Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 360 1 2 3 11 51 101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Fotbal

    In acest thread putem sa discutam despre fotbal in general nu numai despre o anumita echipa. dupa cum bine stiti astazi au avut loc tragerile la sorti pentru pentru UEFA. ce credeti am avut noroc sau ghinion?
    Tragere cu noroc in Europa League? Vezi REACTII Dinamo, Steaua, CFR si Vaslui
    Attached Images Attached Images a1-football-background-5-767404.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Au avut si noroc , dar s-au descurcat si pe teren . Cel mai mult mi-a placut jocul celor de la Vaslui , dar si Steaua a iesit in evidenta cu un joc mult mai ordonat , fata de alte dati . Sa vedem cat noroc vor avea in continuare ..

    Am observat in timpul meciului Motherwell - Steaua un banner care m-a ingrozit .. "mandri k suntem romani" (.. si analfabeti pe deasupra) .

  3. #3 SP
    Member Cata25's Avatar
    Am picat bine. Steaua, Dinamo și CFR Cluj ar trebui să se califice ușor �n grupe. Nici Vasluiul nu a picat rău, AEK Athena fiind un adversar accesibil.
    Cel mai probabil vom avea o echipă �n Liga Campionilor și 5 �n Europa League.

  4. #4 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cred ca VFB stuttgart va avea un emci faorte greu impotriva timisoarei. Stuttgart-ul nu mai joaca asa bine cum juca in anii trecuti si nu cred ca ar fi o minune sa avem doua echipe in CL. cat despre Steaua, Dinamo si Cluj ar fi o rusine si o dezamagire foarte mare daca nu obtin victorii si acasa si in deplasare, mai ales ca avem nevoie de puncte pentru coificent. Vasluiul are un meci greu insa nu pot sa zic nimic de sansele vasluiului deoarece nu i-am vazut in sezonul acesta fiind plecat din tara. oricum multa bafta echipelor romanesti.

  5. #5 SP
    Member Cata25's Avatar
    Azi la ora 17:00 pe Sport Klub e Supercupa Angliei, Chelsea - Manchester United.
    Iar la ora 20:45 pe Antena 1 e Steaua - CFR Cluj.

  6. #6 SP
    Diesel k1du's Avatar
    e pe 15 meciul cu Steaua-CFR

  7. #7 SP
    Member Cata25's Avatar
    Sigur că da. Nu s-a terminat 2-2

  8. #8 SP
    Senior Member huber's Avatar

  9. #9 SP
    Member dogdan's Avatar
    ce pozitie jucati fotbal si dece ?

  10. #10 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am vazut si eu meciul. sa fiu sincer cred ca real madrid va castiga tot sezonul acesta.

  11. #11 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    ce pozitie jucati fotbal si dece ?
    Pe ce poziții crezi că se joacă �n spatele blocului? De fapt, și pe sintetic tot așa e. Portar sau atacant.

    M�ine la ora 19:00 are loc tragerea la sorți pentru grupele Champions League pe Tvr 1.
    Sunt curios cu cine pică Unirea.

    Tot m�ine avem 4 meciuri ale echipelor rom�nești �n Europa.
    Steaua e deja aproape calificată, CFR și Vaslui sunt favorite, iar Dinamo trebuie să revină de la 3-0.

    Sper să nu mai avem alte surprize.

  12. #12 SP
    Member Dante's Avatar
    sper sa pice cu milan in grupe unirea ca sa ma pot duce la meci

  13. #13 SP
    Member Cata25's Avatar
    Eu aș vrea cu Manchester sau Barca și Real.

  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu vreau pe Juventus Oricum planuiesc sa ma duc sa vad un meci pe Delle Alpi cand e gata

  15. #15 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Eu mi-am promis ca la meciurile Unirii vreau si eu foarte mult sa ma duc La Steaua nu prea aveam cum sa ma duc dar acum am sansa sa vad un meci de CL in Bucuresti

  16. #16 SP
    Member Cata25's Avatar
    Unirea Urziceni a picat �n grupa G cu Sevilla, Rangers și Stuttgard.

  17. #17 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    E probabil cea mai echilibrata grupa. Mi-as fi dorit sa picam in grupa C pentru spectacol. Veneau Milan, Real, Marseille - aveai ce admira.

  18. #18 SP
    Member Cata25's Avatar
    Exact asta vroiam și eu. Dacă pica cu Real mă duceam chiar dacă era 200 lei biletul.
    Dar nu mă duc să văd Sevilla, Rangers sau Stuttgard.

    Gooooool Dinamo! 3-0, meciul se duce �n prelungiri.
    Vaslui e condusă cu 1-0. 2-2 la general, deci la scorul ăsta e afară

  19. #19 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Deci nici unul din goluri nu l-am vazut live. Eram ocupat cu munca si n-am dat drumu la stream la golu 1. La golu 2 eram la masa.. si la golu 3 m-am dus sa ma usurez. Am 3 sticle de apa cu mine le tin pt prelungiri

  20. #20 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vai ce tare va fi daca vom avea 6 echipe in grupe: Steaua (prima caa sunt stelist ) Dinamo (sper sa se califice, MERITA) Cluj(deja calificati) Timisoara (calificata) Vasluiul (mai trebuie sa reziste jumate de ora) si Unirea Urziceni (calificata in CL) bafta!

    PS: prelungiri la dinamo

    PSS: @Khan apa? cred ca ti-ar trebui medicamente pentru inima lanaga tine, nu apa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 360 1 2 3 11 51 101 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts