Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: GT5 va fi lansat in Octombrie

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    GT5 va fi lansat in Octombrie

    Gran Turismo 5 a fost amanat de foarte multe ori. Lansarea din primavara a fost amanata, iar pana acum data de lansare nu a fost stabilita. Luna trecuta a fost mentionata perioada in care va fi lansat jocul, fall 2010, iar luna aceasta a fost confirmata. Astazi avem o noua data de lansare pentru Gran Turismo 5, Octombrie 2010. Daca totul merge cum trebuie si nimic nu le da planurile peste cap celor de la Polyphony Digital, vom putea juca jocul in toamna. Ieri am aflat ca jocul va putea fi controlat cu PS Move, fiind inclus suportul si pentru 3D.
    Attached Images Attached Images www.totalvideogames.com_68830_1a-20gtbycitroen-20piccadilly-20circus-20-gt5-20prologue-.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Sa fie sanatosi si ii asteptam prin Septembrie sa ne anunte ca il amana pentru Q1 / 2011. Deja mi s-a "acrit" de GT5.

  3. #3 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Asta trebuie sa fie ultima amanare.

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sa speram ca-l scot in octombrie, nu de alta dar nu vreau sa iasa dupa ce iese Duke Nukem Forever
    Mai bine ziceau "iese cand e gata" si stiam o treaba.

  5. #5 SP
    Junior Member lotoganja's Avatar
    nu ma plang ca dureaza mult pana iese , imi doresc un joc bun , dar sa nu ne mai anunte o data de lansare iar cand se apropie sa l amane iar vreo cateva luni . chestia asta te dezorganizeaza ca gamer ( bine ca nu mi am luat g25 ca stateam cu el degeaba ) si te mai si agita degeaba. nu mi s a "acrit" de gt5 , doar ca nu mi place amanarea asta lipsita de bun simt .

  6. #6 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Well... macar acum pot sa va scap de comenturile in care ma plang de GT5 . Asteptam stirea asta de luni multe

    @Laurentiu: nu va mai fi amanat deoarece in cadrul acelei conferinte Sony in care s-au facut demo-uri ptr PS Move directorul general de marketing (or whatever) a anuntat ca GT5 va fi lansat anul acesta, no more delays.

    Mai mult ca sigur va fi lansat in jurul Craciunului..dar macar e anul acesta. Nu inteleg de ce trebuie sa se foloseasca de perioada sarbatorilor ptr. a lansat jocul. Mai sta cineva pe ganduri atunci cand aude numele gran turismo? Cred ca e singurul joc care l-as lua fara sa vad un trailer, doar imi amintesc cum au fost precedentele pe PS2 si imi dau seama ca va fi mai bun decat toate.

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    directorul general de marketing (or whatever) a anuntat ca GT5 va fi lansat anul acesta, no more delays.
    Asa au zis si in 2008 ca-l lanseaza de Craciun, asa au zis si anul trecut ca-l vor lansa in 2009, asa au zis si acum cateva luni ca-l vor lansa in primavara. Momentan nu e nimic sigur.

  8. #8 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by babulu View Post
    Asta trebuie sa fie ultima amanare.
    Sa va feriti pe circuit de acest personaj. Pentru el, jocurile cu masini inseamna doar DD.

  9. #9 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Sa va feriti pe circuit de acest personaj. Pentru el, jocurile cu masini inseamna doar DD.

    "Guys, what's the point in winning? Let's just drive slowly and have fun, ok? Ahhh, what a beautifull life...OMG, did you see that yellow bear??"

  10. #10 SP
    Member Payutzu's Avatar
    sa cred ?

  11. #11 SP
    Member romey's Avatar
    Dupa atitea aminari ar fi cazul sa fie lansat in aceasta toamna . Eu il astept cu nerabdare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 18-10-2011, 16:29
  2. Lansarile saptamanii 4 - 10 Octombrie By Mariusik in forum Stories & Other News
    Replies: 2 Last Post: 13-10-2009, 14:58
  3. Borderlands in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 23-07-2009, 14:38
  4. Octombrie 2008 By Cris in forum Console Club
    Replies: 33 Last Post: 13-10-2008, 15:08
  5. X-Blades 28 Octombrie By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 07-10-2008, 04:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts