Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Ubisoft spune nu demo-ului EndWar pe PS3

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Ubisoft spune nu demo-ului EndWar pe PS3

    Dupa ce mai devreme am facut o bucurie detinatorilor de Xbox, acum voi aduce supararea celor cu PS3-uri: demo-ul nu va fi disponibil pe Playstation Store. Nimic nu poate fi mai clar de atat: "The demo, exclusively available for Xbox 360, is free and offered for download on Xbox Live Marketplace for Xbox 360.". Imi pare foarte rau la citirea acestui anunt, pentru ca in calitate de detinator al consolei Sony, nu voi putea testa jocul inainte de al achizitiona.
    Attached Images Attached Images endwar-no-ps3.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce aberatii... prin exclusivitate a se citi "nu am reusit sa facem un demo si pt. PS3". Exclusivitate ar fi fost daca jocul nu ar fi aparut si pe PS3... asa, mi se pare ca ar spune "voi cei cu PS3 nu aveti voie sa testati inainte sa cumparati". Yak.

  3. #3 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Oricum jocul e praf, poate doar fanilor hardcore al genului le va place asa ceva.

  4. #4 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Corect, cei cu PS3 nu pierd absolut nimic nejucandu-l (l-am luat eu ieri si a parasit hdd-ul in sub 10 minute).

  5. #5 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    jocul este adresat celor care joaca RTS... si nu puteti spune ca este praf... este foarte bine facut... voice command-ul este aproape impecabil (are probleme cu cifra 2... nu prea o intelege)... daca plecati de la GoW sau MGS, normal sa nu va placa.... dar de la faptul ca nu va place pana la faptul ca e praf, este cale lunga

  6. #6 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Nu m-as hazarda in a spune ca e un RTS, fanii prefera the real thing nu ceva simplist, cu elemente de baza amputate. Starcraft, Warcraft sunt RTS, Company of Heroes e godly pe langa o simpla clona de World in Conflict.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tekken... eu din cate am inteles, e un "pionierat" in astfel de jocuri. Numai faptul ca au realizat un astfel de control 99% din comenzi vocale, e un lucru de apreciat... dupa care eu unul nu ma dau in vant. Nu prea-mi surade ideea ca dupa o zi de munca sa mai stau sa si urlu la echipele alfa, beta, gama...

  8. #8 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Marketing bull****. Ce pot sa spun.

  9. #9 SP
    Manager paul's Avatar
    Cati bani a dat Microsoft ca sa aiba numai ei demoul ?

  10. #10 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Pentru Sony de abia s-a lansat headset-ul sau urmeaza sa se lanseze. Nu cred ca au avut cand sa il optimizeze prea bine ptr headset. Cum spunea si Monky la intalnire ca motivul care nu apare pe PC este diversitatea de microfoane existente ptr PC ceea ce ar insemna o munca titanica sa il optimizeze ptr fiecare ...zgomot de fond etc.

    Jocul este superb. Am jucat aseara ore in sir cu qweqwe la mine acasa. E genial. Vorba lui Mo, cu litera 2 are probleme .. caterinca este ca daca spui "deou" o ia

  11. #11 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Cati bani a dat Microsoft ca sa aiba numai ei demoul ?
    Stai linistit ca nu au dat nici un leu, cei de la Ubisoft Shanghai sau care naiba o fi developer-ul au fost prea lenesi sa faca unul si pentru PS3.

  12. #12 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Am si eu o intrebare, m-am repezit sa iau jocu de pe marketplace si cand imi zice ca e numai pt gold acounts si din cate am inteles va putea fi downloadat in cateva zile si de pe silver?. De abia mi s-a terminat luna trial de gold deci nu prea am avut ocazia sa vad diferenta dintre conturi.

  13. #13 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by cata_x360 View Post
    Am si eu o intrebare, m-am repezit sa iau jocu de pe marketplace si cand imi zice ca e numai pt gold acounts si din cate am inteles va putea fi downloadat in cateva zile si de pe silver?. De abia mi s-a terminat luna trial de gold deci nu prea am avut ocazia sa vad diferenta dintre conturi.
    Toate jocurile demo in general apar pt Gold si la o saptamana sau doua (nu stiu eu sigur, dar ideea e ca aceasta perioada e invariabila) cei cu silver pot downloada si ei.

  14. #14 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by cata_x360 View Post
    Am si eu o intrebare, m-am repezit sa iau jocu de pe marketplace si cand imi zice ca e numai pt gold acounts si din cate am inteles va putea fi downloadat in cateva zile si de pe silver?. De abia mi s-a terminat luna trial de gold deci nu prea am avut ocazia sa vad diferenta dintre conturi.
    Nu ai apucat sa vezi diferenta din conturi? Pai poate ca pe unul te poti juca in multiplayer si pe altul nu? Nu stiu cum ti-a scapat.

  15. #15 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Ma refeream la marketplace, oricum mersi pt ajutor. Stiu ca nu aici ar trebuii sa postez asta dar exista un thred special de postat reviewuri? ma gandeam sa fac unul pt farcry 2.

  16. #16 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    O sa poti sa il postezi cand apare original. Citesti regulile pentru review-uri si apoi ai rubrica speciala review-uri. Unde postezi, noi verificam si apoi publicam

  17. #17 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Ok, mersi. Data viitoare mai ma interesez inainte sa postez.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spune genul, afla restul By GoodFella10 in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 31-08-2012, 18:16
  2. Ubisoft Shanghai lucreaza la continuarea EndWar By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 23-07-2009, 09:36
  3. EndWar demo pe XBLM By istrategie in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 16-10-2008, 15:47
  4. VIP Demo pentru EndWar By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 28-08-2008, 10:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts