Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Problema avion

  1. #1 SP
    Junior Member ignatel's Avatar

    Unhappy Problema avion

    Slutare stiti cumva daca am voie sa bag ps3-ul si in jur de 10 jocuri in bagajul de mana la avion? astept un raspuns din partea voasta va rog mult! Multumesc anticipat!

  2. #2 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Bineinteles,dar sa nu ascunzi pastilele de extazy in el!!)

  3. #3 SP
    Junior Member ignatel's Avatar
    Da am inteles ) chestia e sa nu iau prea multe cu mine si sa mi le opreasca pe acolo cine stie ce au astia in cap

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sincer, chiar nu vad de ce ai face asta. Mai ales la avion. Cate companii sunt, atatea reguli tampite gasesti. Unele companii permit maxim 10 kg, altele nici atat. Unele permit un troller ca bagaj personal, altele o POSETA (da, mi-a fost trimis RUCSACUL la bagaje, cu Bluair). Nimeni nu iti poate spune sigur ce si cum, decat insotitorii de pe aeroport. Moment in care este prea tarziu sa transferi din bagajul de mana.

    Eu nu m-as risca, mai degraba l-as pastra in cutia originala, impachetat bine si pus intre haine, in troller.

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    PS3 + 10 jocuri nu depaseste 10 kilograme. Cu ce companie zbori?

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    trickz: de obicei pe paginile fiecarei companii sunt trecute conditiile pt. bagaje de mana si bagaj de cala. Cu dimensiuni, greutate, pret si toate cele. Mie nu mi-au refuzat nimic care se incadra in dimensiuni. E drept insa ca insotitorii isi rezerva dreptul de a refuza anumite pachete (suspecte/mari/mirositoare/care curg sau mai stiu eu ce).

    ignatel: suna la compania cu care zbori, si intrebi clar. Le spui ce ai... ce dimensiuni, si speri si tu ca primesti un raspuns pozitiv.

  7. #7 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Mie mi l-a adus cineva din state asa.

  8. #8 SP
    Member miami's Avatar
    Iti recomand sa il iei cu tine in avion.Nu are cum sa depaseasca greutatea si nici dimensiunile gentii in care il poti baga nu depaseste limitele bagajului de mana.Bagajele de la cala sunt manipulate fara niciun fel de mila.Oricum companiile romanesti chiar recomanda sa nu se trimita in bagajele de cala produse electronice (laptopuri,camere foto/video, sau in cazul tau, o consola).
    Zbor placut .

  9. #9 SP
    Junior Member ignatel's Avatar
    multumesc tuturor pt reply-uri
    thread-ul era pt un prieten care a plecat aseara in italia
    acum astept un telefon de la el sa vad cum au decurs lucrurile.
    promit sa dau un comment aici cu detalii si info(pentru cei interesati,desigur)
    multumesc CG

  10. #10 SP
    Junior Member ignatel's Avatar
    dupa cum am promis!
    am vb cu prietenul meu si el spune k a reusit sa il ia cu el ca bagaj de mana numai k inainte sa treaca la pus sa scoata toate jocurile ca nu cumva sa fie altceva ascuns in carcasa.
    in rest totul a decurs perfect
    inca o data multumesc tuturor si in special CG

  11. #11 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    or fi vrut sa vada ce jocuri are un schimb ceva.

  12. #12 SP
    la muncă bă! urioc's Avatar
    lucrez in domeniu si poti pune in bagajul de mana, doar sa nu depaseasca greutatea companiei cu care calatoresti (unii au 8 kg, alti au 12 si tot asa) asa ca nu era nici cea mai mica problema. in bagajul de mana nu trebuie sa ai lichide sau obiecte ascutite.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PS+ - Problema By heLLboy :x in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 20-01-2013, 02:13
  2. Problema By clEpsiDdR in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 06-08-2011, 20:18
  3. Problema la GH By Vami in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 12-04-2009, 01:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts