Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 45 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 894

Thread: Fifa 2011

  1. #1 SP
    Senior Member Daniel's Avatar

    Fifa 2011

    FIFA 2011 , un nou titlu din celebra serie dezvoltata de Electronic Arts, va fi lansat in toamna anului 2010. Anuntul a fost facut odata cu dezvaluirea calendarului financiar al EA Games. Astfel, FIFA 11 este programat in perioada iulie-septembrie si va fi disponibil pentru PC, console si sisteme handheld.

    Publisherul american va lansa anul acesta patru titluri de fotbal bazate pe franciza FIFA. Pe langa FIFA 11, in perioada aprilie-iunie va fi lansat jocul oficial al Campionatului Mondial de Fotbal, intitulat 2010 FIFA World Cup South Africa, mult asteptatul joc online gratuit EA SPORTS FIFA Online (in perioada iulie - septembrie) si FIFA Manager 11, in perioada octombrie-decembrie 2010.
    Attached Images Attached Images fifa_11.jpg

  2. #2 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Sa vedem ce imbunatatiri o sa aduca FIFA World Cup 2010, sunt foarte curios .

  3. #3 SP
    Member kane86's Avatar
    FIFA 11 va fi lansat in toamna lui 2010
    Asta da stire......Oricum e bine de stiut oficial...

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    He strikes again!
    Attached Images Attached Images captain-obvious.jpg

  5. #5 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Ce vrea sa insemne asta ca nu m-am prins

  6. #6 SP
    Member davidteen14's Avatar
    Quote Originally Posted by mereud View Post
    Ce vrea sa insemne asta ca nu m-am prins
    Chiar asa, nici eu

  7. #7 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    de abia astept sa apara

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    FIFA 11 to tackle online quitters by rewarding players that finish games)
    , EA is working on a way to punish these quitters -- outside of rectifying the fact that they've wrecked your life forever -- in the next series iteration, FIFA 11. EA Canada's Simon Humber told Eurogamer these "rage quitters" are a "complex problem." See, there's a loophole in the game that allows players to quit within five minutes of starting a FIFA 10 match online, in case there's a connection issue -- but EA is looking for ways to keep players from exploiting that feature.
    au inceput bine

  9. #9 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Online quitters suck.. indiferent de joc. Salut orice initiativa a producatorilor de a le da peste nas.

  10. #10 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    .... eu unul mai bine ma jok offline decat sa ma enervez cu bootii Online Bai frate zici ca daca pierd , li se intampla ceva

  11. #11 SP
    Member Imperatore's Avatar
    da, e suferinta mare la Fifa10

  12. #12 SP
    Member kane86's Avatar
    Eu nu ii mai suport pe cei care isi aleg Chelsea si Barcelona...alte echipe nu mai stiu...

    Sper ca in 2011 sa dezvolte putin sectiunea de Custom online ranked game si sa repare cat de cat bugurile jocului care apar atunci cand joci cu guest (jucatori care raman aiurea pe teren, schimbare ciudata a controlului jocatorilor etc.).

  13. #13 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Eu nu ii mai suport pe cei care isi aleg Chelsea si Barcelona...alte echipe nu mai stiu...

    Sper ca in 2011 sa dezvolte putin sectiunea de Custom online ranked game si sa repare cat de cat bugurile jocului care apar atunci cand joci cu guest (jucatori care raman aiurea pe teren, schimbare ciudata a controlului jocatorilor etc.).
    iti spun sincer ca eu joc cu chelsea de cand ma stiu ,alta echipa nu prea am ales, nu m-am prins care e faza cu chelsea ?
    eu am observat ca dau de noobi si reusesc sa ma bata doar cu barcelona si real ,dar de chelsea nu stiam nimic.

  14. #14 SP
    Member Imperatore's Avatar
    oricum acum la ranked e foarte nasol ca intra sa joace cu guests si nu prea ai sanse daca tu joci singur....

  15. #15 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    oricum acum la ranked e foarte nasol ca intra sa joace cu guests si nu prea ai sanse daca tu joci singur....
    Daca joci tu cu un guest da, insa de la 2 guests in sus e teroare cu lagul si dezorganizarea...

  16. #16 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Daca va spun ca si acum ma joc FIFA 98, nu o sa ma credeti.
    Asta mi-a placut cel mai mult din seria FIFA.

  17. #17 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Daca va spun ca si acum ma joc FIFA 98, nu o sa ma credeti.
    Asta mi-a placut cel mai mult din seria FIFA.
    Hehehe. Poate jucam un meci pana iti vine consola.

  18. #18 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Pe ce te joci uh FIFA 98 , ca doar nu pe 360
    Da-mi si mie un detaliu poate imi cumpar si eu ce trebe si ma bag si eu .....

    Just like the OLD TIME's

  19. #19 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  20. #20 SP
    Senior Member tray's Avatar

    best theme song in a game

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 45 1 2 3 11 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts