Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Kingdom Come: Deliverance 2

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    Kingdom Come: Deliverance 2

    Reveal announcement:

    PS5, XS, PC.
    2024.

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ESTE MA! Savior Schnapps la toata lumea

  3. #3 SP
    Member olteanug's Avatar
    WOW
    Avem trailer și vestea cea bună că se va lansa anul ăsta.


    Credeam că lasă povestea neterminată.

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am avut precomanda la primul si am renuntat la el dupa cateva ore de joaca. Nu doar ca era greu (aia stiam si ma asteptam) dar parca dadusem de multe probleme tehnice + schema de control cu care nu ma puteam obisnui dupa multe ore deja.
    Din pacate nu m-am mai intors la joc, desi am prieteni care l-au terminat de mai multe ori.

    Tin minte ca pentru atunci, tindea spre realism grafic, lucru la care asta pare ca a renuntat.

    Nimic, din ce au aratat aseara, nu mi-a atras interesul macar. Din punctul meu de vedere, sunt multe alte jocuri excelente care s-au oprit dupa un joc si care ar merita o continuare...

    Anywho, poate o sa-mi dovedeasca contrariul. Cine stie ce super joc vor scoate acum.

  5. #5 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu vreau sa fiu ipocrit dar chiar zilele astea ma gandeam, ce-as juca ceva cu gen Gothic/Oblivion/Witcher, ceva cu atmosfera medievala dar cu grafica buna, de actualitate!
    Pe mine m-a nimerit anuntul asta, ramane de vazut si in ce stare se va prezenta jocul la lansare..

  6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Am avut precomanda la primul si am renuntat la el dupa cateva ore de joaca. Nu doar ca era greu (aia stiam si ma asteptam) dar parca dadusem de multe probleme tehnice + schema de control cu care nu ma puteam obisnui dupa multe ore deja.
    Din pacate nu m-am mai intors la joc, desi am prieteni care l-au terminat de mai multe ori.

    Tin minte ca pentru atunci, tindea spre realism grafic, lucru la care asta pare ca a renuntat.

    Nimic, din ce au aratat aseara, nu mi-a atras interesul macar. Din punctul meu de vedere, sunt multe alte jocuri excelente care s-au oprit dupa un joc si care ar merita o continuare...

    Anywho, poate o sa-mi dovedeasca contrariul. Cine stie ce super joc vor scoate acum.
    Si eu l-am incercat la lansare si nu mi-a placut, n-am inteles nimic dupa ce m-am chinuit o ora sa ii fur unuia o chestie din casa si ori failam lockpick ori ma prindea ori ma fugareau cainii.

    Dar l-am reincercat la vreo 2 ani dupa si m-a prins instant, l-am adorat la maxim. Nu stiu ce-a facut diferenta, cred ca eram eu intr-o alta stare de spirit, dar l-am jucat pe nerasuflate. Singura mea problema cu jocul e ca devine muuult prea usor de la un punct in colo, economia era cam sparta si deveneai ultimul bogatan iar pe la jumatea jocului deja aveam cel mai bun gear posibil. Prinsesem si combatul cum functioneaza si eram efectiv unstoppable. Sper sa fie mai ok aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Kingdom Come: Deliverance By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 11-06-2021, 01:01
  2. Kingdom Come: Deliverance (movie) By paul in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1 Last Post: 08-10-2020, 23:57
  3. Vand Kingdom Come Deliverance Royal Edition By adin33 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 21-08-2019, 12:46
  4. Vand/Schimb Kingdom Come Deliverance PS4 By theste99 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 12-07-2018, 20:34
  5. Replies: 3 Last Post: 19-02-2014, 11:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts