Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: EA Sports FC 24

  1. #1 SP
    Manager paul's Avatar

    EA Sports FC 24

    FC 24 announce trailer:

    Full reveal:
    Attached Images Attached Images f0qqetwxoaeaxq9.jpg

  2. #2 SP
    Member smits's Avatar
    Cand o fi 50-60 de lei poate. traiasca glitch-urile.
    is curios fifa ce va face, poate un parteneriat cu 2k?

  3. #3 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    FC24 la banii lor nu puteau gasi un nume mai reusit ?

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu inteleg, mai ales daca dau restart/reboot la joc, de ce continua cu stilu asta cartoonish la personaje - pentru cine nu intelege, oamenii/personajele par mai degraba din Sims decat ceva realist - in timp ce tot restul tinde spre realism.

    Acest reboot era absolut perfect sa schimbe si stilu asta stupid...

  5. #5 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    FC24 la banii lor nu puteau gasi un nume mai reusit ?
    WC24 (The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.)

  6. #6 SP
    Manager paul's Avatar
    Gameplay trailer:

    Lansare pe 29 septembrie.
    PS4, PS5, XONE, XS, Switch, PC.
    - new: Google Pixel Frauen-Bundesliga, Liga F
    - femei in Ultimate Team
    - Clubs, Co-Op Season, Volta Football (Arcade, Squads), Ultimate Team Co-Op (Squad Battles, Rivals, Friendlies - cross-play

  7. #7 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    - new: Google Pixel Frauen-Bundesliga, Liga F
    - femei in Ultimate Team
    asta e tati , acum in sfarsit pot sa il cumpar linistit, said no one.

  8. #8 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci marea noutate a lor este faptul ca poti face echipe mixte in UT
    Cred ca mai bine bagau masini sau arme in joc - macar era ceva ce ar fi fost folosit de oameni.

    Chiar sunt curios daca vor spune vreodata, ce procent de oameni, din cei care chiar joaca UT, vor avea cel putin o fata in echipa - si nu ma refer la alea date bonus de joc

  9. #9 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Eu nu inteleg, mai ales daca dau restart/reboot la joc, de ce continua cu stilu asta cartoonish la personaje - pentru cine nu intelege, oamenii/personajele par mai degraba din Sims decat ceva realist - in timp ce tot restul tinde spre realism.

    Acest reboot era absolut perfect sa schimbe si stilu asta stupid...
    Nu e nici un reboot, doar schimba numele pentru ca FIFA le cerea din ce in ce mai multi bani sa le dea voie sa le foloseasca numele. E practic Fifa24, nu se schimba nimic. Lumea tot Fifa o sa-i zica...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  10. #10 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da, dar schimbarea de nume = un nou inceput. Sunt absolut imbecili daca vin cu acelasi joc, absolut identic.

  11. #11 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Va fi aceeași Mărie cu altă pălărie De ce ai schimba ceva, dacă jocul vinde în draci si nu ai concurență.

    2k nu au ei banii necesari pentru a face un joc competitiv de fotbal, să iei licența și să faci ceva precum PES, e apă de ploaie.

  12. #12 SP
    Manager paul's Avatar
    Ultimate Team deep dive:

  13. #13 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu vreau sa-mi iau hate promovand ceva ce injura toata lumea, dar parca arata mai bine ca niciodata Fifa



    Eu personal joc Fifa (inca) din 2 motive mari si late, sunt obsedat de fotbal si de mic copil de cand colectionez fiecare joc Fifa an de an, mi-am dorit sa vad Liga 1 oficial in joc (nu cu mods&cracks cum se facea pe PC), n-am cum sa ratez sa-i sparg pe astia in online cu Farul, este mica mea placere vinovata din fiecare an sa-i vad cum dau rage quit cu Real Madrid

    In a nutshell, tot ce joc este exclusiv Online Seasons sau couch friendlies, in meniul de ultimate team nici macar nu intru, mi se pare cea mai mare balacareala pe care o poti aduce fotbalului, sa denaturezi cum vrei tu pozitia jucatorilor, sa-l vad pe Ronaldo cu nr.15 jucand in echipa cu Alibec si cu Pele purtand tricouri verzi cu roz... scarbos...

  14. #14 SP
    Member omega's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Deci marea noutate a lor este faptul ca poti face echipe mixte in UT
    Cred ca mai bine bagau masini sau arme in joc - macar era ceva ce ar fi fost folosit de oameni.

    Chiar sunt curios daca vor spune vreodata, ce procent de oameni, din cei care chiar joaca UT, vor avea cel putin o fata in echipa - si nu ma refer la alea date bonus de joc
    "Lasand misoginismul deoparte, sunt femei in FIFA de cativa ani deja, dar nu te obliga nimeni sa joci cu ele daca nu-ti place."

    In rest jocul arata fabulos, se vede evolutia. Cand ai monopol nici nu mai conteaza, si daca ar lasa jocul fara nicio modificare si doar ar actualiza echipele cu transferurile la zi si tot l-ar vinde vinde.

  15. #15 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stiu foarte bine ca exista femei in FIFA de cativa ani si nu ma deranjeaza absolut deloc. E foarte bine ca fiecare sa joace cu cine/ce vrea/cum vrea, dar sa faci echipe mixte mi se pare o prostie, pentru ca ele clar sunt mult inferioare, dpdv al sportului asta si nu au cum, efectiv, sa joace de la egal la egal, decat daca sunt ele OP - ceea ce cel mai probabil se intampla, pentru ca altfel, daca un fotbalist bun are un 90 (sa zicem), o fotbalista buna ar trebui sa aibe un maxim 70 si nu cred ca ar juca nimeni cu ele.

    Nu e vorba de misoginism, pentru ca nu sunt misogin (poate doar la volan uneori) dar e absolut stupid sa faci asta.

  16. #16 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    După mine nu asta ar fi problema, nu le poți folosi în anumite poziții, sunt prea micii de înălțime pentru CB, GK. În rest nu prea contează. Am văzut CB 1.69m și costa 42K.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  17. #17 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    colectionez fiecare joc Fifa an de an,
    Foarte bine, pentru ca EA le-a delistat pe toate, fara sa anunte: EA Sports has delisted its FIFA back catalogue from digital storefronts.

  18. #18 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Colectia fizica will always be golden!

  19. #19 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu știu ce lăudați atâta jocul e varză, mult prea multe bug-uri și mecanicii stricate.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  20. #20 SP
    Member smits's Avatar
    E un copy paste si mai nereusit. Doar numele schimbat, career mode iar praf.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. EA Sports UFC 4 By paul in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 06-09-2020, 21:38
  2. EA Sports UFC By OlBlueEyes in forum Console Club
    Replies: 87 Last Post: 13-05-2018, 22:03
  3. Sports Champions 2 By Madutzzu14 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 10 Last Post: 02-11-2012, 20:57
  4. Racket Sports By AndRewqp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-12-2010, 02:53
  5. EA Sports MMA By Nash in forum Console Club
    Replies: 32 Last Post: 21-11-2010, 22:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts