De la Gaudeamus![]()
In mare parte aceleasi din magazine. Insa am vazut si ceva pachete promo. Daca ai timp, fa o vizita, cu siguranta nu pleci cu mana goala.
M-am uitat pe google la cateva imagini din Gyo si arata super f****d-up. Trebuie sa-l iau si eu. Uzumaki cum ti s-a parut? Oscilez intre cele doua si nu prea le am cu manga.
nici eu nu le am cu manga
ia mai intai Uzumaki, e mai mare si are mai multe povesti in ea = mai mult horror
apoi Gyo si cand apare si Tomie, care pare super interesanta
Elefant.ro:
Transport-10 lei
- Pachet contele de Monte-Cristo (4 volume)-44 lei
- Pachet Star Wars-66 lei
Firul rosu e acelasi, dar povestea este mult mai profunda. In carte traiesti acele experiente care il schimba pe Artiom.
By Radoo in forum Offtopic
By rodarkone in forum Console Club
By RonanN1 in forum Jocuri PC
By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
By RACHyyy in forum Muzica, Filme & Seriale
Bookmarks