Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: Draga mosule ...

  1. #1 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar

    Draga mosule ...

    Draga mosule am fost un consolist cuminte si te rog sa-mi faci si mie cadou de Craciun - jocul Shadow Complex .. cica e la reducere (800 MS points) -

    Eu sunt prea lenes si incompetent sa mi-l cumpar singur si mi-l doresc tare mult ...

    Te pup si promit sa fiu cuminte.

    rodarkone.

  2. #2 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Draga Mosule si eu am fost un consolist cuminte la fel ca rodarkone si te rog sa vii mai repede ca sa imi aduci Uncharted 2

    Te felicit daca mai pleci cu ceva in sac de la noi din casa!Wishing you luck!

    Snoopz

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    The number you have dialled is not in service. Please try again after Christmas day.
    Santa's Phone

  4. #4 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Draga mosule,am fost un consolist destul de cuminte.Nu imi doresc decat sa il convingi pe eXistenz sa se mai gandeasca cu MW2-ul.Salutari de la Brasov mosule

  5. #5 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Draga mosule,am fost un consolist cuminte..fa ceva te rog ca sa primesc mai repede The Saboteur

  6. #6 SP
    Member Harilip's Avatar
    draga mosule.... am avut un an mai slab la invatatura si mai bun la stat degeaba.
    promit sa trec clasa si sa ii ascult pe ai mei.
    imi doresc doar un ps3 slim
    craciun fericit

  7. #7 SP
    Member AccenT's Avatar
    Draga Mosule,
    Am fost consolist cuminte (am mai piratat... dar tot cuminte raman) si am avut un an foarte bun la invatatura.
    Tot ce imi doresc este un PS3 (sau macar restul de bani necesari cumpararii unuia).
    Mult noroc,
    AccenT

  8. #8 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Draga mosule...te rog da-i o palma lui hyp ca sa termine mai repede god of war ...mersi

  9. #9 SP
    Member Vami's Avatar
    Draga Mosule doresc sanatate tuturor membrilor CG, o adevarata comunitate !CG <3
    Hmm si ca joc mi-as dorii si eu Darksiders !

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Draga mosule, eu nu vreau mai nimic, dar ce vreau am in minte Daca ma auzi si crezi ca e posibil sa aiba si ea aceleasi ganduri, fa-ne un cadou de craciun care sa ne aduca impreuna

  11. #11 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Draga Mosule,am avut un an extrem de bun . Am avut un an bun la invatatura , si am fost un consolist foarte cuminte si un PC-ist la fel de cuminte ( am mai piratat asa un pic - _ -" ).Imi dorec tot ce-si doreste orice consolistJocuri si console cat mai multe + sanatate si succes in continuare.

  12. #12 SP
    Member Atrium's Avatar
    Draga Mosule, am fost cuminte tot anul, m-am purtat frumos cu lumea, am avut rezultate foarte bune la invatatura si cu toate astea, raspunsul la scrisoarea mea catre tine a fost urmatorul :

    Quote Originally Posted by Mos Gerila

    Dragul mosului baiat,
    iti spun clar si raspicat,
    am primit scrisoarea ta,
    dar m-am sters la fund cu ea,
    si ma fish pe ce-ti doresti,
    nici in vis n-ai sa primesti,
    si daca-mi mai scrii vreodata,
    iti rup nasul c-o lopata,
    nu-l mai cauta pe mosul,
    ca iti face fundul rosu,
    MOSUL E PLECAT DIN TARA,
    CA E CRIZA FINANCIARA !

    Cu multa dragoste,
    Mosu`
    Deci anul asta, mai uscat lol

  13. #13 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Mosule , nu stiu cum sa incep .. Anul acesta am fost baiat cuminte , te rog frumos daca poti sa imi aduci o consola cadou , orice consola , din cauza ca PS3-ul il vandusem pt un Xbox 360 care s-a dus pe apa inelului rosu , iar psp-ul l-am vandut pentru ca nu mai suportam gamingul pe un display atat de mic . Te astept cu drag mosulica !

  14. #14 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Draga Mosule

    eu imi doresc un an mai bun. sa rasara si la noi soarele si sa fim si noi in randul lumii. stiu ca cer mult (de vreo 20 de ani te rog asta dar se pare ca nu sunt suficient de cuminte) dar altceva nu imi doresc.

    te iubesc Mosule si te astept cu drag

    BoDo

  15. #15 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Draga mosule,

    Vreau sa o faci pe fi-mea sa nu isi mai doreasca toate consolele pe care le am eu. Deja m-a lasat fara doua si te rog mult sa ii spui ca a treia este cah cah si nu este buna pentru copii.

    Dj Mo

  16. #16 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Draga mosule...te rog da-i o palma lui hyp ca sa termine mai repede god of war ...mersi
    dear santa..multumesc pentru palma primita...sincer ma asteptam de la altceva de la tine..acu de mos claciun..dar m-a miscat....
    pana la revelion promit sa pun mana pe consola..promit sa fiu baiat cuminte si sa il pun pe kratos in actiune...asa pentru domnu teo
    in ce priveste eu...te rog nu ma uita cu honda aia civic de care te rog de mult timp...poate pooate 6 numere la loto...cred ca si 4 ar fi destule...ce zici?
    multumesc

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Draga mosule am fost consolist cuminte. Te rog cadoul meu sa i-l dai lui Boc, ca e si el mic si nu stie ce face.

    P.S. Sa nu-i spui te rog ca anul asta mi-am dorit un sut acolo unde doare cel mai tare

  18. #18 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Draga mosule am fost consolist cuminte. Te rog cadoul meu sa i-l dai lui Boc, ca e si el mic si nu stie ce face.

    P.S. Sa nu-i spui te rog ca anul asta mi-am dorit un sut acolo unde doare cel mai tare
    Ce ai cu boc?

  19. #19 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Draga mosule si eu am fost consolist cuminte si te rog ca toate cadourile care ai fi vrut sa mi le aduci mie sa le dai copiilor nevoiasi.Eu nu-mi doresc decat sa fiu sanatos si in putere. Sarbatori Fericite tuturor !!!

  20. #20 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cantoriu Andrei: Eu n-am nimic cu el, dar el are ceva cu noi, asta e sigur. Insa e funny sa te iei de el. Daca ati vazut aseara emisiunea lui Mircea Badea, deja a aparut o noua expresie "A da la boc"

    TiBiKiMi: ai 666 de posturi. Ai grija cu ce-ti doresti

    Glumeam... Sarbatori Fericite !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts