 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Scar-H si Tar21 sunt extra-overpowered. Oricum ai merge cu ele vei face scor bun. Exceptie face (probabil) daca pui Thermal.

  9. #2769 SP
    Banned Miata's Avatar
    da acuma joc cu Scar-H dar daca pun silencer nu ii scade la "range" ?

  10. #2770 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu dar scade la acuracy.

  11. #2771 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Miata View Post
    Voi ce arme folositi in mw2? ce arma imi recomandati si mie? AK 47, Scar21, AUG, Scar-H ?
    Doar

  12. #2772 SP
    Banned Miata's Avatar
    wtf exista si pe console coduri?
    in fine, am descoperit Tar 21 + fmj rupe

  13. #2773 SP
    Junior Member kevinn4usa's Avatar
    Detin o caonsola PS3 slim 120 GB,consola nu are jailbrake,nu este modata si nici nu a fost vreodata. In w-end ma jucam Call of duty MW 2 si in timpul unui meci cineva a avut coduri si ne-a deblocat la toti cei care eram toate prestige,tittle,emblems,etc fara voia noastra. Acum intrebarea este: cum pot sa fac sa revin inapoi la deblocarile pe care le-am facut eu? ; Exista riscul sa primesc ban avand in vedere ca ceea ce sa intamplat a fost fara voia mea?
    Multumesc.

  14. #2774 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by kevinn4usa View Post
    Detin o caonsola PS3 slim 120 GB,consola nu are jailbrake,nu este modata si nici nu a fost vreodata. In w-end ma jucam Call of duty MW 2 si in timpul unui meci cineva a avut coduri si ne-a deblocat la toti cei care eram toate prestige,tittle,emblems,etc fara voia noastra. Acum intrebarea este: cum pot sa fac sa revin inapoi la deblocarile pe care le-am facut eu? ; Exista riscul sa primesc ban avand in vedere ca ceea ce sa intamplat a fost fara voia mea?
    Multumesc.
    Nu vei primi ban in locul tau ma-s bucura, totusi ce prestige esti ? daca esti lvl 70 prestige 1,2,3,4,5,6,7,8,9 poti da prestige si vei incepe totul de la inceput, dar vei avea toate titlurile si emblele , iar la leaderboard nu ai ce sa faci decat daca gasesti un prieten cu consola modata sa iti faca un derank...in rest nai ce sa faci...

  15. #2775 SP
    Junior Member kevinn4usa's Avatar
    Multumesc de raspuns. Este deblocat totul,prestige 10. problema este ca am un scor cu multe zerouri dar play time 3 ore acum...

  16. #2776 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by kevinn4usa View Post
    Multumesc de raspuns. Este deblocat totul,prestige 10. problema este ca am un scor cu multe zerouri dar play time 3 ore acum...
    Nai ce face decat daca sti pe careva cu consola modata sa iti faca derank..

  17. #2777 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by kevinn4usa View Post
    Multumesc de raspuns. Este deblocat totul,prestige 10. problema este ca am un scor cu multe zerouri dar play time 3 ore acum...
    Fi bucuros ca inainte trebuia sa platesti sa ai tot , frumos din partea ta ca vrei sa joci legit, ban nu vei primi stai linistit si pe playstation Modern Warfare 2 e mort full de hacker cu aimbot. Pe xbox nu am prins nici un hacker deocamdata.
    Apropo nu mai joaca MW2 nimeni pe xbox?

  18. #2778 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Mai joaca cineva pe PS3 ?
    Daca ma vedeti online dati-mi invite...pana vine Killzone 3 imi potolesc "foamea" cu MW2

    P.S.Se pare s-a facut curatenie pe servere..in 4 ore de joc n-am intalnit niciun cheater

  19. #2779 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Fi bucuros ca inainte trebuia sa platesti sa ai tot , frumos din partea ta ca vrei sa joci legit, ban nu vei primi stai linistit si pe playstation Modern Warfare 2 e mort full de hacker cu aimbot. Pe xbox nu am prins nici un hacker deocamdata.
    Apropo nu mai joaca MW2 nimeni pe xbox?
    Eu pe 360 am avut wallhack+aimbot,radar, godmode(cand eram hostul), full automatic famas,m16
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Mai joaca cineva pe PS3 ?
    Daca ma vedeti online dati-mi invite...pana vine Killzone 3 imi potolesc "foamea" cu MW2

    P.S.Se pare s-a facut curatenie pe servere..in 4 ore de joc n-am intalnit niciun cheater
    si dupa patch tot sunt codati

  20. #2780 SP
    Member zempty's Avatar
    Quote Originally Posted by Miata View Post
    Voi ce arme folositi in mw2? ce arma imi recomandati si mie? AK 47, Scar21, AUG, Scar-H ?
    M4a1 + Silencer
    magnum
    Semtex
    Steady aim

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts