Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 185 of 386 FirstFirst ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 235 285 ... LastLast
Results 3,681 to 3,700 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #3681 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    nu e nici un mit .. mi-a picat Varane de 3 ori .. si alti jucatori de 2 ori vreo 20 de jucatori .. nu se poate . poate au bagat si un aguero si fabregas .. dar sa iti pice de 3 ori in 2 zile acelasi jucatori .. plus alti 20 in 6 zile .. e posibil doar daca clar EA are o baza de jucatori pt acest turneu limitata .

    sunt niste cretini

    apropo - esti pe PS4 sau X1 ? ca banuiesc ca la X1 e alta mancare de peste .. la PS4 .. efectiv m-a umplut de dubluri .. nu se poate asa ceva

  2. #3682 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    De ce sa fie la X1 diferit de PS4? Eu cred ca este acelasi algoritm.

  3. #3683 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pe x1..ultimul pachet, castigat la 19:50 ...azpilicueta, fazio si hernandez...macar hernandez a fost dublura

  4. #3684 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am astigat de 6 ori consecutiv turneul offline, nimic spectaculos in pack-uri...dar au adus ceva coins prin dublurile din club.
    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-01-05-11.10.23-pm.png screen-shot-2015-01-05-11.10.38-pm.png

  5. #3685 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Tie chiar ti-au picat jucatori fata de altii sau de mine . Mie mi-au picat numai petarde...

  6. #3686 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Pe mine m-a surprins ca am castigat vreo 8 turnee online de new year...insa nici unul futmas....

  7. #3687 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Tie chiar ti-au picat jucatori fata de altii sau de mine . Mie mi-au picat numai petarde...
    petardele ti-au prins bine de revelion

  8. #3688 SP
    Junior Member Oviduzz's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    petardele ti-au prins bine de revelion
    merge cate-o petarda mai mereu

  9. #3689 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    Salut. Am ascultat sfaturile voastre si am trecut la ps3 (sper sa imi dati sfaturi si sa trec si la ps4 ). Voiam sa va intreb daca se pot juca jocuri in multiplayer, gen fifa2015, fara sa am vreo problema cauzata de faptul ca dvd-ul a fost cumparat de la cineva, care a folosit deja codul specific in online. Ati intampinat vreodata o problema de acest gen? Si daca da, exista vreo rezolvare? Din ce am citit, alte persoane sustineau ca depinde exclusiv de userul creat in psn network, care trebuie sa fie de orice mai putin romania. Va multumesc pentru raspunsuri

  10. #3690 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    FIFA nu mai are nevoie de cod pentru online.

  11. #3691 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    deci sa il iau cu toata incredere ca o sa functioneze si in online, indiferent ca daca userul din ps3 are adresa de ro si nu de usa/uk? multumesc mult de sfat

  12. #3692 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    sunt curios acum dupa transferurile de iarna . de exemplu torres apare la Atletico ? si Cerci la Milan ? pe noile carduri ? si le mai modifica ceva cardurile ?

    noile carduri apar direct cu liga BBVA - adica pot sa il folosesc pe torres in echipa de spania ?

  13. #3693 SP
    Member Striker09's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    sunt curios acum dupa transferurile de iarna . de exemplu torres apare la Atletico ? si Cerci la Milan ? pe noile carduri ? si le mai modifica ceva cardurile ?
    Se va face un upgrade la anumiti fotbalisti dar daca s-au transferat nu inseamna neaparat ca or sa fie si imbunatatiti

  14. #3694 SP
    Member jnku's Avatar
    O sa anunte EA cand apar cardurile actualizate dupa transferuri. La Fifa 14 le-au facut treptat.

  15. #3695 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    deci :
    1.de aparut sigur apar
    2.nu apar odata cu toty ci se anunta .
    -
    sunt si modificari la players stats ? sau doar apare Torres la Atletico si atat ?
    banuiesc ca nu stii cand apar , dar cel mai probabil dupa ce se incheie per de transferurie in februarie .

  16. #3696 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Stiti ceva ? O sa mai creasca preturile ?

  17. #3697 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Cardurile jucatorilor transferati vor ramane active daca le aveti deja in club. Insa jucatorii care s-au transferat , in pack-uri vor aparea doar cu noul club.
    Modificari la player stats in cazul transferurilor nu vor fi
    Insa vor fi doar daca acel jucator primeste upgrade! EA nu va actualiza cardurile existete cu noile stats, asa ca va exista ALBA cu 82 cat si ALABA cu 84 ...exemplu de anul trecut.

    Upgrade-urile apare treptat, in serii si se anunta oficial.

    Avand in vedere ca TOTY va duce piata transferurilor in jos...mult in jos probabil in Februarie sa mai creasca preturile, insa infuzia de jucatori in piata va determina un pret relativ scazut. Sincer nu cred ca un Aguero va mai costa in Februarie - Martie 335k ! estimez sub 200k dar ramane de vazut

  18. #3698 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Cgx : depinde de performanta care a avut-o de la începutul campionatului .

    Ragnarlodbrok23 : Nu .

  19. #3699 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    azi am avut un meci de tot rasul...in min 80 eram condus cu 2-3 ...insa am castigat cu 4-3 cu 2 goluri stupide..portarul a dat dovada de un retard iesit din comun )




  20. #3700 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Eu cand am zis ca jocul e facut sa castige cine vrea EA

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts