Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 282

Thread: Desene animate

  1. #1 SP
    Senior Member nops66's Avatar

    Post Desene animate

    Din dorinta de a ma uita la Viata cu Louie si cu un mic search pe google am dat peste acest site Desene Animate - Urmareste desene animate online unde puteti gasi toate desenele animate din generatia de aur de pe fox kids si cartoon network. Enjoy!
    Attached Images Attached Images looney_tunes.jpg

  2. #2 SP
    Member adiandrei1's Avatar

  3. #3 SP
    Member Zaktan's Avatar
    E nasol ca nu se vede bine Full-Screen,ma rog,macar sunt

  4. #4 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mai mult de jumate din ele nu le stiu. Credeam ca pot vedea si eu un Captain Planet, Piratii Apei Negre, d'astea batranesti

    L.E. Gasite pe linkul dat de andrei1. Swat Kats ftw!

  5. #5 SP
    Senior Member huber's Avatar
    am si eu o intrebare stie cineva vreun site un pot viziona toata serialele din naruto shippuden in limba engleza ?

  6. #6 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Cred ca pe www.peteava.ro

  7. #7 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Deci eu vreau desenul ala animat cu Sibip - (aventurierii spatiului cred ca era tradus) - eram la liceu cand se difuza - stiu ca fugeam repede de la liceu pana acasa - ca sa il prind ... pff ce vremuri.

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Uchusen Sagittarius (Series) Cartoon

    Adica astea?

    Eu am alte lapsusuri. Ceva de pe Cartoon Network - in genul lui He-Man (
    ) dar era cu ceva dinozauri (daca nu ma insel) si cu o familie care era de "supereroi".

  9. #9 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Dap alea sunt ...The Space Sagittarius

  10. #10 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Mai mult de jumate din ele nu le stiu. Credeam ca pot vedea si eu un Captain Planet, Piratii Apei Negre, d'astea batranesti

    L.E. Gasite pe linkul dat de andrei1. Swat Kats ftw!
    Da... Piratii apei negre chiar a fost o serie fantastica, pacat ca nu au terminat-o...

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    SWAT Kats: The Radical Squadron!



    lol

    C�t despre The Pirates of Dark Water da, n-au terminat povestea . Au fost două sezoane și �ncă mai țin minte cum s-a terminat c�nd Tula a fost salvată de Ioz și Niddler a furat ultima comoară de la g�tul lui Bloth ...după care Ioz a scăpat un compliment spre Tula cică - I think it was the Winds

    Am și cu The Pirates of Dark Water intro, l-oi scoate odată de pe cameră

    Oricum, dacă nu se mai găsesc ăe net (la antichități) de v�nzare există mereu alternativa (care și ea se cam termină)...

    ...cu puțină răbdare le aduceți pe TOATE! (indiferent de toon, nu doar Swat Kats sau The Pirates of Dark Water) Și le aveți 4 ever and ever

    *Later Edit

    Le dădeau �ntr-o vreme pe Boomerang (Cartoon Network 2) dar acum...gata. Mi-a zis o prietenă că �n US există un canal (Classin Cartoons) unde acolo le da pe toate - lucky bastards

    Era foarte fain la �nceput...�n fiecare zi era un alt program...dar acum...zilnic e același lucru. la ore fixe tot aceleași desene. Păi mai diversifică puțin grila de programe prietene...

  12. #12 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cateva amintiri... Retro warning






  13. #13 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Stie cineva un site unde se poate gasi acele desene Povestiri din Cripta in romana?erau pe minimax mai demult...

  14. #14 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    as avea si eu o intrebare. cand eram mic (5-7 ani) erau pe protv la ora 7 de dimineata, niste desene animate care imi placeau foarte mult dar nu mai tin minte cum se numea. era vorba despre 3 barbati care aveau niste costume speciale. costumele acelea aveau gauri de diferite marimi si ei putea sa pune pe costume diferite arme. costumele aveau 3 culori(albastru, verde si inca una dar nu imi aduc aminte). era foarte interesant pentru ca puteau face combinati de mai multe arme si iesea un costum care semana cu o masinarie de razboi. un alt lucru care imi mai aduc aminte este ca dupa el urma desenele animate cu roboti care se transformau in masini, avioane, elicoptere, tancuri etc.

  15. #15 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    as avea si eu o intrebare. cand eram mic (5-7 ani) erau pe protv la ora 7 de dimineata, niste desene animate care imi placeau foarte mult dar nu mai tin minte cum se numea. era vorba despre 3 barbati care aveau niste costume speciale. costumele acelea aveau gauri de diferite marimi si ei putea sa pune pe costume diferite arme. costumelele aveau 3 culori(albastru, verde si inca una dar nu imia duc aminte). era foarte interesant pentru ca puteau face combinati de mai multe arme si iesea un costum care semana cu o masinarie de razboi. singurul lucru care imi mai aduc aminte este ca dupa el urma desenele animate cu roboti care se transformau in masini, avioane, elicoptere, tancuri etc.
    Astia ?

  16. #16 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    da. mersi mult

  17. #17 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    nu stiu daca a vazut cineva pe Minimax Familia Mezga ,o familie de unguri era destul de funny

  18. #18 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    am si eu o intrebare stie cineva vreun site un pot viziona toata serialele din naruto shippuden in limba engleza ?
    Pe Naruto Tv -Watch free Naruto Episodes,shippuden and Videos in english Ai aci fiecare episod din shippuden. Un nou episod apare in fiecare joi/vineri. A si mai apar si filme tot pe acest site. Eu aici ma uit si sunt foarte multumit si bineinteles sunt traduse in limba engleza !

  19. #19 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar



  20. #20 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Are careva idei despre unde as putea viziona ( engleza - sau romana ) seria Dragonzball ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Desene pe foaie, digitale si lucrari 3D By GeOKeR in forum Foto & Video
    Replies: 734 Last Post: 07-09-2021, 22:40
  2. GIF-uri animate de exceptie By MonkY in forum Foto & Video
    Replies: 41 Last Post: 07-10-2015, 22:04
  3. Desene animate By kitabatake12 in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 17-04-2014, 18:01
  4. Desene By zinodaur in forum Offtopic
    Replies: 23 Last Post: 11-09-2008, 00:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts