Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Fallout 5

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Fallout 5

    Nu cred că-l vedem pe generația asta
    Fallout 5 Already in Pre-Production?

    Fallout 5 in pre-production, according to Fallout 4 voice actor

    Internally there is movement gearing up for the pre-production of Fallout 5….(shhh), obviously I can’t get into any details at all right now but it will be a very interesting journey moving forward
    Attached Images Attached Images fallout_5.jpg

  2. #2 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Eu cred ca ar trebui sa se grabeasca cu el, nu cum au facut cu Fallout 4. Citeam undeva ca de Fallout 4 s-au apucat in 2009 si asa cum am vazut cu totii, l-au scos in 2015. Mult prea mult timp pentru productia unui joc, dupa parerea mea. Am vazut cu totii ca Fallout 4 nu e foarte deosebit de New Vegas sau Fallout 3, ca mecanica si concept. Daca te apuci de un joc in 2009 - 2010, nu-l poti face decat cu ce ai atunci la indemana (motor, posibilitati grafice, etc.), ori datorita acestui fapt, in 2015, jocul facut in 2010 este cam sters si demodat. De aceea cred ca vor trebui sa scoata Fallout 5, cel tarziu in 2018 si cu mult mai multe imbunatatiri fata de cate au adus in Fallout 4 fata de Fallout 3 (o varietate mai mare de item-uri, misiuni mult mai putin repetitive, o grafica mai buna la interioare si detalii obiecte, fara loading cand se intra - iese dintr-o banala camaruta, o harta mai mare, si altele). Ce am spus aici, sunt parerile mele personale si nu am pretentia sa fiti de acord cu mine. Fiind insa un mare fan al acestui joc, am simtit nevoia sa mi le expun.

  3. #3 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De acord, dar chiar si daca urmatorul vine abia in 2021, e destul timp sa regandeasca formula. Au lansat deja 3 jocuri identice (3, NV, 4), care la randul lor sunt identice cu seria Elder Scrolls (in special Oblivion si Skyrim). Sper sa vina cu un motor grafic nou si o abordare complet noua. Sau cine stie, daca iar stau 6 ani pentru un joc, avem noi jucatorii timp sa uitam de Fallout 4 si clonele ce il vor urma din universul Elder Scrolls incat experienta sa ni se para "noua" pentru acelasi joc clonat pentru a 6-a oara.

  4. #4 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Sau ce ar fi sa se termine odata seria asta si sa scoata ceva nou.

  5. #5 SP
    Member lucas22010's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Sau ce ar fi sa se termine odata seria asta si sa scoata ceva nou.
    pai si fanii de survival ce sa joace? chestii cu zombi sau cu vampiri?

  6. #6 SP
    Member maudrunk5's Avatar
    Mai nou si Fallout a ajuns sa fie survival...

  7. #7 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai nu e simulator de supravietuire intr-o lume post-apocaliptica?

  8. #8 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Sper sa nu para asa.. usor prafuit, cum a parut 4 odata lansat.
    E nevoie de suflu nou (poate oameni noi acolo la ciclul de productie/dezvoltare), trebuie sa indrazneasca mai mult.. vanzari vor avea, este un titlu destul de apreciat, mi se pare ca se complac daca vor sa urmeze "aceeasi reteta".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts