Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Guitar Hero: Smash Hits

  1. #1 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

    Guitar Hero: Smash Hits

    Stinge lumina, da volumul la maxim si pregateste-te pentru cele mai mari hituri din Guitar Hero, Guitar Hero 2, Guitar Hero Encore: Rocks the 80's si Guitar Hero 3: Legends of Rock. Tracklistul contine peste 40 de hituri si vor putea fi cantate de aceasta data ca trupa. Jocul va fi lansat pentru PS2, PS3, XBOX 360, Wii si va fi disponibil incepand cu 16 Iunie 2009
    Attached Images Attached Images ghsh-raining-blood-slayer.jpg ghsh-johnny-napalm.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Mi se pare o balacareala generala deja cu aceste jocuri. Doar ce s-a lansat Guitar Hero Metallica...De ce nu lanseaza cate unul saptamanal? Sa fim seriosi...Cred ca toate cele 40 de track-uri ar putea foarte bine sa le lanseze sub forma de DLC.

  3. #3 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    si eu zic ca cea mai buna metoda e sa fie un joc gen guitar hero, iar melodiile, albumele sau orice altceva sa le downloadezi ca add-on.
    in loc sa iti cumperi un album nou de la pravalie, il iei pt guitar hero si transpiri putin incercand sa intelegi ce a vrut artistul sa simti.
    dar, daca renteaza mai bine producatorului asa .... ce sa mai faci.

  4. #4 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    din experienta pe online se pare ca DLC nu este la mare cautare. nimeni dar absolut nimeni nu avea content luat. cu mici exceptii care aveau totusi albumul Death Magnetic, in rest praf nici eu nu am luat tot contentul dar am selectat ce ma interesa (totusi 5.99$- 3 melodii... se aduna)

    in plus de asta se pare ca totusi GH3 ramane favorit pe online.

  5. #5 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu am luat tot albumul Death Magnetic si as mai lua multe altele online dar nu sunt compatibile cu versiunea mea de Guitar Hero! Ce tampenie!

  6. #6 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Death Magnetic este singurul content compatibil cu GH3, WT si Metallica. in rest sunt separate (wich sucks) motivele sunt ca WT este si pt band pe cand GH3 nu. oricum se pare ca nu se vor opri aici si vor mai scoate. intr-un final cred ca o sa am un raft numai cu GH/RB in stilul asta...

    la RB macar au introdus importul melodiilor prin redeem code. bagi un disc si joci totul. super ok pot zice. nu acelasi lucru fiind si la GH. pana si junioru se intreba dc nu au facut asta

  7. #7 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Eu am luat tot albumul Death Magnetic si as mai lua multe altele online dar nu sunt compatibile cu versiunea mea de Guitar Hero! Ce tampenie!
    Asta probabil ca sa ne faca sa cumparam jocurile lor :c.

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Activision - noul EA Lanseaza Guitar Hero ca pe addonurile la Sims si Call of Duty ca pe NFS.
    Abia astept sa vad "bucuria" de pe fata celor care vor juca CoD 4-2 si CoD 7 :B

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Rock Band mi se pare super din acest punct de vedere. A lansat 2 jocuri si ~500 de piese descarcabile. Si in plus daca ai ambele discuri poti importa astfel incat sa ai absolut toate piesele disponibile in Rock Band, pe un singur DVD .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-06-2009, 15:03
  2. Guitar Hero: Smash Hits Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 10-04-2009, 23:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts