Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: E3 2019

  1. #1 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

    E3 2019

    Ca in fiecare an, cu mici cu mari, asteptam cu sufletul la gura cel mai important eveniment al anului pentru toti gamerii.

    Ca referinta:
    Romania (EEST) = BST + 2.

    Asteptari personale:

    Microsoft:
    - Sa vina P3 pe scena si sa anunte ca extind Xbox Live in mai multe tari, printre care si Romania (sigur... )
    - Halo Infinite gameplay
    - Gears 5 gameplay
    - NEW EXCLUSIVES - se tot lauda de ceva timp ca au cumparat N studio-uri deci anul acesta chiar nu mai au scuze
    - Ceva, orice, despre urmatorul Xbox

    Ubisoft:
    - Sa il dezgroape pe Sam
    - Ghost Recon Breakpoint gameplay
    - Ceva info noi despre urmatorul Assasins Creed
    - gameplay de calitate din orice vor ei, dar gameplay sa fie, sa nu mai piarda timpul cu show-uri pentru copii

    EA, Bethesda & Square Enix:
    - Nu simt nimic pentru nici unul dintre ei anul asta, singurul lucru pe care il astept de la ei este sa ma surprinda cu ceva frumos

    Hai sa vedem lucruri frumoase anul asta si sa ne bucuram impreuna.
    Attached Images Attached Images 3536193-e3logo-schedule-promo-thumb.jpg e3-2019.png

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Astept cu mare interes atat conferintele, cat si perioada de saptamana viitoare, cand vor aparea multe anunturi care nu vor avea loc in show-uri.

    Ne asteapta 2 saptamani pline de anunturi legate de pasiunea noastra comuna, indiferent de platforma

  3. #3 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Propun tuturor colegilor de forum care au mai mult timp decat mine si sunt 'geana' pe anunturi, sa posteze SI AICI trailarele de Youtube care vor aparea in perioada pre-show, chiar daca deschid threaduri separate pentru jocuri.

    Asta pentru ca la finalul fiecarei zile cei puturosi ca mine sa vina si sa ia la rand fiecare trailer cu Open in New Tab .

  4. #4 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca nu primim release date pentru Cyberpunk la conferinta Microsoft nici nu ma mai uit la restul conferintelor.

  5. #5 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    https://www.xboxachievements.com/new...t-E3-2019.html

    Daca din cele 14 arata 12 mizerii din alea de Indies sau mediocritati precum State of Decay sparg televizorul si imi inchid contul de Xbox.

  6. #6 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Dar televizorul ce vina are ?


    Eu astept detalii despre Halo Infinite si urmatoarea consola , in rest as vrea sa vad un IP nou din partea lor .

  7. #7 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    .....

  8. #8 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Square Enix is teasing a new game that we suspect is called Outriders over on Twitter.

  9. #9 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Toate event-urile in format Google Calendar: https://www.reddit.com/r/Games/comme...vent_calendar/ .

  10. #10 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Pacat ca nu participa...
    Attached Images Attached Images fireshot-capture.png

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Primul trailer in care la sfarsit apare si Stadia




  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Darksiders Genesis... damn. Aveam sperante mari la el atunci cand au anuntat ca va fi Diablo style. Din trailer insa pare a fi mai mult un fel de Dungeon Hunter (mobile game). But still want it!

  13. #13 SP
    Member fdkenzo's Avatar

  14. #14 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Sa ne mai destindem un pic.

  15. #15 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In 10 minute începe singura conferință care contează

  16. #16 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ma asteptam sa rupa, in schimb mi-au aratat 90% jocuri de pe Miniclip. Nici cand nu participa Sony nu-s in stare.

  17. #17 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Din păcate singurul plus, data de lansare pentru Cyberpunk 2077 și Keanu. Despre Proiectul Scarlett... aceleași cuvinte spuse de Cerny in urma cu doua luni. Acum am înțeles de ce au stat acasă aia de la Sony. De la mine conferința Microsoft de anul ăsta primește un 5/10.

  18. #18 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Imi este sila de Microsoft, cea mai slaba conferinta a ultimilor ani.
    Da, Project Scarlet va fi o bestie, stiam asta, nu era nevoie de e3.

    Imi e scarba e ceea ce am vazut aseara, cu exceptia Halo, Ori, Gears 5, Cyberpunk si Scarlet.
    Scarba, sa le fie rusine!!!

  19. #19 SP
    Member marv's Avatar
    "silă", "scârbă", hai să nu fim copii.

  20. #20 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Un short recap si de la mine: Microsoft nu a putut sa fure show-ul chiar si cu principalul competitor absent, ceea ce spune multe. Vorbaraie fara esenta in cea mai mare parte de timp, au aruncat frimituri deja gustate de comunitate despre noua consola pe langa un video "corporate" despre cat de tech tech savy sunt ei si cate vor face. 4 times faster, Cloud gaming, 4 the players, anytime, anywhere, dar nimic concret. Asa au incercat ei sa mobilizeze lumea? Si mai aratau si niste joculete demne de browser gaming intr-o pauza scurta la birou inainte sa rupi usa la ora 17:25. Snoozefest... Bine ca au zis de alta subscriptie de adaugat la portofoliu, vorba lui Monky, se cam aduna.

    Noroc cu Keanu care a fost o surpriza imensa (desi se vedea clar ca nu e din filmul asta - haha, see what I did there?) si chiar cred ca baietii de la CDP vor avea o alta nestemata de adaugat la coroana. Nu cred ca vor da gres, nu au cum, sunt prea setati sa faca ce trebuie si se vede asta. Vom avea parte de el pe generatia actuala si pe next gen, nu ma deranjeaza.

    Jocuri despre care stiam ca se prezinta bine sau unele noi. Pe langa The Outer Worlds, Ori sau Flight Simulator, ce mi-a facut cu ochiul a fost Blair Witch, Nightcall, 12 minutes si Way to the woods. Gears 5, bun si ala. Halo Infinite, era logic ca Halo va fi system seller-ul ales. Elden Ring, nimic concret. Mai asteptam.

    Si Bethesda.. Care a inceput in forta maxima, mai lipsea un clip LGBT approved si aia era. Tot asa, comunitate, gameri, oameni normali, dedicati, bla bla bla. "Noi apreciem feedback-ul vostru chiar daca ne luati la ***** peste tot pe unde ne prindeti pentru 16x the detail si "a few" bugs." Todd ramane acelasi june plin de substanta. Si apoi continua cu TES Blades, a ****ing mobile game. Really? Astia nu au invatat nimic de la Blizzard. Sunt atat de cazuti in cap incat sa creada ca lumea plateste sute sau mii de dolari sa ajunga la acest eveniment si sa vada jocuri de mobil? Playable NAOW!!!!!11 "aplauze" Stati, stati? Vine si pe Switch! Money shot!!

    Ce lipsea? Fallout 76, cea mai mare gluma de joc de anul trecut, un meme ordinar si au vorbit despre cum ei totusi nu au abandonat (lol, de parca era o optiune daca vrei sa mai ramai in business) si au stat de capul lui, sa il aduca unde trebuie. NPC-uri cu dialog? Extraordinar. Battle Royale? Da, da, stim ca vreti. Dar stati, asta nu e tot!!! Totul e gratis pentru cei care au jocul. Strasnic! Cum era sa ceara bani?

    Aia din sala erau fanboy sau platiti, ca ii acopereau pe aia care au scos sunete de dezaprobare. ESO, dragoni. OK. Ropote de aplauze de la 9 angajati din primul rand. Alt joc de mobil? Bine. Nu vreti si un card game, tot pe telefon? Da, cum sa nu. Nazi killing in VR. Hai, treaca. Deathloop parea jucabil, dar nimic concret nici aici. Alte clipuri cu oameni simpli ca noi toti. Am mentionat ca astia cu #BE3 iubesc sa arunce cuvinte ca fvck, sh1t, fvcking, etc in prezentarile lor? Asa arata cat de edgy sunt, real gamers. Orion, un fel de carja (fara sa fac referire la tipul de pe scena) pentru streaming in sine, 20x faster per frame, DOOM pe telefon. Bineinteles.

    Cel din urma, DOOM Eternal, normal, oamenii pentru asta au venit. Reteta imbunatatita. Muzica de ucis demoni. Legit. Ramane de vazut cu casca aia din Collector's Edition, daca e "canvas bag' quality. Ah, si MP. Meh, pare fun, pentru primele saptamani, dar cam atat. Mentiune: Ghostwire mi-a starnit interesul.

    De EA nici nu are rost sa pomenesc, FIFA street si sirenele din SIMS nu ne incalzesc. Un E3 saracacios. La anul o sa fie mai distractiv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Club Manager 2019 (pareri) By daimy2020 in forum Jocuri PC
    Replies: 0 Last Post: 12-02-2019, 01:14
  2. Pro Evolution Soccer PES 2019 By nutzule in forum Console Club
    Replies: 56 Last Post: 01-11-2018, 18:14
  3. Cumpar PES 2019 PS4 By Yanciu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 14-09-2018, 14:03
  4. Borderlands 3 amanat pentru 2019-2020 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-06-2018, 15:10
  5. Vand PS4 PRO 1TB Garantie 2019 By Ownzy in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 30-05-2018, 12:13

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts