Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 79 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 1563

Thread: Ultimate Team - Fifa 17

  1. #1521 SP
    Member micul_'s Avatar
    Da, dacă ai 21 de victorii în WL ești calificat automat sau dacă ești în prima liga.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  2. #1522 SP
    Junior Member 88pendulum's Avatar
    Quote Originally Posted by edimc View Post
    Daca ai minim gold 3 ești calificat automat in următorul weekend league? Eu joc meciurile de calificare in fiecare săptămână. Și am avut mai mereu cel puțin gold 3 in weekend league. Să înțeleg că nu mai este nevoie sa le joc?
    Exact, doar ca iti arata ca esti calificat doar dupa ce se acorda rewardurile, adica joi dupa ora 17.

    ---------- Post added 08-03-2017 at 23:25 ----------

    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Da, dacă ai 21 de victorii în WL ești calificat automat sau dacă ești în prima liga.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk
    18 wins. Si daca in saptamana respectiva intri in div 1 sau castigi div 1. Daca te mentii acolo este egal cu 0.

  3. #1523 SP
    Junior Member edimc's Avatar
    Merci pt răspuns. Super tare treaba asta. Știam faza cu div 1 dar de calificarea automata la min gold3 nu văzusem nicio informație nicaieri. Bine că nu am aflat când apărea FIFA 18

  4. #1524 SP
    Junior Member gabrielemil15's Avatar
    Salutare tuturor! Va rog daca ma puteti ajuta si pe mine intr.o treaba. Nu stiu cum pot sa imi schimb si eu numele echipe pe UT 17. Am folosit si acel item din catalog . Mai exista vreo solutie?

  5. #1525 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Nu . Este singura solutie!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1526 SP
    Junior Member gabrielemil15's Avatar
    nici macar daca primesc cadou de la un prieten acel item?

  7. #1527 SP
    Junior Member 88pendulum's Avatar
    voi aveti lag in meciuri de weekend league? am pierdut 4 meciuri in stilul ca in min 20 am iesit din ele pt ca nu intelegeam nimic cu lagul asta.

  8. #1528 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Sambata am jucat cele mai multe meciuri si a fost infernal cel mai prost wk ever si nu am ratat vreo unul ,lag conexiune numai cu rosu ce sa mai serverele praf
    Azi a fost mai bine

  9. #1529 SP
    Member AlexG's Avatar
    Quote Originally Posted by gabrielemil15 View Post
    nici macar daca primesc cadou de la un prieten acel item?
    Nu se mai pot face cadouri

  10. #1530 SP
    Junior Member angifcd's Avatar
    Cel mai slab weekend league din 2017 a fost asta din 17-20 martie.. sa speram ca acum va fii mai ok cu conexiunea si lagul..

  11. #1531 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Stie cineva de ce primesc "Continue playing FUT17 on Playstation 4 to unlock acccess to the Transfer Market",inteleg ca trebuie sa joci un anumit numar de meciuri pana cand e disponibila piata pe aplicatia web,am vreo 10 meciuri deja si inca nimic...a mai patit cineva?

  12. #1532 SP
    Senior Member nina's Avatar
    daca joci 1 meci ai deblocat web app doar daca contul de ps4 are acelasi email cu contul ea
    in caz contrar,trebuie sa ai access la ambele adrese de email.cand te vei conecta la contul ea iti va spune de un email de confirmare ca sa poti sa iti linkuiesti contul de ps4 la contul de ea
    te uiti in joc la settings,online settings si o sa vezi ca iti scrie ea id si o adresa de email.asta e contul ea care il ai
    daca te conectezi pe web app stiu ca iti spune de email de confirmare.poti atribui ps persona contului ea chiar daca sunt 2 adrese de email

    eu am facut chestia asta acum 2 zile.am o adresa de email contului de xbox si alta contului de ea.ba inca aceea adresa nu mai exista pe yahoo si nu stiu unde trimiteau aia emailul de confirmare in schimb contul ea era ok.ai manage ea account si acolo poti schimba adresa de email cu una care n-are deja atribuita un ea id.adresa de email a contului de xbox e pusa pe alt cont ea(ea id) asa ca a trebuit sa creez o noua adresa de email si am atasat-o contului ea pe care adresa de email devenise "fantoma".am creat intai o adresa de email pe acelasi serviciu yahoo cu aceleasi detalii si username si nu venea emailul de confirmare
    dar habar n-am cum de am reusit sa pun un alt ea id cand mi-am creat ut team prima oara pe x360

  13. #1533 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ca sa deblochezi web app trebuie sa joci peste 25 de meciuri


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1534 SP
    Senior Member nina's Avatar
    futgalaxy e scam site
    i creat un cont am bagat 50k coins,am jucat acolo la jackpot si am iesit cu 140k si am dat withdraw
    la 3-4 ore mi-au sters contul fiindca am creat unul la fel cu acelasi username si email.unul spunea pe chat asteapta ca iti va aparea si altul vine si scrie razand ca e scam si mi-a luat banii
    nu stiu despre ce bani vorbeste ala ca eu am cumparat 5 jucatori gold cu 9900 dar in schimb a spus suma care o aveam
    doar administrator level iti poate sterge contul

    chestia e ca nicaieri nimeni nu a scris ca e scam site ci gambling fiind 2 cuvinte diferite
    articole,threaduri doar despre nephentez si kids gambling
    una e sa joci un joc de noroc si alta e sa fi inselat,nu sunt acelasi lucruri

  15. #1535 SP
    Junior Member thealchimist's Avatar
    "Continue playing FUT17 on Playstation 4 to unlock acccess to the Transfer Market"

    Salut,

    Cea mai simpla cale spre activare este :

    - Manager Task - rezolvat in intregime
    - minim 3 zile logare repetata cu minim 2 meciuri jucate .

    Dupa aceea , in a 4 zi, piata este activa .

    SPOR

  16. #1536 SP
    Member AlexG's Avatar
    La ce oră se dau premiile fur champions?

  17. #1537 SP
    Member micul_'s Avatar
    In 5 minute.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  18. #1538 SP
    Member AlexG's Avatar
    Imi spune si mie cineva ce este common asta ca nu inteleg

  19. #1539 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    common inseamna Non Rare

  20. #1540 SP
    Junior Member RaduBest200's Avatar
    Salutare, joc fifa 17 pe ps4 de pe la sfarsitul lui februarie marea majoritate a jocurilor in f.u.t. Am incercat sa ma calific si eu in weekend dar tot pierd in semifinale ... saptamana trecuta cand am intrat in Ultimate team am primit mesaj ca m-au calificat ei pentru ca am avut peste 35 de victorii in preliminarii asa ca weekendul asta "Champions weekend" devine "Losers wekend".
    Am incercat sa o imi fac o echipa decenta in speranta ca jucatorii mai buni vor compensa un pic din lipsa mea de abilitati, nu stiu totusi ce sa cumpar in loc de Alli pentru postul de CM undeva la maxim 20k

    PS: pentru Son player of the month am facut 3 din 4 echipe, sper sa o fac si pe ultima astazi-maine
    Attached Images Attached Images anglia.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 79 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  2. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  3. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts