Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Shaun White Skateboarding ?

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Shaun White Skateboarding ?

    Da oameni buni, ati citit bine. Nu demult Ubisoft a anuntat doua jocuri noi ce vor aparea anul acesta . Acestea au fost Pure Football si Shaun White Skateboarding. Despre Pure Football stim ca se lucreaza la studioul Ubisoft Vancouver si ca va aparea in luna mai. Shaun White Skateboarding e o productie Ubisoft Montreal si este primul joc de acest fel cu numele tanarului snowboarder/skater. Desi este primul joc de acest fel (a celor de la Montreal bineinteles), cei de la Ubisoft promit ceva nou, proaspat si inovator ce te va tine multe ore in fata televizorului.

    Se zvoneste ca lansarea jocului va avea loc la sfarsitul anului, in preajma sarbatorilor .
    Sursa :VG247 Blog Archive Ubisoft reveals new Shaun White Skateboarding and Pure Futbol
    Attached Images Attached Images shaun_skate.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Interesant. Btw, nu inteleg de ce pui spatiu inainte si dupa un semn de punctuatie... Corect e doar dupa

  3. #3 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Interesant. Btw, nu inteleg de ce pui spatiu inainte si dupa un semn de punctuatie... Corect e doar dupa
    sa arate frumos . Nu vreau sa vad comentarii de genu : "de spacebar nu ai auzit ? ca mi-a luat 2 minute sa citesc stirea " . Better be safe than sorry

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    sa arate frumos . Nu vreau sa vad comentarii de genu : "de spacebar nu ai auzit ? ca mi-a luat 2 minute sa citesc stirea " . Better be safe than sorry
    Pai inainte de a arata frumos, trebuie sa respecte Limba Romana. N-o mai infrumuseta si tu, ca si-asa o chinuie altii de-mi vine sa vorbesc numai in engleza.

    Back on topic insa, din ce am vazut in biografia lui Shaun White, este renumit atat ca skateboarder cat si snowboarder... deci nu e ceva excentric. Insa as fi curios daca a participat la competitii impotriva lui Tony Hawk... care dintre ei a iesit mai bine. Deh, sa ma simt si eu ca un skateboard flamer

  5. #5 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Shaun White skater? E prima data cand aud asta, dar nu ma mir...cat despre joc, cred ca va fi ceva in stilul jocurilor "Tony Hawk", sper sa ma insel si sa iasa ceva dragut!

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post
    Shaun White skater? E prima data cand aud asta, dar nu ma mir...cat despre joc, cred ca va fi ceva in stilul jocurilor "Tony Hawk", sper sa ma insel si sa iasa ceva dragut!
    Shaun White - Wikipedia, the free encyclopedia@@AMEPARAM@@/wiki/File:Shawn_White_cropped_and_centered.JPG" class="image">Shawn White cropped and centered.JPG
    Shaun Roger White (born September 3, 1986) is an
    American professional snowboarder and skateboarder. He is a two-time Olympic gold medalist. He rides regular stance, twelve and negative three degrees on his board.[1] He is known for his shock of red hair, for which he has become known as "Animal" and "The Flying Tomato".[2]

  7. #7 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    yep . de pe wikipedia am aflat si eu ca Shaun White e skater . Da nu a participat la multe concursuri ca si Tony Hawk sau Bucky Lasek si deaia nu e asa de cunoscut la alte sporturi in afara de cele de iarna .
    Cat despre joc , nu stiu ce sa zic . Au spus ca o sa fie inovator asa ca sigur nu o sa fie o clona de Tony Hawk (care incepe sa aibe tot mai putini fani ) da nici de Skate. nu va fi (zic eu ) . Poate o sa fie o combinatie . Who knows ? Abea astept sa apara niste gameplay videos ca sa imi raspunda la o parte din intrebarile mele (si crede-ma , is multe )

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    yep . de pe wikipedia am aflat si eu ca Shaun White e skater . Da nu a participat la multe concursuri ca si Tony Hawk sau Bucky Lasek si deaia nu e asa de cunoscut la alte sporturi in afara de cele de iarna .
    Cat despre joc , nu stiu ce sa zic . Au spus ca o sa fie inovator asa ca sigur nu o sa fie o clona de Tony Hawk (care incepe sa aibe tot mai putini fani ) da nici de Skate. nu va fi (zic eu ) . Poate o sa fie o combinatie . Who knows ? Abea astept sa apara niste gameplay videos ca sa imi raspunda la o parte din intrebarile mele (si crede-ma , is multe )
    din cate stiu eu shaun este unul dintre cei mai buni skateri la ora actuala si chiar i-a uimit pe toti ca a reusit sa devina atat de bun, intr-un timp atat de scurt

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Licitatie: Shaun White Skateboarding Xbox 360 By calin_kalf in forum Licitatii
    Replies: 12 Last Post: 18-08-2011, 11:21
  2. Replies: 0 Last Post: 12-07-2011, 22:56
  3. Shaun White Skateboarding Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 30-09-2010, 21:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts