Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Medal of Honor primeste data de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Medal of Honor primeste data de lansare

    Relansarea seriei Medal of Honor va putea fi testata de fanii din toata lumea incepand cu 12 Octombrie in America de Nord si 3 zile mai tarziu in Europa. Singleplayer-ul jocului este dezvoltat de EA Los Angeles, in care vom lua rolul unor soldati fictivi in Afghanistan. De componenta multiplayer se vor ocupa cei de la DICE (studioul din spatele Battlefield: Bad Company 2).
    Attached Images Attached Images medal-honor.jpg

  2. #2 SP
    Member klausn's Avatar
    Eu unul abia astept jocul,adevarat ca nu l-am apreciat mai mult decat Call of Duty,dar cu siguranta aceasta va fi unul bun.Acum cred ca ei au intrat in concurenta.

  3. #3 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    deabea astept sa vad ce o sa iasa dice si ea ...suna promitator

  4. #4 SP
    Member psycho-07's Avatar
    abia astept sa apara, sper sa fie un joc bun

  5. #5 SP
    Member faby_67's Avatar
    abia astept jocul

  6. #6 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Sa vedem daca e cel putin pe jumate de bun ca Bad Company 2(in multiplayer).

  7. #7 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Eu sper sa nu apara tot felul de buguri cum apare in BC2.

  8. #8 SP
    Member Vami's Avatar
    :X ce marfa e noul trailer

  9. #9 SP
    Junior Member TeQsen's Avatar
    Medal of Honor,ce amintiri..Parca ma vad pe cand aparuse MoH: Allied Assault,novice in ale PC-ului p-atunci dar nu ma dezlipeam de PC.Am continuat si am jucat toata seria,MoH: Pacific Assault il am in original.I have a "good feeling about this!".

  10. #10 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Mai multe detalii despre Medal of Honor

    Electronic Arts se pregateste sa scoata un nou joc Medal of Honor, acesta va fi disponibil pentru platformele PC, PS3 si Xbox 360. Desi pe parcursul a 11 ani EA a plasat toate jocurile in al 2-lea razboi mondial, in acest joc fac o schimbare, si anume plaseaza actiunea jocului in Afganistan. Personajul principal, colonelul Greg Bishop, care pare a fi venit dintr-un joc post-apocaliptic, este pregatit sa infrunte teroristii impreuna cu echipa sa de interventie numita Tier 1, o echipa care actioneaza �silent� si nimeni nu stie nimic despre ea. EA a declarat ca jocul va fi insotit de doua motoare grafice, unul pentru singleplayer, si anume Unreal 3, iar pentru multiplayer Frostbite, vi se pare cunoscut numele engine-ului? probabil pentru ca a fost folosit de DICE in seria Battlefield. Jocul promite multe lucruri, legate atat cat si de singleplayer dar cat si de multiplayer, produsul final va fi cel care ne va demonstra acest lucru, jocul aparand pe 15 Noiembrie 2010.

    Attached Images Attached Images medal_of_honor.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Tearaway primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 10-04-2013, 19:30
  2. Starhawk primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 23-01-2012, 12:00
  3. Syndicate primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 29-09-2011, 20:02
  4. Crysis 2 primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 14-08-2010, 09:51
  5. Medal of Honor primeste demo By erik95 in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 23-03-2010, 04:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts