Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 142

Thread: Aliens vs. Predator

  1. #121 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Vai, a luat 5.5 pe gamespot?! Si eu ma gandeam sa-l cumpar O sa ma duc sa caut un joc care a luat peste 8.5 pe gamespot, si sa-l cumpar, ca sigur e bun. Sunt si eu curios pe ce consola l-ai jucat si de unde l-ai luat.

  2. #122 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mai mult ca sigur il joaca pe PC si nu a pus anisotropic de vede alienu in pixeli.

  3. #123 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    chiar asa de mult conteaza pentru tine nota data de gamespot? dca iti palce jocu ial , nu te uita la nota . asa a fost si cu dante inferno , avea nota mica dar jocul e f marfa.

  4. #124 SP
    Member tudort's Avatar

  5. #125 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Am jucat un pic din campania pt Marines si cea pt Predator. Jocul e pur si simplu invechit... Grafica e buna dar mecanica si tot restul sunt de acum 5 ani sau cand a aparut AvP 2 care era un super joc la vremea lui. Nu stiu ce sa zic, cam dezamagit...
    Pe metacritic intra in zona gri(galben), mixed reviews - unora le-a placut:
    Aliens vs. Predator (xbox360) reviews at Metacritic.com

  6. #126 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Ce intelegi tu prin invechit? Ce-ai fi vrut sa schimbe la mecanica?

  7. #127 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu �ncă n-am jocul dar am urmărit cu atenție ultimul episod din IW. Acolo se spune exact unde trebuia umblat și ce trebuia schimbat �n noul AvP (mai ales pe partea de MP).

  8. #128 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Eu insa raman la origini , eu inca de cand a aparut am spus ca o sa fie fail.De ce? pai campania cu Marines avea si ea o treaba in tot jocul , sa te tina oarecum in priza , prin bezna and kick some alien ass in timp ce te c**i frica in acelasi timp, in jocul asta mai mult esti prin jungla sau ce vrea sa fie aia , avand doar 2 misiuni in baza.Predatorul e ubersome ca de obicei si alienu nu l-am suportat niciodata.Just my 2 cents

  9. #129 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Da, cam dispare sentimentul de claustrofobie din primele 2 jocuri, cel putin cu marine-ul. Mai astept sa se ieftineasca si o sa-l iau, poate nu mai trebuie sa astept atat sa joc un mp.

  10. #130 SP
    Banned NikoBellic's Avatar

  11. #131 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Man, Aliens: Colonial Marines e cu totul alt joc, nu-si are locul pe thread-ul asta...

  12. #132 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sunt curios daca il mai are cineva pe forumul asta, sau se repeta povestea de la Dead Rising 2: Off the record...
    Maybe its just me, sau trebuie sa imi cumpar Fifa,CoD sau Battlefield 3....

  13. #133 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Il am eu, dar pe PS3.
    Am terminat campania cu predatorul acum cateva saptamani, dupa ce o terminasem pe cea cu marine-ul acum vreo 2 ani.
    Poate ma apuc si de cea cu alien-ul intr-o zi cu soare.

  14. #134 SP
    Senior Member kragod's Avatar

    Sunt foarte curios daca pot face 100% din el, avand in vedere ca pe MP cam bate vantul... nici Hardcore mode nu e cel mai simplu

  15. #135 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Pai vezi ca este un trofeu/achievement: Play with six friends in a Ranked Match, asa ca ...

  16. #136 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Tin minte ca abia am gasit eu 6 oameni,asta acum un an sau doi ,deci sansele ca sa gasiti acum sunt cam mici ,incercati pe PS3Trophies sau XboxAchievements.org .

  17. #137 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    da, vad ca lumea se mai joaca, nu cred ca va fi dificil sa gasesc 6 aomeni de pe trueachievements...insa campania pe nightmare, fara checkpoints, la marine, cred ca asta ma va face sa nu fac jocul asta 100% (

  18. #138 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    da, vad ca lumea se mai joaca, nu cred ca va fi dificil sa gasesc 6 aomeni de pe trueachievements...insa campania pe nightmare, fara checkpoints, la marine, cred ca asta ma va face sa nu fac jocul asta 100% (

    Don't cry about it , do it , DO IT NOW

  19. #139 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Don't cry about it , do it , DO IT NOW
    Nice quote...pt cunoscatori.

  20. #140 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    ok, am facut "Six pack", mai am jumatate din campania pe nightmare la marine. Nu este foarte greu, insa stiu ca nu voi face 100% la acest joc, din cauza "real Nasty habit"....problema nu e de gasit oameni online, dar nu ai cum sa faci matchmakinng pt boost. Am stat 4 ore cu 7 oameni si nu am reusit sa ne gasim....deci ori luni de zile de legit play, ori not gonna do 100% .(

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Aliens vs Predator Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 19 Last Post: 02-07-2010, 13:32
  2. Data de lansare pentru Aliens vs. Predator By weriwulf in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 05-08-2009, 12:02

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts