Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Fringe...

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Fringe...

    Pentru fanii serialului Fringe (a kind of X-Files Evolved)... am si eu o intrebare de baraj. Am ajuns la seria a doua, episodul 11... si am ramas perplex. Voi pune spoiler pt. cei care nu au ajuns inca la acest episod:


    Btw, in rest, serialul e super ok. Seria a doua chiar mai buna decat prima... cu ceva mai multa continuitate si mai putine episoade "random". E foarte ok realizat, desi cateodata cam prea previzibil. Oricum nu cred ca ar trebui sa existe fan X-Files care sa-l rateze. Nota 9/10 de la mine

  2. #2 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    [spoiler=Episod]Aici gasesti raspunsul la intrebarea ta [/spoiler]

  3. #3 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    monky, acel episod este defapt din sezonul unu, dar nu a fost difuzat niciodata pe parcursul primului sezon. a fost difuzat in timpul sezonului 2 cand serialul era in pauza de 3 saptamani. pentru a umple golul lasat de serial, FOX a difuzat acest episod. este doar un filier, daca ai observat nu are nici o legatura cu povestea sezonului 2. oricum, fringe e un serial aparte, abia astept s3

  4. #4 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Sezonul 3 deja este on, si este din ce in ce mai bun . JJ ABRAMS face o treaba buna.Sa speram ca mutarea FRINGE in seara de vineri, nu inseamna si sfarsitul serialului...
    ps: Walter Bishop(interpretat de John Noble) -pur si simplu genial

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts