Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Rollerdrome

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  2. #2 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Interesant. Cineva să le arate și celor de la Ubisoft poate învață ceva și reușesc să salveaze Roller Champions.

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai sunt jocuri complet diferite si nu prea au ce sa salveze la roller champions. jocu ala a fost fail de la primul beta pe care am pus mana si n-au schimbat/imbunatatit absolut nimic.

    Asta pare interesant, cu arme - ma duce cu gandul la Destruction All Stars, nu stiu de ce.
    Dar combinatia pare mai degraba un Tony Hawk's Pro Skater cu Max Payne.

  4. #4 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Clar, încercam să subliniez lipsa de inspirație a celor de la Ubisoft. Același sport (rollerblade) dintr-o altă perspectivă (și grafică) poate deveni un joc interesant. Ubisoft s-au mulțumit să lanseze o nouă franciză pe care au umplut-o, în stilul caracteristic, cu skinuri și cosmetice. Au crezut că vor rupe cerul și pământul dacă va fi free-to-play...

    Nu am înțeles dacă Rollerdome va avea multiplayer. Dar chiar și fără pare un joc interesant. Mă pregăteam să revăd Tron (1982).




  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    YES!!! It's here! De cateva ore s-a lansat jocul Disponibil pe toate platformele care conteaza, GET IT NOW! ������
    ������VIOLENCE������SPEED������MOMENTUM - Official Cinematic Launch Trailer

  6. #6 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu mersi, nu cred ca l-as fi jucat nici acum 25 de ani!

  7. #7 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    De ce? Din cauza graficii? Sau a gameplay-ului?

  8. #8 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    De grafica acum 25 de ani nu m-as fi luat dar in ziua de azi pentru mine mai conteaza si aspectul asta. Da, nu ma atrage nici gameplay, mi se pare o mare prostie dar asta e doar impresia mea, nu trebuie sa se supere nimeni pe aici caruia ii place jocul!

  9. #9 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mi-a placut trial-ul, probabil ca-l voi cumpara la un moment dat:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts