Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Preferati sa jucati cu Mouse sau Controller?

Voters
82. You may not vote on this poll
  • Prefer sa joc cu Controller

    57 69.51%
  • Prefer sa joc cu Mouse

    15 18.29%
  • Nu mi se pare corect sa joci cu Mouse-ul online (Cheat)

    19 23.17%
  • Mi se pare corect sa joci cu Mouse-ul online

    5 6.10%
  • Nu ma intereseaza cu ce joaca fiecare

    17 20.73%
Multiple Choice Poll.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Controller sau Mouse?

  1. #1 SP
    Junior Member Markry's Avatar

    Controller sau Mouse?

    Sunt tot felul de adaptoare, gadget-uri care iti permit sa trisezi, mai precis iti permit sa joci cu mouse-ul. Nu mi se pare corect sa joci cu asa ceva online, offline mai zic dar online nu mi se pare corect fata de unu care incerca sa joace cu controller-ul.

    Acuma intrebarea este ce preferati, daca considerati ca este corect sa joci cu mouse.

  2. #2 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Prefer sa joc cu controller si pur si simplu nu ma intereseaza cu ce joaca fiecare.Omu vrea cu mouse , sa joace cu mouse.Si in SP si in MP.(Si nu e adevarat ca unu cu mouse bate pe unu cu controller-poate sa-l bata usor , dar si invers-)

  3. #3 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    prefer controller, nu pot juca shootere din mouse, pur si simplu nu pot nu sunt obisnuit

  4. #4 SP
    Member CaNtO's Avatar
    prefer controller , da la shootere prefer sa joc cu un mouse!

  5. #5 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Cred ca trebuie specificat in poll ca vorbim numai de shootere, nu de jocuri pe consola in general.

  6. #6 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    Cred ca trebuie specificat in poll ca vorbim numai de shootere, nu de jocuri pe consola in general.
    Corect, eu am crezut ca se refera la a juca Little Big Planet cu mouse-ul.

  7. #7 SP
    Member justamodel's Avatar
    La LBP clar prefer fight sticku`

  8. #8 SP
    Member drik's Avatar
    Vad ca incapacitatea continua de a crea un Poll corect pe discutia asta naste acelasi thread din nou si din nou... Vorbim de shootere... in felul in care e exprimat acum pollul am fi putut avea optiuni si volan, o pasare de plastic sau un san gonflabil... Pare general... De altfel startul ferm ce baga mouseul in categoria "cit" e o companie nepotrivita pentru un poll ce se vrea obiectiv... Am mai spus ca nu e un obiect magic ce joaca pentru tne...

    Ma simt neatins totusi de acuza de cheat, daca nu conteaza offline, pentru ca acolo imi desfasor 90% din activitatea gameristica... Am mai spus ca desi ma descurc perfect cu dualshocku, curiozitatea fata de un device ca unul dintre modele de mouse de pe piata ma face sa vreau unul si probabil voi lua unul, cand imi pica lejer sa fac asta... Pana una alta, baietii care spuneau ca e o pierdere de timp discutia asta, indiferent de ce parte erau, aveau dreptate... Incepe sa fie obositoare...

  9. #9 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Dude,dar nu tot tu ai deschis aceeasi discutie aici : http://www.consolegames.ro/forum/f15...ler-sau-mouse/
    Care-i rostul?

  10. #10 SP
    Junior Member Markry's Avatar
    Drik, nu doream sa fie special pentru Shootere si nu iti fa tu griji ca sunt capabil sa fac un poll.
    Bitza, acolo ma refeream la alceva (Cu ce joaca lumea pe PS3), aici la alceva.

  11. #11 SP
    Member drik's Avatar
    Ideea era sa faca un poll care sa reflecte cu ce ar juca oamenii ideal... Acolo nu reflecta discutia, pentru ca eu de exemplu, desi nu am nimic impotriva unui mouse, am votat ca folosesc controller. De asemenea rezultatele pollului erau date ca argument impotriva mouselui in discutii. De acolo a spus sa faca un poll corect bazat pe preferinte, mai aproape de adevar, dar ratant iar scopul, fiind vorba de shootere.

    Later Edit: Eu din cate am vazut e vorba de mouse, ergo shootere... Nu am spus ca esti incapabil sa faci un poll... ci un poll relevant.
    Oricum, mi-am exprimat deja opinia pe 14 threaduri diferite in legatura cu subiectul asta... ma retrag...

  12. #12 SP
    Junior Member Markry's Avatar
    Cum am spus si mai sus, nu doream sa fie vorba doar de shootere. Daca nu ai nimic impotriva unui mouse poti vota ,,Prefer Controller / Mouse" si ,,Mi se pare corect sa joci cu Mouse-ul online".

  13. #13 SP
    Member Dante's Avatar
    "Sunt tot felul de adaptoare, gadget-uri care iti permit sa trisezi, mai precis iti permit sa joci cu mouse-ul"
    auzi prietene deja exagerezi cu tampenia asta. cine te-a facut pe tine etalon in materie de jocuri ca sa dai verdictul ca orice alt tip de controller decat cel om e cheat? daca esti asa frustrat si crezi ca cei care joaca cu altceva sunt mai buni ca tine doar din motivul asta poti foarte bine sa-ti cumperi ce vrei tu. dar nu deschide enspe threaduri ca sa ne dovedesti ceea ce am vazut de la primul thread

    le: imi cer scuze pentru iesire insa mi se pare extrem de exagerat. se bate moneda aiurea pe un fapt irelevant, oricum fiecare face ce vrea. din cate stiu niciunul din cei care joaca cu frag, fragenstein sau xfps adapter nu a ascuns faptul asta iar cei care nu vor sa joace cu noi stiu ce id-uri trebuie sa evite

  14. #14 SP
    Junior Member Markry's Avatar
    Nu am dat nici un verdict, mi-am spus parerea mea. Nu am vrut sa supar pe nimeni, daca am facuto imi cer scuze.

    Nu necesita raspuns.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Controller sau Mouse? By Markry in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 132 Last Post: 24-11-2009, 17:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts