Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Concurs Fifa 12

  1. #1 SP
    Junior Member EpicPlayground's Avatar

    Concurs Fifa 12

    Regulament competitie:

    Inscrieri: Cei care vor să participe la competitia FIFA 12 trebuie să se �nscrie telefonic la numarul de telefon 0730.470.965 si vor plati o taxa de inscriere in valoare de 20 RON. Numarul de participanti este de 32 de persoane. Plata taxei de inscriere se va face pana cel tarziu vineri (25.05.2012) la ora 22.00 direct la locatia Epic Playground (Iancu Cavaler de Flondor nr.7, Sect.2, Bucuresti in rond la Foisorul de Foc) sau in contul deschis la BRD RO05BRDE426SV50805504260 cu mentiunea numelui participantului. Aplicam aceasta regula pentru a nu mai exista participanti care se inscriu iar in momentul competitiei nu se prezinta.
    Concursul va avea loc numai in cazul in care se inscriu 32 de persoane, iar in caz contrar banii vor fi returnati.

    Odata inscrisi in cadrul competitiei FIFA 12, jucatorii isi dau acceptul asupra regulamentului.

    Campionatul se va desfasura sambata, 26 mai, intre orele 14:00-19:00.
    Concurentii vor fi informati pe cale telefonica asupra orei la care trebuie sa se prezinte, fiind acceptata o intarziere de maxim 15 minute.

    Desfasurarea concursului:

    Concurs cu sistem eliminatoriu: cei 32 de participanti vor fi impartiti prin random.org in 2 grupe de cate 16. Se vor disputa 2 meciuri tur-retur sistem de cupa (saisprezecimi, optimi, sferturi, finala mica, finala mare)
    Regulament:
    � Deciziile luate de către organizatori sunt incontestabile;
    � Incalcarea oricarei reguli de mai jos este sanctionata cu avertisment, iar la acumularea a 3 avertismente, jucatorul in cauza este exclus din campionat;
    � Aveti voie sa jucati cu orice echipa mai putin Classic XI, World XI.
    � Fiecare jucator are dreptul la 3 pauze de 1 min maximum pentru schimbari si modificari de tactica.
    � Jucatorii nu au voie sa puna pauza decat in momentul in care mingea se afla in posesia lor.
    � Nu aveti voie sa trageti de timp chiar daca scorul este foarte strans si sunt ultimele minute de joc;
    � Nu aveti voie sa lasati reluarile la goluri, decat cu acceptul oponentului;
    � Pe parcursul desfăşurării evenimentului concurenţii vor avea un comportament decent, orice ne�nţelegere fiind adusă la cunoştinţa organizatorilor, aceştia av�nd rolul de a media problema. NU există nici o scuză pentru un comportament sau limbaj neadecvat, �n caz contrar riscati avertismente sau chiar eliminarea din competiţie;
    � Eventualele neintelegeri , plangeri sau contestatii se vor incerca a fi solutionate pe cale amiabila. In cazul imposibilitatii ajungerii la un compromis, comitetul organizatorilor va lua o decizie finala;
    � Daca unul dintre jucatori nu se va prezenta la meci in perioada stabilita pentru etapa in curs, acesta va pierde prin neprezentare cu scorul de 3-0.
    � Game settings:
    o Half-Length: 6 min
    o Difficulty Level: World Class
    o Game Speed : normal
    o Injuries: ON
    o Offsides: ON
    o Bookings: ON
    o Substitutions: 3
    o Handball: Off
    o Defending : Tactical

    Premii: Locul I: 150 lei Locul II: 100 lei Locul III: 70 lei Locul IV: 20 lei

    ---------- Post added 24-05-2012 at 12:07 PM ----------

    Rog unul din admini sa ma contacteze in legatura unei colaborari. Multumesc.

  2. #2 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Avand in vedere ca pentru 32 de participanti taxa de inscriere reprezinta 640 de lei si premiile insumeaza 340 - o parte din profit s-ar putea dona acestui site pe care faci reclama gratuita.
    Ce zici?
    Poti lua legatura cu MonkY - moderatorul acestui forum.

  3. #3 SP
    Junior Member EpicPlayground's Avatar
    Tocmai din acest motiv am incercat sa iau legatura cu unul dintre admini i-am trimis deja un mesaj. Multumesc.

  4. #4 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pe ce platforma se desfasoara concursul?

  5. #5 SP
    Junior Member EpicPlayground's Avatar
    Mai sunt 5 locuri disponibile pentru competitita FIFA 12. Reminder pt cei care doresc sa participe:
    Trebuie sa va inscrieti telefonic la 0730470965 si sa platiti cei 20 de ron pana vineri la ora 22 in contul nostru sau direct la Epic Playground!

    ---------- Post added 25-05-2012 at 11:27 AM ----------

    Xbox 360. Imi cer scuze ca nu am specificat in post-ul initial.

  6. #6 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Si daca eu am jucat doar pe PS3, cat de greu ar fi sa ma obisnuiesc cu maneta de xBox....?

    Pentru PS3 nu faceti?

  7. #7 SP
    Junior Member EpicPlayground's Avatar
    Depinde... eu personal ma joc des pe amandoua si nu am nici o problema cand trec de la un controller la celalalt.. Cred ca te poti obisnui destul de repede. La concurs participa multe persoane care se joaca pe PS3. Nu vom face concursuri de PS3 deoarece sala noastra este dotata numai cu console xbox.

  8. #8 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Incerc sa ajung si eu azi pana-n 22:00.
    Ce mijloc de transport ajunge pana acolo?

  9. #9 SP
    Junior Member EpicPlayground's Avatar
    Mijloace de transport : - Troleibuz ( 69, 79, 85, 86, 90);
    - Autobuz (133, 135, 311)
    - Tramvai ( 14, 55)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Concurs Fifa 12 By EpicPlayground in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 21-06-2012, 18:30
  2. Concurs FIFA 12 xbox 360 By EpicPlayground in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 29-05-2012, 10:58
  3. Sala de XBOX360 Bucuresti + concurs FIFA la inaugurare By Nightfly in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 14-05-2012, 21:16
  4. Concurs FIFA 2011 organizat de Flanco By Zombozo in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 28-01-2011, 20:01
  5. Concurs Fifa si Header CG 2010 - Premii By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 14 Last Post: 12-09-2010, 22:03

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts