Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Battlefield 3 vine in 2011

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Battlefield 3 vine in 2011

    John Riccitiello, CEO EA, a vorbit despre planurile companiei si despre incercarea de a detrona seria CoD a celor de la Activision. Se pare ca EA a inceput aceasta "lupta" in 2008, atunci cand au lansat Battlefield Bad Company. A urmat o pauza, iar in 2010 au venit 2 lansari mari: Bad Company 2 si Medal of Honor. Anul viitor vor mai avea loc cateva lansari importante, cum ar fi Crysis sau Bulletstorm in primavara. Acesta a confirmat insa si intentia celor de la EA de a lansa in a doua parte a lui 2011 Battlefield 3, urmatorul joc al DICE. Urmeaza sa vedem daca Battlefield 3 se va apropia ca vanzari/succes de seria CoD care inca stabileste recorduri.
    Attached Images Attached Images badcompanyps3-031.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Inca un an,inca 10 FPS lansate lol

  3. #3 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Dupa parerea mea, si BF BC 1 si BF BC 2, sunt cele mai bune shootere pe care le-am jucat, seria COD nu prea ma incanta, deci abia astept sa apara BF 3.

  4. #4 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Incepe si DICE sa lanseze un joc pe an ? Battlefield devine Call of Duty ?

  5. #5 SP
    Member Mircea's Avatar
    BC 2 m-a lasat masca (fiind si primul meu joc jucat pe PS3) .Astazi mi-am luat si BC1 ,abia astept sa-l joc.Nu mai are rost sa mai precize ca 3-ul va fi printre prioritati la lansare si sigur nu ne va dezamagi.Dupa parerea mea este o serie foarte reusita din toate punctele de vedere.

  6. #6 SP
    Junior Member THE_ONE's Avatar
    Ba eu nu inteleg cum de multa lume critica COD pentru faptul ca scot in fiecare an cate un nou joc din seria COD, iar jocul face vanzari record, ma intreb cine naiba il cumpara, probabil jocul se cumpara singur sau cei ce-l produc il cumpara in zeci de mii de unitati.Eu personal sunt plictisit de politica lor de a scoate in fiecare an un nou joc din serie, ma intreb cat timp o s-o mai tina asa, probabil vejnic.Eu daca m-as intalni cu ei i-as scuipa si as fi fericit sa stiu ca urmatorul joc din serie este ultimul si COD va murii, aceias parere o am si despre NFS.R.I.P. COD si NFS.

  7. #7 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Ma numar printre cei care au cumparat Cod: Black Ops dar sunt destul de dezamagit de el, Battlefield Bad Company 2 e cu mult peste el, dar ce poti sa ii faci cand toti prietenii tai joaca COD si tu vrei bfbc2?

    PS: In stire e vorba de Battlefiled 3 nu de Bad Company! Sunt jocuri diferinte, deci nu le lanseaza in fiecare an(BF2 a aparut in 2005).

  8. #8 SP
    Member Mircea's Avatar
    BF2 in 2005? Cred ca ai tastat gresit

  9. #9 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    E vorba de Battlefield 2 nu de Bad Company 2.

  10. #10 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by THE_ONE View Post
    daca m-as intalni cu ei i-as scuipa si as fi fericit sa stiu ca urmatorul joc din serie este ultimul si COD va murii, aceias parere o am si despre NFS.R.I.P. COD si NFS.
    Tipule, take a chill pill, ce-i cu atitudinea asta? Bine că nu g�ndim toți la fel ca tine, că �n stilul ăsta ne-am juca numai Tetris, R�ma și Super Mario probabil, cum naiba să scuipi oamenii pe stradă pentru că nu-ți comvine longevitatea seriilor pe care le produc respectivii?

    Nu te obligă nimeni să cumperi un produs dacă nu este pe placul tău, deci �n cazul ăsta de ce te-ar deranja existența lui pe piață?

  11. #11 SP
    Member HollowMan's Avatar
    La BF3 se lucreaza de mult timp si va fi... EPIC

  12. #12 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Mie nu prea mi-au placut Battlefield Bad Company astea, adica nu pot sa spun ca sunt niste jocuri urate, dar controlul si alte aspecte au cam lasat de dorit, cel putin pentru mine. E ciudat ca unii spun ca Medal Of Honor e BC2 modificat, insa Medal Of Honor mi-a placut foarte mult.

  13. #13 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Pentru tine poate Chris... Control a fost facut foarte misto, trebuia sa stii cum sa tragi ca sa nimeresti pe cineva, se lua in vedere acceleratia gravitationala si trebuia sa tragi cu o oarecare bolta la distante mai mari

  14. #14 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Bine, eu ma refeream la versiunea PC, pe PS3 sai X-Box 360 chiar nu stiu cum se comporta.

  15. #15 SP
    Junior Member killerexp93's Avatar
    iti zic eu ca pe xbox360 este super de super
    nu am cuvinte sa descriu :X:X:X
    eu am cumparat black ops si m-a dezamagit complet...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 vine in Noiembrie 2011 By Chris in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 07-02-2011, 13:00
  2. Noul joc Tomb Raider vine in 2011 By apbaciu in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 17-11-2010, 08:14
  3. Urmatorul Need for Speed vine in Noiembrie 2011 By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 07-11-2010, 03:03
  4. Zelda vine devreme in 2011 By GS0Ls in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 23-07-2010, 19:34
  5. Zvon: Battlefield Heroes vine pe console By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 18-05-2009, 17:03

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts