Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Call of Juarez: The Cartel vine la vara

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Call of Juarez: The Cartel vine la vara

    Bucuresti, Romania � 7 Februarie 2011 � Astazi, Ubisoft anunta dezvoltarea jocului Call of Juarez The Cartel, al treilea episod al popularei serii Call of Juarez. Dezvoltat de Techland pentru consolele PlayStation 3 si Xbox 360 (pe langa varianta de PC exista si posibilitatea unei variante de Wii), Call of Juarez The Cartel, va fi lansat la nivel mondial in vara anului 2011.

    Actiunea din Call of Juarez The Cartel va avea loc in zilele noastre, combinand cele mai bune elemente lasate mostenire de Vestul Salbatic cu o atmosfera moderna. Fiind un first person shooter (FPS) cu o poveste matura si captivanta, jucatorii se pot astepta la o aventura cum n-au mai vazut � una care ii va purta din inima Los Angeles-ului modern pana in orasul Juarez din Mexic.

    �Call of Juarez The Cartel este un shooter plin de actiune, cu o poveste intriganta, o serie de personaje unice si un gameplay variat�, a declarat Caroline Stevens, EMEA Brand Director al Ubisoft. �Jocul va muta Vestul Salbatic in zilele noastre prin intermediul unei naratiuni deosebite.�

    Pentru mai multe detalii despre Call of Juarez The Cartel, vizitati pagina web www.callofjuarez.com.
    Attached Images Attached Images call_of_juarez_the_cartel.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Wtf, ador jocu asta si sincer nu ma asteptam la partea a3 a ,dar sunt cam sceptic si trist ca actiunea se petrece in zilele noastre. Ma tem ca va fi transformat din cauza asta intr-un shooter oarecare.

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Atmosfera western facea tot farmecul jocului...

  4. #4 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    După Might and Magic şi Prince of Persia a venit r�ndut si lui CoJ...Good job, Ubisoft.

  5. #5 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Cum sa il faci frate in zilele noastre, DAMN YOU UBISHOFT!

  6. #6 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mercenaries 2: World in Flames, anyone?
    Attached Images Attached Images mercenaries-2-world-flames-20070528093908140_640w.jpg

  7. #7 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    au stricat seria.RIP Call Of Juarez for sure ,imi vine sa plang.

  8. #8 SP
    Member maweryck's Avatar
    Fac pariu ca or sa bage si zombie ))))

  9. #9 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Trist...foarte trist..

  10. #10 SP
    Member wolverine's Avatar
    poate din cauza lui red dead redemption nu au mai vrut sa-l faca tot western .

  11. #11 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    E destul de probabil, wolverine lol. Adevarul e ca Red Dead Redemption a fost unul, poate chiar singurul, cel mai bun joc western din toate timpurile.

  12. #12 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    E destul de probabil, wolverine lol. Adevarul e ca Red Dead Redemption a fost unul, poate chiar singurul, cel mai bun joc western din toate timpurile.
    Also, unul dintre cele mai plicitistoare jocuri ever.

  13. #13 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Red Dead Redemption ti s-a parut plictisitor ? De curiozitate, ce jocuri iti plac tie ?

  14. #14 SP
    Senior Member tray's Avatar
    tetris

  15. #15 SP
    Junior Member doriant's Avatar
    le-am terminat pe celelalte doua.
    sunt fan.
    cand a aparut "bound in blood" l-am luat si l-am terminat in 3 zile(2 ore de joc pe zi)

    ---------- Post added 09-02-2011 at 09:21 AM ----------

    Quote Originally Posted by Chris View Post
    E destul de probabil, wolverine lol. Adevarul e ca Red Dead Redemption a fost unul, poate chiar singurul, cel mai bun joc western din toate timpurile.
    de acord.
    red dead redemtion mi se pare cel mai bun western.
    am jucat multe western-uri si asta e cel mai tare.
    il am de 1 saptamana si mi se pare unul dinre cele mai bune jocuri scoase de rockstar games

  16. #16 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Red Dead Redemption ti s-a parut plictisitor ? De curiozitate, ce jocuri iti plac tie ?
    Nu trebuie sa te ataci cand cineva isi posteaza parerea pe net, nu am zis`o ca sa starnesc flame or whatever... pur si simplu mi s`a parut extrem de plictisitor dupa 3-4 ore de gameplay. Si nu sunt singurul care are aceasta parere.

    Nu tu impusca un civil ca vine poterna, nu tu arunca cu lasso`ul dupa un civil si trage`l de fiecare piatra pe care o vezi in fata ca vine potera, nu tu fura un cal ca deh... vine potera. Eu cel putin nu ma distrez impuscand caini si iepuri toata ziua.

    Si sa iti raspundi curiozitatii, ce am jucat recent si mi s-a parut fenomenal a fost Dead Space 2.

  17. #17 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    tetris
    Nu-i de glumă cu tetris-ul!


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Call of Juarez: The Cartel By Nash in forum Console Club
    Replies: 26 Last Post: 01-08-2011, 22:54
  2. Call of Juarez: The Cartel Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-07-2011, 10:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts