Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Red Faction Demo

  1. #1 SP
    Member zNowkid's Avatar

    Red Faction Demo

    Daca vreti sa va faceti o parere despre noul joc de la THQ, inregistrati-va pe site-ul oficial.Odata inregistrati pe site, veti gasi o pagina dedicata jocului Red Faction.Alegeti consola pe care o detineti (XBOX360/PS3) si veti primi un key, cu ajutorul caruia veti putea descarca jocul dupa XBL/PSN.Jocul nu este prea lung, dar aveti ocazia de a vedea cum functioneaza Geo-Mod 2.0.Jocul full va fi lansat pe data de 12 iulie.Si sa nu uit site-ul oficial THQ.
    Attached Images Attached Images rf.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    O porcarie de joc... parerea mea.

  3. #3 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    O porcarie de joc... parerea mea.
    Te inseli amarnic , am jucat demo-u si este unu din cele mai bune titluri pe care am pus mana de ceva timp bun.
    Il voi cumpara sigur.

  4. #4 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Pe pc nu sunt sanse de demo, k nu am decat PS2 si am trecut tot ce ii Red Faction pana acuma, nu as vrea sa il pierd pe asta.

  5. #5 SP

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Am facut si eu rost de key!
    Thx 4 the news

  7. #7 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    e vreo diferenta intre versiunea de X360 si cea de PS3? eu am ales X360 si imi e cam lene sa imi fac inca un cont

  8. #8 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Si eu m-am gandit la fel ca exist dar am incercat demo-ul cu o minte deschisa, si acum il astept mai mult ca pe infamous

  9. #9 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Am jucat si eu demou' azi noapte. Nu e chiar de first-day-buy dar merita cumparat sh macar. Cateva aspecte observate de mine:
    -grafica draguta
    -fizica e destul de bunicica
    -gameplay-ul bun (chiar m-a surprins intr-un mod placut)
    -optimizare buna
    -sunet cam slabut (se mai putea lucra la el)
    Per total e un titlu ok ce reuseste sa sara peste categoria jocurilor mediocre

  10. #10 SP
    Manager paul's Avatar
    Pentru un joc facut special pentru fizica are grafica foarte buna. L-am jucat si eu. Ce frumos e sa distrugi o casa plantand remote mines pe coloanele de sustinere. Tot timpul am vrut un joc ca asta. Sper sa fie si un free-mode numai tu si cladiri.
    In demo zice ca se lanseaza in iunie 2009, nu iulie.

  11. #11 SP
    Member zNowkid's Avatar
    asa e.12 iunie.my bad .

  12. #12 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    SORRY - NO PLAYSTATION 3 KEYS LEFT

    puteau sa anunte inainte sa-mi fac cont, nesimtitii. e sa vezi ce mail le dau eu acum.

  13. #13 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    SORRY - NO PLAYSTATION 3 KEYS LEFT

    puteau sa anunte inainte sa-mi fac cont, nesimtitii. e sa vezi ce mail le dau eu acum.
    De ce, contul il faci pentru a avea acces la site, la forum si ce mai au ei acolo. Key-urile sunt bonus
    N-ai pierdut mare lucru oricum.

  14. #14 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    De ce, contul il faci pentru a avea acces la site, la forum si ce mai au ei acolo. Key-urile sunt bonus
    N-ai pierdut mare lucru oricum.
    de acord, dar eu am dat sign-up de pe un banner in care scria GET YOUR FREE KEY. in general nu ma agit dupa demo-uri, trials, etc., dar ma enerveaza la culme cand sunt prostit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Red Faction: Armageddon By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 25 Last Post: 06-09-2011, 22:37
  2. Red Faction: Armageddon Videos By ReNeGaDe124 in forum Videos
    Replies: 21 Last Post: 04-08-2011, 11:18
  3. Red Faction: Guerilla By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 52 Last Post: 17-12-2009, 17:23
  4. Red Faction: Guerrilla Videos By Bobby in forum Videos
    Replies: 16 Last Post: 26-09-2009, 08:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts